Светкавица Търговище (Търговище)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Основан е през лятото на 2013 г.

Хроника: След като непосредствено преди началото на сезон 2013/14 става ясно, че Светкавица 1922 няма да започне първенството в „Б” група и ще развива само детско-юношеска школа, в областния град е основан нов футболен клуб - Светкавица Търговище. Следва временно обединяване с Агроелит от близкото до Търговище село Макариополско, който към момента е придобил право да се състезава в по-горно ниво. Името на обединения клуб е Светкавица Търговище (Търговище). В началото на същия сезон Агроелит (Макариополско) възстановява самостоятелността си.

Клубни цветове: син и бял.

Прозвище: -

Адрес: Търговище 7700.
Телефон: -
E-mail: -

Клубни върхове:
-

Светкавица Търговище (Търговище)

Североизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.08.2014 18:00 1 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 2:0
24.08.2014 18:00 2 кръг Д Провадия (Провадия) 4:0
30.08.2014 16:00 3 кръг Г Шумен 1929 (Шумен) 0:2 Канал 3
07.09.2014 17:00 4 кръг Д Две могили (Две могили) 3:0
14.09.2014 17:00 5 кръг Г Белица (Белица) 0:0
21.09.2014 17:00 6 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:1
27.09.2014 15:00 7 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:3 Канал 3
03.10.2014 16:00 8 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 2:1
12.10.2014 16:00 9 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 1:3
19.10.2014 16:00 10 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:2
30.11.2014 14:00 11 кръг Д Тича 1948 (Долни чифлик) 2:1
01.11.2014 14:00 12 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 0:0
08.11.2014 14:00 13 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:3
16.11.2014 14:00 14 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:2
23.11.2014 14:00 15 кръг Д Калиакра (Каварна) 1:4
01.03.2015 15:00 16 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 1:0
08.03.2015 15:00 17 кръг Г Провадия (Провадия) 5:1
15.03.2015 15:00 18 кръг Д Шумен 1929 (Шумен) 3:2
22.03.2015 15:00 19 кръг Г Две могили (Две могили) 0:1
29.03.2015 15:00 20 кръг Д Белица (Белица) 2:0
05.04.2015 16:00 21 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:3
10.04.2015 16:00 22 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:0
19.04.2015 16:00 23 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 1:0
26.04.2015 16:00 24 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:3
03.05.2015 17:00 25 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:0
06.05.2015 17:00 26 кръг Г Тича 1948 (Долни чифлик) 1:2
10.05.2015 17:00 27 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 4:1
17.05.2015 17:00 28 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:5 Канал 3
20.05.2015 17:00 29 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:0
23.05.2015 17:00 30 кръг Г Калиакра (Каварна) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 30 15 4 11 46:39 49
7 Септември 98 (Тервел) 30 15 1 14 43:46 46
8 Светкавица Търговище (Търговище) 30 14 3 13 42:44 45
9 Кубрат 2007 (Кубрат) 30 14 3 13 48:45 45
10 Ботев (Нови пазар) 30 12 2 16 45:61 38

Светкавица Търговище (Търговище)

ЮСВ: Варна - Елитна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2014 17:00 1 кръг Д Калиакра (Каварна) 5:1
18.09.2014 17:00 2 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 4:2
25.09.2014 17:00 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:2
02.10.2014 16:00 4 кръг Г Черно море (Варна) 3:0
09.10.2014 16:00 5 кръг Д Черноломец 04 (Попово) анл.
16.10.2014 16:00 6 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:0
23.10.2014 16:00 7 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 2:1
30.10.2014 14:00 8 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:1
06.11.2014 14:00 9 кръг Г Нефтяник 2010 (Шабла) 2:0
13.11.2014 14:00 10 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 5:0
20.11.2014 14:00 11 кръг Г Ботев (Нови пазар) 4:1
27.11.2014 14:00 12 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) анл.
26.02.2015 14:00 13 кръг Г Шумен 1929 (Шумен) 1:2
05.03.2015 15:00 14 кръг Г Калиакра (Каварна) 3:0
12.03.2015 15:00 15 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
01.05.2015 17:00 16 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
26.03.2015 15:00 17 кръг Д Черно море (Варна) 1:2
- 18 кръг
почива
06.04.2015 16:00 19 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 2:1
09.04.2015 16:00 20 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 2:0
16.04.2015 16:00 21 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
23.04.2015 16:00 22 кръг Д Нефтяник 2010 (Шабла) 5:0
28.04.2015 17:00 23 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 3:0
07.05.2015 17:00 24 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:0
- 25 кръг
почива
18.05.2015 17:00 26 кръг Д Шумен 1929 (Шумен) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 22 21 0 1 119:10 63
2 Светкавица Търговище (Търговище) 22 17 0 5 54:19 51
3 Черно море (Варна) 22 17 0 5 85:24 51
4 Дунав 2010 (Русе) 22 14 2 6 43:23 44
5 Спартак 1918 (Варна) 22 12 2 8 52:31 38

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 3 място
2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 8 място
2015/2016 "В" група 4 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 2 място
2012/2013 - -
2011/2012 - -
2010/2011 - -
2009/2010 - -

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници