Светкавица (Поройно)

BGSupporters форум

Светкавица (Поройно)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.11.2016 14:30 1 кръг Г Вихър (Любен) 1:5
11.09.2016 16:30 2 кръг Д Релакс (Овен) 3:2
17.09.2016 16:30 3 кръг Г Вихър (Боил) 0:5
25.09.2016 16:30 4 кръг Д Червена звезда (Дулово) 1:2
01.10.2016 15:30 5 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 2:6
09.10.2016 15:30 6 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 0:4
15.10.2016 15:30 7 кръг Г Правда 1944 (Правда) 0:12
23.10.2016 15:30 8 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 5:3
30.10.2016 15:30 9 кръг Г Орлите (Секулово) 0:4
18.03.2017 15:30 10 кръг Д Вихър (Любен) 1:6
02.04.2017 15:30 11 кръг Г Релакс (Овен) 1:4
08.04.2017 16:30 12 кръг Д Вихър (Боил) 2:7
23.04.2017 16:30 13 кръг Г Червена звезда (Дулово) 2:3
29.04.2017 16:30 14 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 1:6
07.05.2017 17:30 15 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:10
13.05.2017 17:30 16 кръг Д Правда 1944 (Правда) 0:5
21.05.2017 17:30 17 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:9
28.05.2017 17:30 18 кръг Д Орлите (Секулово) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Йълдъръм (Яребица) 18 6 2 10 45:47 20
7 Червена звезда (Дулово) 18 6 1 11 26:42 19
8 Лудогорец 2011 (Паисиево) 18 4 5 9 33:34 17
9 Орлите (Секулово) 18 4 2 12 22:48 14
10 Светкавица (Поройно) 18 3 0 15 25:93 9

Светкавица (Поройно)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.11.2016 13:00 1 кръг Г Вихър (Любен) 1:3
11.09.2016 15:00 2 кръг Д Релакс (Овен) 0:2
17.09.2016 15:00 3 кръг Г Вихър (Боил) 3:1
25.09.2016 15:00 4 кръг Д Червена звезда (Дулово) 0:3
01.10.2016 14:00 5 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:8
09.10.2016 14:00 6 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 0:4
15.10.2016 14:00 7 кръг Г Правда 1944 (Правда) 0:2
23.10.2016 14:00 8 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 6:1
30.10.2016 14:00 9 кръг Г Орлите (Секулово) 1:6
18.03.2017 14:00 10 кръг Д Вихър (Любен) 6:0
02.04.2017 14:00 11 кръг Г Релакс (Овен) 0:4
08.04.2017 15:00 12 кръг Д Вихър (Боил) 5:0
23.04.2017 15:00 13 кръг Г Червена звезда (Дулово) 1:2
29.04.2017 15:00 14 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 0:4
07.05.2017 16:00 15 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:1
13.05.2017 16:00 16 кръг Д Правда 1944 (Правда) 1:3
21.05.2017 16:00 17 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:0
28.05.2017 16:00 18 кръг Д Орлите (Секулово) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Орлите (Секулово) 18 9 0 9 54:41 27
6 Правда 1944 (Правда) 18 6 0 12 33:67 18
7 Светкавица (Поройно) 18 6 0 12 29:44 18
8 Вихър (Любен) 18 5 1 12 31:62 16
9 Вихър (Боил) 18 1 2 15 19:97 5

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници