Светкавица (Поройно)

BGSupporters форум

Светкавица (Поройно)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 16:30 1 кръг Д Релакс (Овен) 1:2
09.09.2018 16:30 2 кръг Г Червена звезда (Дулово) 2:1
15.09.2018 16:30 3 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 0:2
22.09.2018 16:30 4 кръг Г Галактика (Черник) 0:3
29.09.2018 16:30 5 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 0:3
06.10.2018 15:30 6 кръг Г Вихър (Боил) 2:1
13.10.2018 15:30 7 кръг Д Вихър (Любен) 1:5
20.10.2018 15:30 8 кръг Г Правда 1944 (Правда) 0:7
- 9 кръг
почива
04.11.2018 14:30 10 кръг Г Чернолик (Чернолик) 0:8
10.11.2018 14:30 11 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:3
17.03.2019 15:30 12 кръг Г Релакс (Овен) 2:1
24.03.2019 15:30 13 кръг Д Червена звезда (Дулово) 2:1
30.03.2019 15:30 14 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:0
06.04.2019 16:30 15 кръг Д Галактика (Черник) 3:0
13.04.2019 16:30 16 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:3
20.04.2019 16:30 17 кръг Д Вихър (Боил) -:-
27.04.2019 16:30 18 кръг Г Вихър (Любен) -:-
04.05.2019 17:30 19 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 20 кръг
почива
19.05.2019 17:30 21 кръг Д Чернолик (Чернолик) -:-
25.05.2019 17:30 22 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Галактика (Черник) 14 6 1 7 13:22 19
7 Йълдъръм (Яребица) 14 5 3 6 31:26 18
8 Светкавица (Поройно) 15 5 1 9 14:40 16
9 Релакс (Овен) 15 3 3 9 21:35 12
10 Червена звезда (Дулово) 15 3 3 9 15:43 12

Светкавица (Поройно)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 15:00 1 кръг Д Релакс (Овен) 0:2
09.09.2018 15:00 2 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:7
15.09.2018 15:00 3 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 0:4
22.09.2018 15:00 4 кръг Г Галактика (Черник) 0:5
29.09.2018 15:00 5 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 0:5
06.10.2018 14:00 6 кръг Г Вихър (Боил) 2:4
13.10.2018 14:00 7 кръг Д Вихър (Любен) 0:4
20.10.2018 14:00 8 кръг Г Правда 1944 (Правда) 0:5
- 9 кръг
почива
04.11.2018 13:00 10 кръг Г Чернолик (Чернолик) 0:2
10.11.2018 13:00 11 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:4
17.03.2019 14:00 12 кръг Г Релакс (Овен) 0:4
24.03.2019 14:00 13 кръг Д Червена звезда (Дулово) 0:5
30.03.2019 14:00 14 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:7
06.04.2019 15:00 15 кръг Д Галактика (Черник) 0:5
13.04.2019 15:00 16 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:3
20.04.2019 15:00 17 кръг Д Вихър (Боил) -:-
27.04.2019 15:00 18 кръг Г Вихър (Любен) -:-
04.05.2019 16:00 19 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 20 кръг
почива
19.05.2019 16:00 21 кръг Д Чернолик (Чернолик) -:-
25.05.2019 16:00 22 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Чернолик (Чернолик) 15 6 2 7 25:38 20
8 Вихър (Любен) 14 4 3 7 18:27 15
9 Лудогорец 2011 (Паисиево) 15 4 0 11 15:35 12
10 Правда 1944 (Правда) 15 2 2 11 15:38 8
11 Светкавица (Поройно) 15 0 0 15 2:66 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СС 10 място
2016/2017 А ОФГ СС 10 място
2015/2016 - -
2014/2015 - -

Интернет страници

 » няма интернет страници