Неизвестно

Аксаково 1948 (Аксаково)

Балкан 1965 (Градище)

Балкански (Михайлово)

БГ 7 (София)

Белите орли (Лозница)

Бенковски (гр.Костенец)

Бозвелийско (Бозвелийско)

Бойчинов (Коиловци)

Вихър (Боил)

Войнягово (Войнягово)

Калиакра 1923 (Каварна)

Лато (Алеково)

Левски (Караманово)

Левски (Кочериново)

Левски (Писарово)

Локомотив (Долно Церовене)

Локомотив 2016 (София)

Лудогорец 1948 (Хърсово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Миньор (Раднево)

Млада гвардия (Розово)

Младост 2015 (София)

Момино (Момино село)

Морава (Морава)

Мъглиж (Мъглиж)

Околчица (Моравица)

Осогово (Багренци)

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Партизан (Босилковци)

Поморие (Поморие)

Пристис (кв.Долапите, Русе)

Раковски (Ивайловград)

Релакс (Овен)

Светкавица (Синитово)

Сокол (Крислово)

Софияспорт 2020 (София)

Спортист (Върбовка)

Стамболово (Стамболово)

Ураган 33 (Софрониево)

ФК Хасково 1957 (Хасково)

Червена звезда (Дулово)

Юнак (Мерданя)

Светкавица (Синитово)

BGSupporters форум

Светкавица (Синитово)

"А" ОФГ Пазарджик
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2015 18:30 1 кръг Г Сарая (Сарая) 0:5
29.08.2015 18:00 2 кръг Г Левски (Паталеница) 0:1
05.09.2015 17:00 3 кръг Д Брацигово (Брацигово) 0:7
12.09.2015 17:00 4 кръг Г Братаница (Братаница) 0:3
19.09.2015 17:00 5 кръг Д Тракиец 2005 (Главиница) 1:2
26.09.2015 17:00 6 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 2:3
03.10.2015 16:00 7 кръг Д Вихър (Ветрен) 1:1
10.10.2015 16:00 8 кръг Г Марица (Белово) 1:4
17.10.2015 16:00 9 кръг Д Тракиец (Исперихово) 4:1
24.10.2015 16:00 10 кръг Г Величково (Величково) 0:3
31.10.2015 15:00 11 кръг Д Локомотив 2011 (Септември) 5:1
08.11.2015 14:00 12 кръг Г Спартак (Калугерово) 3:2
14.11.2015 14:00 13 кръг Д Родопи 1921 (Козарско) 1:2
21.11.2015 14:00 14 кръг Г Зенит (Ветрен дол) 3:1
28.11.2015 14:00 15 кръг Д Тракия (Пазарджик) 3:1
28.02.2016 14:00 16 кръг Д Сарая (Сарая) 1:1
03.03.2016 15:00 17 кръг Д Левски (Паталеница) 1:1
06.03.2016 15:00 18 кръг Г Брацигово (Брацигово) 0:9
12.03.2016 15:00 19 кръг Д Братаница (Братаница) 2:5
19.03.2016 15:00 20 кръг Г Тракиец 2005 (Главиница) 1:3
26.03.2016 15:00 21 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 0:5
02.04.2016 16:00 22 кръг Г Вихър (Ветрен) 0:3
09.04.2016 16:00 23 кръг Д Марица (Белово) 2:1
17.04.2016 16:00 24 кръг Г Тракиец (Исперихово) 0:0
23.04.2016 16:00 25 кръг Д Величково (Величково) 2:3
29.04.2016 16:00 26 кръг Г Локомотив 2011 (Септември) 0:4
02.05.2016 17:00 27 кръг Д Спартак (Калугерово) 0:0
07.05.2016 17:00 28 кръг Г Родопи 1921 (Козарско) 3:2
14.05.2016 17:00 29 кръг Д Зенит (Ветрен дол) 1:3
21.05.2016 17:00 30 кръг Г Тракия (Пазарджик) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Величково (Величково) 30 10 3 17 44:59 33
13 Тракиец 2005 (Главиница) 30 9 5 16 44:57 32
14 Зенит (Ветрен дол) 30 10 2 18 38:84 32
15 Светкавица (Синитово) 30 8 5 17 40:79 29
16 Тракиец (Исперихово) 30 7 1 22 30:100 22

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ПЗ --
2018/2019 Б ОФГ ПЗ 1 място
2017/2018 Б ОФГ ПЗ 11 място
2016/2017 Б ОФГ ПЗ 8 място
2015/2016 А ОФГ ПЗ 15 място
2014/2015 А ОФГ ПЗ 13 място
2013/2014 А ОФГ ПЗ 14 място
2012/2013 А ОФГ ПЗ 13 място
2011/2012 А ОФГ ПЗ 8 място
2010/2011 А ОФГ ПЗ 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници