Свети Никола (Бургас)

BGSupporters форум

Свети Никола (Бургас)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 17:00 1 кръг Д Камено (Камено) 5:1
15.09.2019 16:00 2 кръг Г Русокастро (Русокастро) 0:3
22.09.2019 17:00 3 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) 3:1
29.09.2019 17:00 4 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 2:3
06.10.2019 16:00 5 кръг Д Ропотамо (Приморско) 5:0
13.10.2019 16:00 6 кръг Г Звезденбург (Бургас) 2:6
20.10.2019 16:00 7 кръг Д Липа (Череша) 5:0
23.11.2019 14:00 8 кръг Д Вихър (Айтос) 4:1
03.11.2019 14:30 9 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) 0:3
10.11.2019 14:30 10 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 5:3
17.11.2019 14:30 11 кръг Г Странджанец (Царево) 2:0
- 12 кръг Г Камено (Камено) -:-
- 13 кръг Д Русокастро (Русокастро) -:-
- 14 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) -:-
- 15 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 16 кръг Г Ропотамо (Приморско) -:-
- 17 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 18 кръг Г Липа (Череша) -:-
- 19 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
- 20 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) -:-
- 21 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) -:-
- 22 кръг Д Странджанец (Царево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 10 7 1 2 22:13 22
3 Камено (Камено) 11 7 1 3 30:19 22
4 Свети Никола (Бургас) 11 7 0 4 33:21 21
5 Вихър (Айтос) 9 6 0 3 20:12 18
6 Русокастро (Русокастро) 10 5 1 4 19:16 16
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
07.08.2019 18:00 - Д Несебър (Несебър) 0:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/4 финали
24.09.2019 18:00 - Д Созопол (Созопол) 1:7

Свети Никола (Бургас)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2019 17:00 1 кръг Г Поморие (Поморие) 1:3
- 2 кръг
почива
02.10.2019 16:00 3 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 4:3
отложен 4 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
16.10.2019 16:00 5 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:2
23.10.2019 16:00 6 кръг Г Червени войводи (Сливен) 0:4
30.10.2019 14:30 7 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:10
06.11.2019 14:30 8 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:5
14.11.2019 14:30 9 кръг Д Несебър (Несебър) 1:6
20.11.2019 14:30 10 кръг Г Созопол (Созопол) 3:6
27.11.2019 14:30 11 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 12 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
- 15 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 16 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 17 кръг Д Червени войводи (Сливен) -:-
- 18 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 19 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 20 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 21 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
- 22 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Червени войводи (Сливен) 9 4 0 5 25:18 12
8 Созопол (Созопол) 9 3 2 4 18:33 11
9 Сливен 2000 (Сливен) 9 3 1 5 16:18 10
10 Свети Никола (Бургас) 8 1 0 7 11:39 3
11 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 9 0 1 8 9:46 1

Свети Никола (Бургас)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 10:00 1 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
28.09.2019 09:30 2 кръг Д Несебър (Несебър) анл.
05.10.2019 09:30 3 кръг Г Поморие (Поморие) 0:3
12.10.2019 10:00 4 кръг Д Ропотамо (Приморско) 0:3
19.10.2019 10:00 5 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) 0:3
23.11.2019 10:30 6 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 11:1
02.11.2019 09:30 7 кръг Д Вихър (Айтос) 0:3
09.11.2019 09:30 8 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
18.11.2019 15:00 9 кръг Д Стралджа (Стралджа) 4:6
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ропотамо (Приморско) 8 2 0 6 6:32 6
7 Черноморски спортист (Обзор) 8 2 0 6 8:40 6
8 Свети Никола (Бургас) 8 1 0 7 15:25 3
9 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 8 1 0 7 9:75 3
-- Несебър (Несебър) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ БС 11 място
2017/2018 Б ОФГ БС 1 място
2016/2017 А ОФГ БС 11 място
2015/2016 А ОФГ БС 5 място
2014/2015 А ОФГ БС 7 място
2012/2013 А ОФГ БС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници