Студена (Студена)

BGSupporters форум

Студена (Студена)

"А" ОФГ Перник - подгрупа А1
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 17:00 1 кръг Г Ботев (Друган) 2:0
05.11.2016 11:00 2 кръг Д Витоша 2013 (Долна Диканя) 1:3
18.09.2016 17:00 3 кръг Г Ерма (Трън) 2:9
20.11.2016 14:00 4 кръг Г Верила (Дрен) 2:0
25.09.2016 17:00 5 кръг Д Пирин (Земен) 0:3
02.10.2016 15:00 6 кръг Г Чорни 1920 (Брезник) 1:4
09.10.2016 15:00 7 кръг Д Спортист (Драгичево) 2:2
16.10.2016 15:00 8 кръг Г Дружба (Мещица) 0:6
23.10.2016 15:00 9 кръг Д Черногорец 1946 (Ноевци) 0:3
29.10.2016 15:00 10 кръг Г Светля 2000 (Светля) 1:0
12.11.2016 14:00 11 кръг Д Металург 1957 (Перник) 2:8
- 12 кръг Д Ботев (Друган) -:-
- 13 кръг Г Витоша 2013 (Долна Диканя) -:-
- 14 кръг Д Ерма (Трън) -:-
- 15 кръг Д Верила (Дрен) -:-
- 16 кръг Г Пирин (Земен) -:-
- 17 кръг Д Чорни 1920 (Брезник) -:-
- 18 кръг Г Спортист (Драгичево) -:-
- 19 кръг Д Дружба (Мещица) -:-
- 20 кръг Г Черногорец 1946 (Ноевци) -:-
- 21 кръг Д Светля 2000 (Светля) -:-
- 22 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Дружба (Мещица) 11 5 2 4 35:21 17
7 Спортист (Драгичево) 11 3 3 5 21:26 12
8 Студена (Студена) 11 3 1 7 13:38 10
9 Витоша 2013 (Долна Диканя) 11 2 2 7 16:29 8
10 Ерма (Трън) 11 2 2 7 16:24 8
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Перник / 1/2 финали
10.08.2016 18:30 - Д Дружба (Мещица) 1:2

Студена (Студена)

Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 14:00 1 кръг Г Аякс (Дивотино) 1:7
24.09.2016 10:30 2 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:8
02.10.2016 10:30 3 кръг Г Металург 1957 (Перник) 0:3
09.10.2016 10:30 4 кръг Д Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) 0:11
16.10.2016 10:30 5 кръг Г Миньор 2013 (Перник) 0:1
23.10.2016 10:30 6 кръг Д Легия (София) анл.
30.10.2016 10:30 7 кръг Г Германея (Сапарева баня) 1:6
07.11.2016 10:30 8 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:3
14.11.2016 10:30 9 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:5
- 10 кръг Д Аякс (Дивотино) -:-
- 11 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 12 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
- 13 кръг Г Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) -:-
- 14 кръг Д Миньор 2013 (Перник) -:-
- 15 кръг Г Легия (София) -:-
- 16 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
- 17 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 18 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Германея (Сапарева баня) 8 3 0 5 12:21 9
7 Аякс (Дивотино) 8 2 1 5 10:35 7
8 Кюстендил (Кюстендил) 8 1 1 6 12:35 4
9 Студена (Студена) 8 0 1 7 6:44 1
-- Легия (София) 5 1 1 3 11:32 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ПК 1 място
2014/2015 А ОФГ ПК 3 място
2012/2013 А ОФГ ПК 7 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПК 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници