Светкавица (Поройно)

BGSupporters форум

Светкавица (Поройно)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 16:30 1 кръг Д Релакс (Овен) 0:4
10.09.2017 16:30 2 кръг Г Правда 1944 (Правда) 2:1
17.09.2017 16:30 3 кръг Д Червена звезда (Дулово) 0:2
24.09.2017 16:30 4 кръг Г Орлите (Секулово) -:-
01.10.2017 16:30 5 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
08.10.2017 15:30 6 кръг Д Вихър (Любен) -:-
14.10.2017 15:30 7 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
22.10.2017 15:30 8 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
29.10.2017 15:30 9 кръг Г Галактика (Черник) -:-
05.11.2017 14:30 10 кръг Д Вихър (Боил) -:-
11.11.2017 14:30 11 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
- 12 кръг Г Релакс (Овен) -:-
- 13 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 14 кръг Г Червена звезда (Дулово) -:-
- 15 кръг Д Орлите (Секулово) -:-
- 16 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
- 17 кръг Г Вихър (Любен) -:-
- 18 кръг Д Йълдъръм (Яребица) -:-
- 19 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 20 кръг Д Галактика (Черник) -:-
- 21 кръг Г Вихър (Боил) -:-
- 22 кръг Д Чернолик (Чернолик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Релакс (Овен) 3 1 0 2 7:6 3
7 Чернолик (Чернолик) 3 1 0 2 4:12 3
8 Светкавица (Поройно) 3 1 0 2 2:7 3
9 Правда 1944 (Правда) 3 1 0 2 5:6 3
10 Лудогорец 2011 (Паисиево) 3 1 0 2 5:4 3

Светкавица (Поройно)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 15:00 1 кръг Д Релакс (Овен) 0:6
10.09.2017 15:00 2 кръг Г Правда 1944 (Правда) 3:0
17.09.2017 15:00 3 кръг Д Червена звезда (Дулово) 0:2
24.09.2017 15:00 4 кръг Г Орлите (Секулово) -:-
01.10.2017 15:00 5 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
08.10.2017 14:00 6 кръг Д Вихър (Любен) -:-
14.10.2017 14:00 7 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
22.10.2017 14:00 8 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
28.10.2017 14:00 9 кръг Г Галактика (Черник) -:-
05.11.2017 13:00 10 кръг Д Вихър (Боил) -:-
11.11.2017 13:00 11 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
- 12 кръг Г Релакс (Овен) -:-
- 13 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 14 кръг Г Червена звезда (Дулово) -:-
- 15 кръг Д Орлите (Секулово) -:-
- 16 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
- 17 кръг Г Вихър (Любен) -:-
- 18 кръг Д Йълдъръм (Яребица) -:-
- 19 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 20 кръг Д Галактика (Черник) -:-
- 21 кръг Г Вихър (Боил) -:-
- 22 кръг Д Чернолик (Чернолик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Вихър (Любен) 3 2 0 1 14:6 6
7 Галактика (Черник) 3 1 1 1 15:7 4
8 Светкавица (Поройно) 3 1 0 2 3:8 3
9 Правда 1944 (Правда) 3 1 0 2 3:12 3
10 Орлите (Секулово) 3 0 0 3 0:8 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници