Струмска слава 1956 (Търновлаг)

BGSupporters форум

Струмска слава 1956 (Търновлаг)

"А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2015 18:00 1 кръг Д Спортист (Слокощица) 0:3
06.09.2015 18:00 2 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:6
13.09.2015 10:30 3 кръг Д Ботев (Лозно) 2:7
20.09.2015 17:00 4 кръг Г Струма (Нови чифлик) 0:3
- 5 кръг
почива
04.10.2015 10:30 6 кръг Д Септември 2005 (Жабокрът) 2:6
11.10.2015 16:00 7 кръг Г Осогово (Багренци) 1:0
18.10.2015 10:30 8 кръг Д Ябълково (Ябълково) анл.
01.11.2015 10:30 9 кръг Г Копие (Копиловци) 2:0
08.11.2015 15:00 10 кръг Д Славия (Граница) 0:5
15.11.2015 10:30 11 кръг Г Сините извори (Горна Гращица) 3:5
22.11.2015 10:30 12 кръг Д Руен (Богослов) 4:2
29.11.2015 11:00 13 кръг Г Елешница (Ваксево) 0:2
28.02.2016 11:30 14 кръг Г Спортист (Слокощица) 1:5
06.03.2016 11:30 15 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:9
13.03.2016 10:30 16 кръг Г Ботев (Лозно) 0:1
20.03.2016 15:00 17 кръг Д Струма (Нови чифлик) 5:0
- 18 кръг
почива
03.04.2016 16:00 19 кръг Г Септември 2005 (Жабокрът) 1:4
10.04.2016 16:00 20 кръг Д Осогово (Багренци) 3:0
- 21 кръг
почива
24.04.2016 10:30 22 кръг Д Копие (Копиловци) 4:0
02.05.2016 10:30 23 кръг Г Славия (Граница) 2:2
08.05.2016 17:00 24 кръг Д Сините извори (Горна Гращица) 2:1
15.05.2016 10:30 25 кръг Г Руен (Богослов) 1:2
22.05.2016 17:00 26 кръг Д Елешница (Ваксево) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Руен (Богослов) 22 9 4 9 47:46 31
7 Славия (Граница) 22 8 4 10 38:51 28
8 Струмска слава 1956 (Търновлаг) 22 8 1 13 41:63 25
9 Септември 2005 (Жабокрът) 22 7 2 13 42:64 23
10 Сините извори (Горна Гращица) 22 6 1 15 44:59 19

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ КН 4 място
2017/2018 А ОФГ КН 6 място
2016/2017 А ОФГ КН 10 място
2015/2016 А ОФГ КН 8 място
2014/2015 А ОФГ КН 7 място
2012/2013 А ОФГ КН 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ КН 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници