Студена (Студена)

BGSupporters форум

Студена (Студена)

"А" ОФГ Перник - подгрупа А1
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 17:00 1 кръг Г Ботев (Друган) 2:0
05.11.2016 11:00 2 кръг Д Витоша 2013 (Долна Диканя) 1:3
18.09.2016 17:00 3 кръг Г Ерма (Трън) 2:9
20.11.2016 14:00 4 кръг Г Верила (Дрен) 2:0
25.09.2016 17:00 5 кръг Д Пирин (Земен) 0:3
02.10.2016 15:00 6 кръг Г Чорни 1920 (Брезник) 1:4
09.10.2016 15:00 7 кръг Д Спортист (Драгичево) 2:2
16.10.2016 15:00 8 кръг Г Дружба (Мещица) 0:6
23.10.2016 15:00 9 кръг Д Черногорец 1946 (Ноевци) 0:3
29.10.2016 15:00 10 кръг Г Светля 2000 (Светля) 1:0
12.11.2016 14:00 11 кръг Д Металург 1957 (Перник) 2:8
12.03.2017 15:30 12 кръг Д Ботев (Друган) 3:4
19.03.2017 15:30 13 кръг Г Витоша 2013 (Долна Диканя) 1:5
25.03.2017 15:30 14 кръг Д Ерма (Трън) 4:3
02.04.2017 17:00 15 кръг Д Верила (Дрен) 5:0
09.04.2017 17:00 16 кръг Г Пирин (Земен) 0:3
14.04.2017 17:00 17 кръг Д Чорни 1920 (Брезник) 3:4
23.04.2017 17:00 18 кръг Г Спортист (Драгичево) 1:4
30.04.2017 17:00 19 кръг Д Дружба (Мещица) 4:1
07.05.2017 18:00 20 кръг Г Черногорец 1946 (Ноевци) 0:3
14.05.2017 18:00 21 кръг Д Светля 2000 (Светля) 1:4
21.05.2017 18:00 22 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Спортист (Драгичево) 22 6 3 13 34:65 21
9 Ботев (Друган) 22 6 2 14 38:63 20
10 Студена (Студена) 22 6 1 15 36:73 19
11 Верила (Дрен) 22 5 3 14 35:62 18
12 Ерма (Трън) 22 3 5 14 35:57 14
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Перник / 1/2 финали
10.08.2016 18:30 - Д Дружба (Мещица) 1:2

Студена (Студена)

Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 14:00 1 кръг Г Аякс (Дивотино) 1:7
24.09.2016 10:30 2 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:8
02.10.2016 10:30 3 кръг Г Металург 1957 (Перник) 0:3
09.10.2016 10:30 4 кръг Д Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) 0:11
16.10.2016 10:30 5 кръг Г Миньор 2013 (Перник) 0:1
23.10.2016 10:30 6 кръг Д Легия (София) анл.
30.10.2016 10:30 7 кръг Г Германея (Сапарева баня) 1:6
07.11.2016 10:30 8 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:3
14.11.2016 10:30 9 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:5
02.04.2017 10:30 10 кръг Д Аякс (Дивотино) 6:1
09.04.2017 10:30 11 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:2
17.04.2017 10:30 12 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:3
23.04.2017 10:30 13 кръг Г Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) 0:5
30.04.2017 10:30 14 кръг Д Миньор 2013 (Перник) 3:0
- 15 кръг
почива
14.05.2017 10:30 16 кръг Д Германея (Сапарева баня) 2:1
21.05.2017 10:30 17 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:0
28.05.2017 10:30 18 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Велбъжд (Кюстендил) 16 9 3 4 44:36 30
5 Германея (Сапарева баня) 16 6 1 9 33:40 19
6 Студена (Студена) 16 4 2 10 22:60 14
7 Кюстендил (Кюстендил) 16 4 2 10 28:54 14
8 Аякс (Дивотино) 16 3 1 12 18:102 10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ПК 7 място
2016/2017 А ОФГ ПК 10 място
2015/2016 А ОФГ ПК 1 място
2014/2015 А ОФГ ПК 3 място
2012/2013 А ОФГ ПК 7 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПК 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници