Свети Никола (Бургас)

BGSupporters форум

Свети Никола (Бургас)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 17:00 1 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 1:1
16.09.2018 17:00 2 кръг Г Русокастро (Русокастро) 3:2
23.09.2018 17:00 3 кръг Д Камено (Камено) 1:1
30.09.2018 17:00 4 кръг Г Равда (Равда) 1:3
- 5 кръг
почива
14.10.2018 16:00 6 кръг Д Вихър (Айтос) 0:3
21.10.2018 16:00 7 кръг Г Ропотамо (Приморско) 2:2
28.10.2018 14:30 8 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) 1:3
04.11.2018 14:30 9 кръг Г Странджанец (Царево) 5:2
11.11.2018 14:30 10 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) 5:1
18.11.2018 14:30 11 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:3
10.03.2019 15:30 12 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) 0:5
17.03.2019 15:30 13 кръг Д Русокастро (Русокастро) 3:2
24.03.2019 15:30 14 кръг Г Камено (Камено) 1:3
31.03.2019 17:00 15 кръг Д Равда (Равда) 1:3
- 16 кръг
почива
13.04.2019 17:00 17 кръг Г Вихър (Айтос) 0:3
21.04.2019 17:00 18 кръг Д Ропотамо (Приморско) 0:4
26.04.2019 17:00 19 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) 0:3
05.05.2019 18:00 20 кръг Д Странджанец (Царево) 0:2
12.05.2019 18:00 21 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) 0:3
19.05.2019 18:00 22 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Равда (Равда) 20 8 3 9 43:60 27
8 Странджанец (Царево) 20 6 5 9 31:50 23
9 Балкан 1980 (Планиница) 20 6 1 13 26:54 19
10 Ропотамо (Приморско) 20 5 3 12 37:50 18
11 Свети Никола (Бургас) 20 4 3 13 24:52 15
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
08.08.2018 18:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:9
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
18.09.2018 17:00 - Г Созопол (Созопол) 0:7

Свети Никола (Бургас)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2018 17:00 1 кръг Д Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 14:0
27.09.2018 17:00 2 кръг Г Созопол (Созопол) 0:3
03.10.2018 16:00 3 кръг Д Поморие (Поморие) 2:1
11.10.2018 16:00 4 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 2:0
- 5 кръг
почива
25.10.2018 16:00 6 кръг Д Несебър (Несебър) 1:7
31.10.2018 14:30 7 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:4
08.11.2018 14:30 8 кръг Г Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 9:0
14.11.2018 14:30 9 кръг Д Созопол (Созопол) 0:1
22.11.2018 14:30 10 кръг Г Поморие (Поморие) 3:2
06.03.2019 15:30 11 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 2:1
- 12 кръг
почива
20.03.2019 15:30 13 кръг Г Несебър (Несебър) 1:6
28.03.2019 15:30 14 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:4
03.04.2019 17:00 15 кръг Д Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 4:0
11.04.2019 11:00 16 кръг Г Созопол (Созопол) 0:3
17.04.2019 17:00 17 кръг Д Поморие (Поморие) 1:2
24.04.2019 17:00 18 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 0:3
- 19 кръг
почива
09.05.2019 18:00 20 кръг Д Несебър (Несебър) 0:3
15.05.2019 18:00 21 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Созопол (Созопол) 18 12 0 6 67:32 36
4 Поморие (Поморие) 18 7 1 10 44:49 22
5 Свети Никола (Бургас) 18 7 0 11 41:43 21
6 Ямбол 1915 (Ямбол) 18 5 0 13 31:65 15
7 Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 18 0 0 18 10:173 0

Свети Никола (Бургас)

ЮМВ: Бургас - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 10:00 1 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:11
22.09.2018 10:00 2 кръг Г Несебър (Несебър) 2:4
- 3 кръг
почива
06.10.2018 10:00 4 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 7:0
13.10.2018 10:00 5 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:8
20.10.2018 10:00 6 кръг Д Ропотамо (Приморско) 13:1
27.10.2018 10:00 7 кръг Г Вихър (Айтос) 0:1
03.11.2018 10:00 8 кръг Д Звезденбург (Бургас) 3:2
10.11.2018 10:00 9 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:1
17.11.2018 10:00 10 кръг Д Поморие (Поморие) 1:2
24.11.2018 10:00 11 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 0:8
16.03.2019 10:00 12 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:6
23.03.2019 10:00 13 кръг Д Несебър (Несебър) 1:2
- 14 кръг
почива
06.04.2019 10:30 15 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 1:0
13.04.2019 10:00 16 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:8
20.04.2019 09:30 17 кръг Г Ропотамо (Приморско) 3:4
27.04.2019 10:00 18 кръг Д Вихър (Айтос) 0:2
01.05.2019 10:00 19 кръг Г Звезденбург (Бургас) 3:0
04.05.2019 10:00 20 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:6
11.05.2019 10:00 21 кръг Г Поморие (Поморие) 0:3
18.05.2019 10:00 22 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 1:9
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Карнобат (Карнобат) 20 9 2 9 45:55 29
7 Вихър (Айтос) 20 8 3 9 52:61 27
8 Свети Никола (Бургас) 20 6 0 14 39:78 18
9 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 20 4 2 14 34:83 14
10 Ропотамо (Приморско) 20 2 0 18 17:124 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ БС 11 място
2017/2018 Б ОФГ БС 1 място
2016/2017 А ОФГ БС 11 място
2015/2016 А ОФГ БС 5 място
2014/2015 А ОФГ БС 7 място
2012/2013 А ОФГ БС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници