Светкавица 2020 (Поройно)

BGSupporters форум

Светкавица 2020 (Поройно)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 17:30 1 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:3
07.09.2019 16:30 2 кръг Г Вихър (Любен) 0:3
15.09.2019 16:30 3 кръг Д Релакс (Овен) 1:1
22.09.2019 16:30 4 кръг Г Правда 1944 (Правда) 1:2
28.09.2019 16:30 5 кръг Д Караджата (Брадвари) 0:1
06.10.2019 15:30 6 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 2:6
13.10.2019 15:30 7 кръг Д Червена звезда (Дулово) 0:1
19.10.2019 15:30 8 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:4
02.11.2019 14:30 9 кръг Д Галактика (Черник) 0:0
10.11.2019 14:30 10 кръг Г Чернолик (Чернолик) 1:2
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 13 кръг Д Вихър (Любен) -:-
- 14 кръг Г Релакс (Овен) -:-
- 15 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 16 кръг Г Караджата (Брадвари) -:-
- 17 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
- 18 кръг Г Червена звезда (Дулово) -:-
- 19 кръг Д Йълдъръм (Яребица) -:-
- 20 кръг Г Галактика (Черник) -:-
- 21 кръг Д Чернолик (Чернолик) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Галактика (Черник) 10 3 1 6 11:21 10
8 Караджата (Брадвари) 10 3 0 7 11:26 9
9 Релакс (Овен) 9 1 1 7 8:21 4
10 Правда 1944 (Правда) 10 1 0 9 5:31 3
11 Светкавица 2020 (Поройно) 10 0 2 8 6:23 2

Светкавица 2020 (Поройно)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 16:00 1 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0
07.09.2019 15:00 2 кръг Г Вихър (Любен) 0:2
15.09.2019 15:00 3 кръг Д Релакс (Овен) 0:4
22.09.2019 15:00 4 кръг Г Правда 1944 (Правда) 0:0
28.09.2019 15:00 5 кръг Д Караджата (Брадвари) 1:2
06.10.2019 14:00 6 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 2:4
13.10.2019 14:00 7 кръг Д Червена звезда (Дулово) 3:0
19.10.2019 14:00 8 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:3
02.11.2019 13:00 9 кръг Д Галактика (Черник) 2:4
10.11.2019 13:00 10 кръг Г Чернолик (Чернолик) 0:3
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 13 кръг Д Вихър (Любен) -:-
- 14 кръг Г Релакс (Овен) -:-
- 15 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 16 кръг Г Караджата (Брадвари) -:-
- 17 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
- 18 кръг Г Червена звезда (Дулово) -:-
- 19 кръг Д Йълдъръм (Яребица) -:-
- 20 кръг Г Галактика (Черник) -:-
- 21 кръг Д Чернолик (Чернолик) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Червена звезда (Дулово) 10 4 1 5 20:22 13
8 Лудогорец 2011 (Паисиево) 10 3 1 6 11:23 10
9 Победа 2009 (Вокил) 9 3 1 5 17:28 10
10 Светкавица 2020 (Поройно) 10 2 1 7 11:22 7
11 Правда 1944 (Правда) 10 0 1 9 2:30 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 8 място
2017/2018 А ОФГ СС 10 място
2016/2017 А ОФГ СС 10 място
2015/2016 - -
2014/2015 - -

Интернет страници

 » няма интернет страници