Неизвестно

Алмус 2012 (Лом)

Арсенал (Лъвино)

Балкан (Банище)

Балкан (Селиминово)

Белица (Белица)

Бенковски (Симеоновград)

Ботев 1 (Батановци)

Брусарци (Брусарци)

Възход (Радиево)

Гагарин (Крумово)

Гелеменово (Гелеменово)

Глоджево (Глоджево)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Дъбене (Дъбене)

Златия (Вълчедръм)

Камбурово (Камбурово)

Конелиано 2005 (Герман)

Космос 2013 (Браничево)

Котел (Котел)

Кошарица (Кошарица)

Левски (Коняво)

Левски 2012 (Карапелит)

Ленчо (Якимово)

Лъки 2004 (Лъки)

Люта (Владимирово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Мъглиж (Мъглиж)

Олимпик (Варна)

Олимпик (Галата)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия (Оризари)

Осогово (Багренци)

Осъм (Козар Белене)

ОФК Твърдица (Твърдица)

Поповица (Поповица)

Ракета 1111 (Буковлък)

Рилци 2006 (Рилци)

Сарата (Долни Раковец)

Светкавица (Манолско Конаре)

Светкавица (Чудомир)

Светкавица 2014 (Търговище)

Своге (Своге)

Селяк (Стубел)

Септември (Медковец)

Септември 2009 (Лехчево)

Скала (Зверино)

Скобелево (Сливен)

Славия 1947 (Хаджиево)

Сокол (кв.Бенковски, София)

Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)

Спартак 76 (Плевен)

Спортист (Благово)

Странджа (Малко Търново)

Сунгурларска дол. (Сунгурларе)

Съединение (Съединение)

Топлика 77 (Минерални бани)

Тунджа 2010 (Копринка)

Урожай (Пиргово)

Успех (Угърчин)

Феърплей (кв.Мътница, Шумен)

ФК Спартак (Варна)

Шампиони 2014 (Варна)

Светкавица (Чудомир)

BGSupporters форум

Светкавица (Чудомир)

"А" ОФГ Разград - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Д Бели Лом (Дряновец) 4:0
18.09.2016 17:00 2 кръг Г Ясен (Ясеновец) 6:3
25.09.2016 17:00 3 кръг Д Ураган (Гецово) 3:0
02.10.2016 15:00 4 кръг Д Спортист (Пороище) 2:0
09.10.2016 15:00 5 кръг Г Миньор (Сеново) 3:2
16.10.2016 15:00 6 кръг Д Победа (Богданци) 3:1
23.10.2016 15:00 7 кръг Г Вихър (Лозница) 1:0
30.10.2016 14:00 8 кръг Г Бели Лом (Дряновец) 1:3
12.11.2016 14:30 9 кръг Д Ясен (Ясеновец) 3:0
20.11.2016 14:00 10 кръг Г Ураган (Гецово) 1:0
11.03.2017 15:00 11 кръг Г Спортист (Пороище) 1:1
19.03.2017 15:00 12 кръг Д Миньор (Сеново) 4:0
02.04.2017 16:00 13 кръг Г Победа (Богданци) 4:0
09.04.2017 17:00 14 кръг Д Вихър (Лозница) 2:2
16.04.2017 16:00 15 кръг Д Бели Лом (Дряновец) 1:1
23.04.2017 17:00 16 кръг Г Ясен (Ясеновец) 2:0
30.04.2017 17:00 17 кръг Д Ураган (Гецово) 2:1
06.05.2017 18:00 18 кръг Д Спортист (Пороище) 0:2
14.05.2017 18:00 19 кръг Г Миньор (Сеново) 0:1
21.05.2017 18:00 20 кръг Д Победа (Богданци) 2:1
28.05.2017 18:00 21 кръг Г Вихър (Лозница) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бели Лом (Дряновец) 21 15 4 2 71:28 49
2 Светкавица (Чудомир) 21 14 3 4 45:24 45
3 Спортист (Пороище) 21 11 6 4 45:24 39
4 Миньор (Сеново) 21 11 4 6 56:28 37
5 Вихър (Лозница) 21 5 6 10 53:52 21

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ РЗ 2 място
2015/2016 А ОФГ РЗ 1 място
2014/2015 А ОФГ РЗ 1 място
2013/2014 А ОФГ РЗ 4 място
2012/2013 А ОФГ РЗ 9 място

Интернет страници

 » няма интернет страници