Светкавица 2020 (Поройно)

BGSupporters форум

Светкавица 2020 (Поройно)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 17:30 1 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:3
07.09.2019 16:30 2 кръг Г Вихър (Любен) 0:3
15.09.2019 16:30 3 кръг Д Релакс (Овен) 1:1
22.09.2019 16:30 4 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
28.09.2019 16:30 5 кръг Д Караджата (Брадвари) -:-
06.10.2019 15:30 6 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
13.10.2019 15:30 7 кръг Д Червена звезда (Дулово) -:-
19.10.2019 15:30 8 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
02.11.2019 14:30 9 кръг Д Галактика (Черник) -:-
10.11.2019 14:30 10 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 13 кръг Д Вихър (Любен) -:-
- 14 кръг Г Релакс (Овен) -:-
- 15 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 16 кръг Г Караджата (Брадвари) -:-
- 17 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
- 18 кръг Г Червена звезда (Дулово) -:-
- 19 кръг Д Йълдъръм (Яребица) -:-
- 20 кръг Г Галактика (Черник) -:-
- 21 кръг Д Чернолик (Чернолик) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Лудогорец 2011 (Паисиево) 2 1 0 1 3:3 3
8 Релакс (Овен) 3 0 1 2 2:7 1
9 Светкавица 2020 (Поройно) 3 0 1 2 2:7 1
10 Правда 1944 (Правда) 3 0 0 3 1:10 0
11 Караджата (Брадвари) 3 0 0 3 2:13 0

Светкавица 2020 (Поройно)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 16:00 1 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0
07.09.2019 15:00 2 кръг Г Вихър (Любен) 0:2
15.09.2019 15:00 3 кръг Д Релакс (Овен) 0:4
22.09.2019 15:00 4 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
28.09.2019 15:00 5 кръг Д Караджата (Брадвари) -:-
06.10.2019 14:00 6 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
13.10.2019 14:00 7 кръг Д Червена звезда (Дулово) -:-
19.10.2019 14:00 8 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
02.11.2019 13:00 9 кръг Д Галактика (Черник) -:-
10.11.2019 13:00 10 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 13 кръг Д Вихър (Любен) -:-
- 14 кръг Г Релакс (Овен) -:-
- 15 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 16 кръг Г Караджата (Брадвари) -:-
- 17 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
- 18 кръг Г Червена звезда (Дулово) -:-
- 19 кръг Д Йълдъръм (Яребица) -:-
- 20 кръг Г Галактика (Черник) -:-
- 21 кръг Д Чернолик (Чернолик) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Вихър (Любен) 3 2 0 1 7:3 6
6 Победа 2009 (Вокил) 2 1 0 1 3:10 3
7 Светкавица 2020 (Поройно) 3 1 0 2 3:6 3
8 Червена звезда (Дулово) 2 1 0 1 7:3 3
9 Лудогорец 2011 (Паисиево) 2 0 0 2 0:6 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 8 място
2017/2018 А ОФГ СС 10 място
2016/2017 А ОФГ СС 10 място
2015/2016 - -
2014/2015 - -

Интернет страници

 » няма интернет страници