Свети Никола (Бургас)

BGSupporters форум

Свети Никола (Бургас)

"А" ОФГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 17:00 1 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 3:0
26.02.2017 15:00 2 кръг Г Камено (Камено) 2:0
26.10.2016 16:00 3 кръг Д Кошарица (Кошарица) 3:0
24.09.2016 17:00 4 кръг Д Вихър (Айтос) 1:4
02.10.2016 16:00 5 кръг Г Ропотамо (Приморско) 2:0
08.10.2016 16:00 6 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:5
15.10.2016 16:00 7 кръг Г Русокастро (Русокастро) 5:0
23.10.2016 16:00 8 кръг Д Странджа (Малко Търново) анл.
30.10.2016 14:30 9 кръг Г Равда (Равда) 0:1
05.11.2016 14:30 10 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) 1:1
12.11.2016 14:30 11 кръг Г Локомотив (Бургас) 0:2
19.11.2016 14:30 12 кръг Д Странджанец (Царево) 4:2
27.11.2016 14:30 13 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:3
05.03.2017 15:30 14 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 3:0
12.03.2017 15:30 15 кръг Д Камено (Камено) 0:3
19.03.2017 15:30 16 кръг Г Кошарица (Кошарица) 0:3
24.03.2017 15:30 17 кръг Г Вихър (Айтос) 2:6
02.04.2017 17:00 18 кръг Д Ропотамо (Приморско) 2:2
09.04.2017 17:00 19 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 1:1
15.04.2017 17:00 20 кръг Д Русокастро (Русокастро) 1:2
- 21 кръг
почива
30.04.2017 17:00 22 кръг Д Равда (Равда) 2:4
07.05.2017 18:00 23 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) 0:3
14.05.2017 18:00 24 кръг Д Локомотив (Бургас) 0:3
21.05.2017 18:00 25 кръг Г Странджанец (Царево) 1:2
28.05.2017 18:00 26 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Камено (Камено) 24 9 0 15 62:51 27
10 Кошарица (Кошарица) 24 9 0 15 31:62 27
11 Свети Никола (Бургас) 24 7 3 14 35:50 24
12 Странджанец (Царево) 24 4 1 19 29:102 13
13 Черноморец Бургас (Бургас) 24 1 1 22 21:107 -2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
29.06.2016 18:30 - Г Несебър (Несебър) 1:9
24.07.2016 18:30 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:7

Свети Никола (Бургас)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 10:00 1 кръг Д Ураган (Бояджик) 4:3
24.09.2016 09:30 2 кръг Г Созопол (Созопол) 3:1
01.10.2016 09:30 3 кръг Д Карнобат (Карнобат) анл.
09.10.2016 11:00 4 кръг Г Поморие (Поморие) 1:5
15.10.2016 09:30 5 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 2:0
22.10.2016 09:30 6 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
- 7 кръг
почива
05.11.2016 09:30 8 кръг Д Несебър (Несебър) 1:3
12.11.2016 09:30 9 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:10
19.11.2016 10:00 10 кръг Д Тунджа 1915 (Ямбол) 2:2
26.11.2016 10:00 11 кръг Г Стралджа 2015 (Стралджа) 1:4
- 12 кръг Г Ураган (Бояджик) -:-
- 13 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
- 14 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 15 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
- 16 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 17 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 20 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 21 кръг Г Тунджа 1915 (Ямбол) -:-
- 22 кръг Д Стралджа 2015 (Стралджа) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Стралджа 2015 (Стралджа) 8 5 0 3 27:13 15
5 Поморие (Поморие) 9 4 1 4 20:15 13
6 Свети Никола (Бургас) 9 3 1 5 14:31 10
7 Ураган (Бояджик) 9 2 0 7 11:45 6
8 Созопол (Созопол) 9 2 0 7 12:27 6

Свети Никола (Бургас)

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
24.09.2016 11:00 2 кръг Г Созопол (Созопол) 3:2
01.10.2016 11:00 3 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:10
09.10.2016 09:30 4 кръг Г Поморие (Поморие) 1:5
15.10.2016 11:00 5 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:3
22.10.2016 11:00 6 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:10
- 7 кръг
почива
05.11.2016 11:00 8 кръг Д Несебър (Несебър) 1:7
12.11.2016 11:00 9 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2
19.11.2016 11:30 10 кръг Д Ямбол 2004 (Ямбол) 0:4
26.11.2016 10:00 11 кръг Г Локомотив (Бургас) 2:2
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
- 14 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 15 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
- 16 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 17 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 20 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 21 кръг Г Ямбол 2004 (Ямбол) -:-
- 22 кръг Д Локомотив (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Нефтохимик 1962 (Бургас) 9 3 1 5 16:16 10
7 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 9 2 2 5 18:19 8
8 Локомотив (Бургас) 9 2 2 5 18:24 8
9 Свети Никола (Бургас) 9 1 1 7 7:45 4
10 Созопол (Созопол) 9 0 1 8 8:64 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ БС 11 място
2015/2016 А ОФГ БС 5 място
2014/2015 А ОФГ БС 7 място
2012/2013 А ОФГ БС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници