Суворово 1 (Суворово)

BGSupporters форум

Суворово 1 (Суворово)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Г Септември 98 (Тервел) 3:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:1
26.08.2017 18:00 3 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
03.09.2017 17:00 4 кръг Д Хитрино (Хитрино) 4:0
09.09.2017 17:00 5 кръг Г Калиакра (Каварна) 4:0
16.09.2017 17:00 6 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) анл.
24.09.2017 17:00 7 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 6:0
01.10.2017 16:00 8 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 7:1
08.10.2017 16:00 9 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
15.10.2017 16:00 10 кръг Г Локомотив (Русе) 2:0
22.10.2017 16:00 11 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
29.10.2017 14:00 12 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
04.11.2017 14:00 13 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
12.11.2017 14:00 14 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
18.11.2017 14:00 15 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
26.11.2017 14:00 16 кръг Д Калиакра (Каварна) -:-
03.12.2017 14:00 17 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) анл.
24.02.2018 18 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
03.03.2018 19 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
10.03.2018 20 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
17.03.2018 21 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
24.03.2018 22 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа 1919 (Добрич) 9 8 1 0 30:5 25
2 Суворово 1 (Суворово) 9 7 1 1 29:5 22
3 Хитрино (Хитрино) 9 4 3 2 12:11 15
4 Светкавица Търговище (Търговище) 9 4 3 2 10:4 15
5 Ботев (Нови пазар) 9 4 1 4 18:12 13
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Варна / Финал
20.09.2017 17:30 - Г Спартак 1918 (Варна) 3:0
Поток Варна/Добрич/Шумен / Първи кръг
- -
почива
Поток Варна/Добрич/Шумен / Финал
01.11.2017 14:00 - Д Хитрино/Добруджа 1919 -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2017 18:30 - Д Хитрино (Хитрино) 0:2

Суворово 1 (Суворово)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2017 10:00 1 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 6:0
24.09.2017 11:00 2 кръг Г Аврен (Аврен) 2:0
01.10.2017 10:00 3 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:1
08.10.2017 10:00 4 кръг Г Калиакра (Каварна) 3:2
- 5 кръг
почива
22.10.2017 10:00 6 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
29.10.2017 10:00 7 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
05.11.2017 10:00 8 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
12.11.2017 11:00 9 кръг Д Аврен (Аврен) -:-
19.11.2017 10:00 10 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
26.11.2017 10:00 11 кръг Д Калиакра (Каварна) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 14 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Светкавица Търговище (Търговище) 5 4 0 1 22:10 12
2 Суворово 1 (Суворово) 4 4 0 0 13:3 12
3 Калиакра (Каварна) 4 2 0 2 17:9 6
4 Велики Преслав (Велики Преслав) 4 2 0 2 4:10 6
5 Черноморец (Балчик) 4 2 0 2 8:9 6

Суворово 1 (Суворово)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:00 1 кръг Д Спортист (Михалич) 5:0
16.09.2017 10:00 2 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:5
23.09.2017 10:00 3 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 9:0
30.09.2017 10:00 4 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:4
07.10.2017 14:30 5 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 0:2
14.10.2017 10:00 6 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 1:1
21.10.2017 10:00 7 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
28.10.2017 10:00 8 кръг Г Юнак (Варна) -:-
04.11.2017 10:00 9 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) -:-
11.11.2017 10:00 10 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
18.11.2017 10:00 11 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) -:-
25.11.2017 10:00 12 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
02.12.2017 10:00 13 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
- 14 кръг Г Спортист (Михалич) -:-
- 15 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
- 16 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) -:-
- 17 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 18 кръг Г Одесос 2014 (Варна) -:-
- 19 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 20 кръг Г Провадия (Провадия) -:-
- 21 кръг Д Юнак (Варна) -:-
- 22 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) -:-
- 23 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 24 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) -:-
- 25 кръг Г Девня 2005 (Девня) -:-
- 26 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Белослав 1918 (Белослав) 5 2 2 1 18:11 8
9 Провадия (Провадия) 6 2 1 3 41:21 7
10 Суворово 1 (Суворово) 6 2 1 3 15:12 7
11 Хитрино (Хитрино) 6 1 0 5 9:38 3
12 Спортист (Михалич) 6 1 0 5 7:19 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 11.561 53
октомври 2016 16.598 28
септември 2016 14.860 39
август 2016 5.931 79
май 2016 8.915 55
април 2016 10.147 51
март 2016 11.057 45
ноември 2015 9.713 55
октомври 2015 12.265 39
август 2015 12.963 39
май 2015 9.669 51
април 2015 16.626 27
март 2015 14.096 31
декември 2014 7.021 70
октомври 2014 19.474 22
септември 2014 12.199 43
май 2014 13.075 44
април 2014 12.144 49
март 2014 15.184 31
ноември 2013 15.353 43
септември 2013 10.776 57
август 2013 17.533 38
май 2013 2.000 81
април 2013 11.721 52
март 2013 15.109 37
ноември 2012 19.986 25
октомври 2012 6.384 75
септември 2012 15.811 37
май 2012 19.570 26
април 2012 11.140 55
март 2012 10.216 60
ноември 2011 16.267 42
октомври 2011 17.722 32
септември 2011 7.985 82
август 2011 22.166 23
май 2011 15.428 41
април 2011 8.929 76
март 2011 10.215 65
ноември 2010 15.234 45
октомври 2010 8.714 86
септември 2010 16.916 34
август 2010 12.750 59
всички

Интернет страници