Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев 57 СОУ (София)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър (Строево)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Джебел 1928 (Джебел)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Калояново (Калояново)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Мадара 2010 (Мадара)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Пирин (Гоце Делчев)

Планинец (Батошево)

Ракета (Търговище)

Раковски 2011 (Раковски)

Ресен 2012 (Ресен)

Родопи 1935 (Момчилград)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортист 1948 (Голям чардак)

Стандарт (Шивачево)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Свобода 2011 (Пещера)

BGSupporters форум

Свобода 2011 (Пещера)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 1:3
26.08.2017 18:00 3 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
02.09.2017 17:00 4 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 2:0
09.09.2017 17:00 5 кръг Г Септември (Симитли) 1:3
16.09.2017 17:00 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
23.09.2017 17:00 7 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:1
27.09.2017 17:00 8 кръг Д Банско (Банско) 1:1
30.09.2017 17:00 9 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:6
08.10.2017 16:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
14.10.2017 16:00 11 кръг Г Миньор (Перник) 0:2
21.10.2017 16:00 12 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:1
28.10.2017 16:00 13 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 2:1
04.11.2017 14:00 14 кръг Д Германея (Сапарева баня) 2:1
11.11.2017 14:00 15 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:1
18.11.2017 14:00 16 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 3:1
25.11.2017 14:00 17 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
24.02.2018 14:00 18 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:1
14.03.2018 15:00 19 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:7
10.03.2018 15:00 20 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0
17.03.2018 15:00 21 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 3:1
11.04.2018 16:00 22 кръг Д Септември (Симитли) 0:0
31.03.2018 15:00 23 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:0
04.04.2018 16:00 24 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:2
07.04.2018 16:00 25 кръг Г Банско (Банско) 0:2
14.04.2018 16:00 26 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:2
21.04.2018 16:00 27 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4
28.04.2018 16:00 28 кръг Д Миньор (Перник) 1:4
02.05.2018 18:00 29 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:2
05.05.2018 18:00 30 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 1:1
12.05.2018 18:00 31 кръг Г Германея (Сапарева баня) 0:1
19.05.2018 18:00 32 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:3
26.05.2018 18:00 33 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:2
02.06.2018 18:00 34 кръг Д Беласица (Петрич) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Балкан 1929 (Ботевград) 34 10 11 13 49:60 41
11 Ботев 1937 (Ихтиман) 34 12 4 18 41:64 40
12 Свобода 2011 (Пещера) 34 10 8 16 37:59 38
13 Пирин 1941 (Разлог) 34 10 8 16 40:40 38
14 Марек 1915 (Дупница) 34 10 7 17 35:48 37
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / Първи кръг
16.08.2017 18:00 - Г Левски (Паталеница) 2:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / Финал
20.09.2017 17:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2017 19:15 - Г Чепинец (Велинград) 1:1
21.07.2017 18:00 - Г Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) 3:1
26.07.2017 18:45 - Д Оборище (Панагюрище) 3:4
28.07.2017 18:30 - Г Сокол (Марково) 3:3
02.08.2017 19:00 - Г Чико Бунара (Бяга) 5:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2018 11:30 - Г Ботев /юн.ст./ (Пловдив) 0:5
28.01.2018 14:00 - Д Сокол (Марково) 3:1
03.02.2018 14:00 - Д Беласица /юн.ст./ (Струмица) 1:0
05.02.2018 13:00 - Г Миньор (Перник) 1:4
07.02.2018 15:00 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:3
11.02.2018 11:00 - Г Чепинец (Велинград) 4:3
17.02.2018 14:00 - Г Чико Бунара (Бяга) 0:3

Свобода 2011 (Пещера)

ЮСВ: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 10:30 1 кръг Д Марица (Белово) 0:5
01.10.2017 10:30 2 кръг Д Брацигово (Брацигово) 2:11
07.10.2017 10:30 3 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 0:12
14.10.2017 10:30 4 кръг Д Локомотив 2011 (Септември) 0:6
22.10.2017 10:30 5 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:12
29.10.2017 10:30 6 кръг Д Оборище /юмв/ (Панагюрище) 0:14
03.11.2017 10:30 7 кръг Г Зенит (Ветрен дол) 3:17
18.03.2018 10:30 8 кръг Г Марица (Белово) 0:6
07.05.2018 10:30 9 кръг Г Брацигово (Брацигово) 2:12
31.03.2018 10:30 10 кръг Д Чико Бунара (Бяга) 0:10
07.04.2018 10:30 11 кръг Г Локомотив 2011 (Септември) 0:14
15.04.2018 11:30 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:8
21.04.2018 11:30 13 кръг Г Оборище /юмв/ (Панагюрище) 0:7
28.04.2018 10:30 14 кръг Д Зенит (Ветрен дол) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Марица (Белово) 14 7 3 4 33:23 24
5 Брацигово (Брацигово) 14 4 0 10 33:45 12
6 Хебър 1918 (Пазарджик) 14 4 0 10 42:61 12
7 Свобода 2011 (Пещера) 14 1 0 13 12:134 3
8 Зенит (Ветрен дол) 14 5 0 9 43:54 15

Свобода 2011 (Пещера)

Деца: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 10:30 1 кръг Г Батак (Батак) 6:1
01.10.2017 10:30 2 кръг Г Балкан (Варвара) 7:0
07.10.2017 10:30 3 кръг Д Чико Бунара (Бяга) 3:4
15.10.2017 10:30 4 кръг Г Брацигово (Брацигово) 1:2
22.10.2017 10:30 5 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:6
28.10.2017 10:30 6 кръг Г Левски (Ракитово) 3:4
01.11.2017 10:30 7 кръг Д Спартак (Калугерово) 1:3
05.11.2017 10:00 8 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:7
11.11.2017 10:30 9 кръг Д Чепинец (Велинград) 1:7
17.03.2018 10:30 10 кръг Д Батак (Батак) 0:3
25.03.2018 10:30 11 кръг Д Балкан (Варвара) 3:0
31.03.2018 10:30 12 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 2:3
03.04.2018 10:30 13 кръг Д Брацигово (Брацигово) 10:0
09.04.2018 10:30 14 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:12
15.04.2018 10:00 15 кръг Д Левски (Ракитово) 6:1
21.04.2018 10:30 16 кръг Г Спартак (Калугерово) 1:4
29.04.2018 10:00 17 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:9
05.05.2018 10:30 18 кръг Г Чепинец (Велинград) 4:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Брацигово (Брацигово) 18 6 2 10 25:106 20
7 Левски (Ракитово) 18 5 4 9 47:64 19
8 Свобода 2011 (Пещера) 18 5 0 13 52:72 15
9 Спартак (Калугерово) 18 4 1 13 31:70 13
10 Балкан (Варвара) 18 0 0 18 11:107 0

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 8.514 66
април 2018 5.887 79
март 2018 13.938 40
ноември 2017 11.989 48
октомври 2017 14.398 38
септември 2017 11.181 51
август 2017 10.598 51
май 2017 16.861 34
април 2017 2.392 90
март 2017 12.884 43
ноември 2016 14.593 39
октомври 2016 5.454 83
септември 2016 3.906 85
август 2016 9.486 60
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници