Свети Никола (Бургас)

BGSupporters форум

Свети Никола (Бургас)

"Б" ОФГ Бургас - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.11.2017 14:30 1 кръг Г Черноморец (Несебър) 3:5
25.11.2017 14:30 2 кръг Д Обзор (Обзор) 3:1
08.10.2017 16:00 3 кръг Г Устрем (Тънково) 2:7
14.10.2017 16:00 4 кръг Г Сокол (Порой) 0:3
21.10.2017 16:00 5 кръг Д Свети Влас (Свети Влас) 2:0
03.12.2017 14:30 6 кръг Г Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 5:1
04.11.2017 14:30 7 кръг Д Равнец 2011 (Равнец) 3:0
отложен 8 кръг Д Черноморец (Несебър) -:-
07.04.2018 17:00 9 кръг Г Обзор (Обзор) 3:0
15.04.2018 17:00 10 кръг Д Устрем (Тънково) 2:1
22.04.2018 17:00 11 кръг Д Сокол (Порой) -:-
29.04.2018 17:00 12 кръг Г Свети Влас (Свети Влас) -:-
05.05.2018 18:00 13 кръг Д Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) -:-
13.05.2018 18:00 14 кръг Г Равнец 2011 (Равнец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Черноморец (Несебър) 9 6 2 1 33:17 20
3 Устрем (Тънково) 11 6 1 4 37:19 19
4 Свети Никола (Бургас) 9 6 0 3 23:18 18
5 Равнец 2011 (Равнец) 11 5 1 5 25:27 16
6 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 11 3 2 6 24:38 11

Свети Никола (Бургас)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2017 17:00 1 кръг Г Несебър (Несебър) 0:7
21.09.2017 17:00 2 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:3
27.09.2017 10:30 3 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1
05.10.2017 16:00 4 кръг Д Поморие (Поморие) 2:1
11.10.2017 16:00 5 кръг Г Стралджа 2015 (Стралджа) анл.
19.10.2017 16:00 6 кръг Д Созопол (Созопол) 1:1
25.10.2017 16:00 7 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 4:2
02.11.2017 14:30 8 кръг Д Несебър (Несебър) 0:3
08.11.2017 14:30 9 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:2
16.11.2017 14:30 10 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2
22.11.2017 14:30 11 кръг Г Поморие (Поморие) 1:3
- 12 кръг
почива
15.03.2018 15:30 13 кръг Г Созопол (Созопол) 0:4
отложен 14 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
29.03.2018 15:30 15 кръг Г Несебър (Несебър) 0:10
04.04.2018 17:00 16 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:1
11.04.2018 17:00 17 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3
18.04.2018 11:00 18 кръг Д Поморие (Поморие) 3:0
- 19 кръг
почива
02.05.2018 18:00 20 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
10.05.2018 18:00 21 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Созопол (Созопол) 14 6 4 4 30:22 22
5 Карнобат (Карнобат) 15 6 1 8 27:37 19
6 Свети Никола (Бургас) 15 3 3 9 16:43 12
7 Ямбол 1915 (Ямбол) 14 0 0 14 6:75 0
- Стралджа 2015 (Стралджа) - 0 0 0 0:0 -

Свети Никола (Бургас)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2017 09:30 1 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:5
23.09.2017 09:30 2 кръг Д Карнобат (Карнобат) 3:0
30.09.2017 10:00 3 кръг Г Созопол (Созопол) 3:4
07.10.2017 10:00 4 кръг Д Ямбол 2004 (Ямбол) 1:4
14.10.2017 09:30 5 кръг Г Несебър (Несебър) 1:1
21.10.2017 09:30 6 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 1:3
28.10.2017 09:30 7 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:4
04.11.2017 10:00 8 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 1:0
11.11.2017 09:30 9 кръг Д Поморие (Поморие) 0:0
18.11.2017 09:30 10 кръг Г Вихър (Айтос) 2:2
25.11.2017 09:30 11 кръг Д Звездичка (Бургас) 7:0
отложен 12 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
17.03.2018 10:00 13 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:1
отложен 14 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
отложен 15 кръг Г Ямбол 2004 (Ямбол) -:-
06.04.2018 10:00 16 кръг Д Несебър (Несебър) 1:10
14.04.2018 10:00 17 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 2:4
21.04.2018 10:00 18 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
28.04.2018 10:00 19 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
05.05.2018 10:00 20 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
12.05.2018 10:00 21 кръг Д Вихър (Айтос) -:-
19.05.2018 10:00 22 кръг Г Звездичка (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Вихър (Айтос) 16 6 3 7 39:41 21
7 Поморие (Поморие) 15 6 2 7 17:31 20
8 Свети Никола (Бургас) 14 4 3 7 26:38 15
9 Карнобат (Карнобат) 15 5 0 10 16:55 15
10 Созопол (Созопол) 16 3 2 11 23:73 11

Свети Никола (Бургас)

Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 10:30 1 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 3:0
01.10.2017 09:30 2 кръг Г Странджанец (Царево) 1:7
08.10.2017 09:30 3 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 2:13
15.10.2017 10:00 4 кръг Г Ропотамо (Приморско) 4:11
22.10.2017 13:00 5 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:18
27.10.2017 14:00 6 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) 1:8
05.11.2017 10:00 7 кръг Д Странджанец (Царево) 0:3
12.11.2017 10:00 8 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:11
01.04.2018 10:30 9 кръг Д Ропотамо (Приморско) 0:3
09.04.2018 10:30 10 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
15.04.2018 10:30 11 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 0:3
22.04.2018 10:30 12 кръг Г Странджанец (Царево) -:-
29.04.2018 10:30 13 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
07.05.2018 10:30 14 кръг Г Ропотамо (Приморско) -:-
13.05.2018 10:30 15 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ропотамо (Приморско) 11 8 2 1 58:22 26
3 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 11 5 1 5 44:26 16
4 Странджанец (Царево) 11 4 1 6 24:23 13
5 Черноморски спортист (Обзор) 11 3 0 8 14:53 9
6 Свети Никола (Бургас) 11 1 0 10 11:80 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ БС 11 място
2015/2016 А ОФГ БС 5 място
2014/2015 А ОФГ БС 7 място
2012/2013 А ОФГ БС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници