Светкавица Търговище (Търговище)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Основан е през лятото на 2013 г.

Хроника: След като непосредствено преди началото на сезон 2013/14 става ясно, че Светкавица 1922 няма да започне първенството в „Б” група и ще развива само детско-юношеска школа, в областния град е основан нов футболен клуб - Светкавица Търговище. Следва временно обединяване с Агроелит от близкото до Търговище село Макариополско, който към момента е придобил право да се състезава в по-горно ниво. Името на обединения клуб е Светкавица Търговище (Търговище). В началото на същия сезон Агроелит (Макариополско) възстановява самостоятелността си.

Клубни цветове: син и бял.

Прозвище: -

Адрес: Търговище 7700.
Телефон: -
E-mail: -

Клубни върхове:
-

Светкавица Търговище (Търговище)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Хитрино (Хитрино) 1:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 0:1
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:0
03.09.2017 17:00 4 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:0
09.09.2017 17:00 5 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:0
16.09.2017 16:00 6 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
23.09.2017 17:00 7 кръг Д Локомотив (Русе) 2:1
01.10.2017 16:00 8 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 2:0
01.11.2017 14:00 9 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:0
14.10.2017 15:30 10 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:0
21.10.2017 16:00 11 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) анл.
28.10.2017 14:00 12 кръг Г Хитрино (Хитрино) 1:2
04.11.2017 14:00 13 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 1:1
12.11.2017 14:00 14 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:1
18.11.2017 14:00 15 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 4:0
26.11.2017 14:00 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
02.12.2017 14:00 17 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
25.02.2018 14:00 18 кръг Г Локомотив (Русе) 1:0
14.03.2018 15:00 19 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 0:0
10.03.2018 13:00 20 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:2
17.03.2018 15:00 21 кръг Д Ботев (Нови пазар) 5:0
- 22 кръг
почива
06.04.2018 16:00 23 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:2
- 24 кръг
почива
18.04.2018 15:30 25 кръг Д Ботев (Нови пазар) 5:1
21.04.2018 16:00 26 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
28.04.2018 16:00 27 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 5:0
05.05.2018 17:00 28 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 4:0
10.05.2018 17:00 29 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
16.05.2018 17:00 30 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:3
19.05.2018 17:00 31 кръг Д Хитрино (Хитрино) 3:1
27.05.2018 17:00 32 кръг Г Локомотив (Русе) 0:2
03.06.2018 17:00 33 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Септември 98 (Тервел) 30 14 4 12 48:49 46
6 Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) 30 12 6 12 40:43 42
7 Светкавица Търговище (Търговище) 30 12 6 12 44:26 42
8 Спартак 1918 (Варна) 30 10 6 14 43:61 36
9 Ботев (Нови пазар) 30 6 3 21 25:78 21
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище / Първи кръг
17.10.2017 15:30 - Д Кубрат 2016 (Кубрат) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.07.2017 17:00 - Г Лудогорец 1945 /юн.ст./ (Разград) 0:4
22.07.2017 18:00 - Д Ботев (Нови пазар) 3:1
01.08.2017 18:00 - Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:1
06.08.2017 18:00 - Д Кубрат 2016 (Кубрат) 0:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2018 14:00 - Г Спартак 1918 (Варна) 0:0

Светкавица Търговище (Търговище)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2017 16:00 1 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) анл.
20.09.2017 16:00 2 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:0
27.09.2017 16:00 3 кръг Г Хитрино (Хитрино) 2:3
04.10.2017 15:00 4 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:1
11.10.2017 15:00 5 кръг Г Волов (Шумен) 2:2
18.10.2017 15:00 6 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 5:0
25.10.2017 15:00 7 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 3:3
- 8 кръг
почива
08.11.2017 14:00 9 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:7
15.11.2017 14:00 10 кръг Д Хитрино (Хитрино) 5:2
22.11.2017 14:00 11 кръг Г Черноморец (Балчик) 3:0
07.05.2018 17:00 12 кръг Д Волов (Шумен) 0:3
13.03.2018 15:00 13 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 4:0
29.03.2018 15:00 14 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 3:0
02.04.2018 16:00 15 кръг Д Хитрино (Хитрино) 0:0
04.04.2018 16:00 16 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 1:0
11.04.2018 16:00 17 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 6:0
18.04.2018 16:00 18 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
25.04.2018 16:00 19 кръг Д Волов (Шумен) 0:3
02.05.2018 17:00 20 кръг Г Черноморец (Балчик) 2:2
- 21 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Волов (Шумен) 18 13 3 2 78:15 42
3 Черноморец (Балчик) 18 9 3 6 52:30 30
4 Светкавица Търговище (Търговище) 18 8 4 6 37:30 28
5 Хитрино (Хитрино) 18 6 2 10 37:60 20
6 Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) 18 4 1 13 23:61 13

Светкавица Търговище (Търговище)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2017 10:00 1 кръг Д Септември 98 (Тервел) 4:1
24.09.2017 10:00 2 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0
01.10.2017 11:00 3 кръг Д Аврен (Аврен) 8:1
08.10.2017 09:30 4 кръг Г Черноморец (Балчик) 3:5
15.10.2017 11:00 5 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 4:3
22.10.2017 10:00 6 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 3:0
- 7 кръг
почива
05.11.2017 10:00 8 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:0
12.11.2017 10:00 9 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 0:0
19.11.2017 11:00 10 кръг Г Аврен (Аврен) 1:2
26.11.2017 10:00 11 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:2
11.03.2018 10:00 12 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 1:1
18.03.2018 10:00 13 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 3:0
- 14 кръг
почива
15.04.2018 10:00 15 кръг Д Септември 98 (Тервел) 11:1
22.04.2018 11:00 16 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:2
- 17 кръг
почива
04.05.2018 10:00 18 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 6:2
13.05.2018 10:00 19 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 3:0
20.05.2018 10:00 20 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0
27.05.2018 11:00 21 кръг Г Аврен (Аврен) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец (Балчик) 18 13 1 4 65:29 40
2 Светкавица Търговище (Търговище) 18 12 3 3 60:21 39
3 Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) 18 10 2 6 58:40 32
4 Велики Преслав (Велики Преслав) 18 7 2 9 31:42 23
5 Суворово 1 (Суворово) 18 6 2 10 24:41 20

Светкавица Търговище (Търговище)

Елитна група (U-15) - Североизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 14:00 1 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 2:4
16.09.2017 14:00 2 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:3
23.09.2017 14:00 3 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:16
29.09.2017 15:30 4 кръг Д Черноморец (Балчик) 13:0
07.10.2017 14:00 5 кръг Г Черно море (Варна) 1:3
14.10.2017 14:00 6 кръг Д Аристон (Русе) 1:6
20.10.2017 14:00 7 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:5
28.10.2017 14:00 8 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:1
04.11.2017 14:00 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:3
11.11.2017 14:00 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:5
18.11.2017 11:00 11 кръг Г Черноморец (Балчик) 15:0
10.03.2018 14:00 12 кръг Д Черно море (Варна) 2:6
17.03.2018 14:00 13 кръг Г Аристон (Русе) 0:7
31.03.2018 14:00 14 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
04.04.2018 14:00 15 кръг Г Черно море (Варна) 0:2
14.04.2018 14:00 16 кръг Д Аристон (Русе) 0:2
21.04.2018 13:00 17 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
28.04.2018 14:00 18 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:5
05.05.2018 11:00 19 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:3
12.05.2018 14:00 20 кръг Г Черноморец (Балчик) 9:0
18.05.2018 14:00 21 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Спартак 1918 (Варна) 21 11 3 7 53:27 36
5 Дунав 2010 (Русе) 21 10 3 8 56:29 33
6 Добруджа 1919 (Добрич) 21 8 0 13 55:50 24
7 Светкавица Търговище (Търговище) 21 4 1 16 52:78 13
8 Черноморец (Балчик) 21 0 0 21 3:283 0

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 3 място
2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 8 място
2015/2016 "В" група 4 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 2 място
2012/2013 - -
2011/2012 - -
2010/2011 - -
2009/2010 - -

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници