Свобода 2011 (Пещера)

BGSupporters форум

Свобода 2011 (Пещера)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:4
21.08.2016 18:00 2 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 0:3
28.08.2016 18:00 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
31.08.2016 18:00 4 кръг Г Германея (Сапарева баня) 2:1
04.09.2016 17:00 5 кръг Д Беласица (Петрич) 1:1
11.09.2016 17:00 6 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
18.09.2016 17:00 7 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:3
22.09.2016 17:00 8 кръг Г Пирин (Разлог) 0:0
02.10.2016 16:00 9 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
09.10.2016 16:00 10 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
16.10.2016 16:00 11 кръг Д Септември (Симитли) 1:1
23.10.2016 16:00 12 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
30.10.2016 14:00 13 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:6
02.11.2016 14:00 14 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:5
09.11.2016 14:00 15 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:2
20.11.2016 14:00 16 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:2
27.11.2016 14:00 17 кръг Д Чепинец (Велинград) 2:0
25.02.2017 14:00 18 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:4
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 2:1
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:3
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Германея (Сапарева баня) 3:1
22.03.2017 15:00 22 кръг Г Беласица (Петрич) 1:1
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Пирин (Разлог) -:-
15.04.2017 17:00 26 кръг Г Миньор (Перник) -:-
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
29.04.2017 17:00 28 кръг Г Септември (Симитли) -:-
06.05.2017 18:00 29 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
10.05.2017 18:00 30 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
13.05.2017 18:00 31 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
20.05.2017 18:00 32 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
27.05.2017 18:00 33 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
03.06.2017 18:00 34 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Балкан 1929 (Ботевград) 22 6 5 11 33:39 23
14 Велбъжд (Кюстендил) 22 6 4 12 29:37 22
15 Свобода 2011 (Пещера) 22 6 4 12 21:46 22
16 Германея (Сапарева баня) 22 5 4 13 33:37 19
17 Вихрен 1925 (Сандански) 22 5 3 14 18:35 18
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / 1/2 финали
17.08.2016 18:00 - Г Брацигово (Брацигово) 4:7
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / Първи кръг
- -
почива
Област Пазарджик / 1/2 финали
05.10.2016 16:00 - Г Чепинец (Велинград) 2:5

Свобода 2011 (Пещера)

ЮСВ: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:30 1 кръг Г Чепинец (Велинград) 0:10
24.09.2016 11:30 2 кръг Д Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) 0:3
01.11.2016 10:30 3 кръг Г Зенит (Ветрен дол) 1:5
08.10.2016 11:30 4 кръг Д Локомотив 2011 (Септември) 2:2
16.10.2016 11:30 5 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 3:10
22.10.2016 11:30 6 кръг Д Брацигово (Брацигово) 1:2
29.10.2016 11:30 7 кръг Г Оборище /юмв/ (Панагюрище) 0:7
25.03.2017 10:30 8 кръг Д Чепинец (Велинград) 2:12
01.04.2017 11:30 9 кръг Г Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) -:-
09.04.2017 11:30 10 кръг Д Зенит (Ветрен дол) -:-
15.04.2017 10:30 11 кръг Г Локомотив 2011 (Септември) -:-
23.04.2017 11:30 12 кръг Д Чико Бунара (Бяга) -:-
30.04.2017 11:30 13 кръг Г Брацигово (Брацигово) -:-
05.05.2017 16:00 14 кръг Д Оборище /юмв/ (Панагюрище) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Оборище /юмв/ (Панагюрище) 8 5 1 2 22:5 16
5 Зенит (Ветрен дол) 8 3 1 4 15:32 10
6 Локомотив 2011 (Септември) 8 1 2 5 14:23 5
7 Брацигово (Брацигово) 8 1 1 6 10:23 4
8 Свобода 2011 (Пещера) 8 0 1 7 9:51 1

Свобода 2011 (Пещера)

Деца: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 10:00 1 кръг Г Чепинец (Велинград) 0:21
24.09.2016 10:00 2 кръг Д Брацигово (Брацигово) 2:3
02.10.2016 10:30 3 кръг Г Батак (Батак) 7:2
08.10.2016 10:00 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:15
16.10.2016 10:00 5 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 2:5
22.10.2016 10:00 6 кръг Д Вихър (Ветрен) 10:0
29.10.2016 10:00 7 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:8
05.11.2016 10:30 8 кръг Д Марица (Белово) 3:1
12.11.2016 10:30 9 кръг Г Левски (Ракитово) 2:7
отложен 10 кръг Д Чепинец (Велинград) -:-
26.03.2017 10:30 11 кръг Г Брацигово (Брацигово) 4:2
02.04.2017 10:30 12 кръг Д Батак (Батак) -:-
05.04.2017 10:30 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
09.04.2017 10:00 14 кръг Д Чико Бунара (Бяга) -:-
15.04.2017 10:30 15 кръг Г Вихър (Ветрен) -:-
23.04.2017 10:00 16 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
30.04.2017 10:30 17 кръг Г Марица (Белово) -:-
07.05.2017 10:30 18 кръг Д Левски (Ракитово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Марица (Белово) 10 5 0 5 20:32 15
6 Левски (Ракитово) 10 4 0 6 30:41 12
7 Свобода 2011 (Пещера) 10 4 0 6 32:64 12
8 Чико Бунара (Бяга) 10 3 1 6 27:37 10
9 Батак (Батак) 10 1 0 9 9:90 3

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ПЗ 4 място
2014/2015 А ОФГ ПЗ 14 място
2013/2014 А ОФГ ПЗ 12 място
2012/2013 А ОФГ ПЗ 7 място
2012/2013 А ОФГ ПЗ 7 място
2011/2012 Б ОФГ ПЗ 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 14.593 39
октомври 2016 5.454 83
септември 2016 3.906 85
август 2016 9.486 60
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници