Светкавица Търговище (Търговище)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Основан е през лятото на 2013 г.

Хроника: След като непосредствено преди началото на сезон 2013/14 става ясно, че Светкавица 1922 няма да започне първенството в „Б” група и ще развива само детско-юношеска школа, в областния град е основан нов футболен клуб - Светкавица Търговище. Следва временно обединяване с Агроелит от близкото до Търговище село Макариополско, който към момента е придобил право да се състезава в по-горно ниво. Името на обединения клуб е Светкавица Търговище (Търговище). В началото на същия сезон Агроелит (Макариополско) възстановява самостоятелността си.

Клубни цветове: син и бял.

Прозвище: -

Адрес: Търговище 7700.
Телефон: -
E-mail: -

Клубни върхове:
-

Светкавица Търговище (Търговище)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
19.08.2020 18:30 1 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
29.08.2020 18:00 4 кръг Д Интер (Добрич) -:-
12.09.2020 17:00 5 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
20.09.2020 17:00 6 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
26.09.2020 17:00 7 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
04.10.2020 16:00 8 кръг Г Дунав (Русе) -:-
10.10.2020 16:00 9 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
18.10.2020 16:00 10 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
25.10.2020 14:00 11 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
31.10.2020 14:00 12 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
07.11.2020 14:00 13 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
15.11.2020 14:00 14 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
21.11.2020 14:00 15 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 16 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 17 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
- 18 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 19 кръг Г Интер (Добрич) -:-
- 20 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 21 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 22 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 23 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 24 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 25 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 26 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
- 27 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 28 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 29 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 30 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Дунав (Русе) - 0 0 0 0:0 0
8 Лудогорец 1945 III (Разград) - 0 0 0 0:0 0
8 Светкавица Търговище (Търговище) - 0 0 0 0:0 0
14 Спартак 1918 (Варна) 1 0 0 1 2:3 0
15 Черноломец 1919 (Попово) 1 0 0 1 0:1 0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
29.07.2020 18:30 - Д Лудогорец 1945 III (Разград) -:-

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 6 място
2018/2019 Трета лига 3 място
2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 8 място
2015/2016 "В" група 4 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 2 място
2012/2013 - -
2011/2012 - -
2010/2011 - -

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници