Свобода 2011 (Пещера)

BGSupporters форум

Свобода 2011 (Пещера)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 1:3
26.08.2017 18:00 3 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
02.09.2017 17:00 4 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 2:0
09.09.2017 17:00 5 кръг Г Септември (Симитли) 1:3
16.09.2017 17:00 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
23.09.2017 17:00 7 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:1
27.09.2017 17:00 8 кръг Д Банско (Банско) 1:1
30.09.2017 17:00 9 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:6
08.10.2017 16:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
14.10.2017 16:00 11 кръг Г Миньор (Перник) 0:2
21.10.2017 16:00 12 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
28.10.2017 16:00 13 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
04.11.2017 14:00 14 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
11.11.2017 14:00 15 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
18.11.2017 14:00 16 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
25.11.2017 14:00 17 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
24.02.2018 18 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
03.03.2018 19 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
10.03.2018 20 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
17.03.2018 21 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) -:-
24.03.2018 22 кръг Д Септември (Симитли) -:-
31.03.2018 23 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
04.04.2018 24 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
07.04.2018 25 кръг Г Банско (Банско) -:-
14.04.2018 26 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
21.04.2018 27 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
28.04.2018 28 кръг Д Миньор (Перник) -:-
05.05.2018 29 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
12.05.2018 30 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
16.05.2018 31 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
19.05.2018 32 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
26.05.2018 33 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
02.06.2018 34 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Беласица (Петрич) 11 3 4 4 11:18 13
13 Марек 1915 (Дупница) 11 3 3 5 15:14 12
14 Свобода 2011 (Пещера) 11 3 2 6 11:20 11
15 Пирин (Гоце Делчев) 11 2 4 5 9:18 10
16 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 11 2 2 7 16:29 8
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / Първи кръг
16.08.2017 18:00 - Г Левски (Паталеница) 2:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / Финал
20.09.2017 17:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2017 19:15 - Г Чепинец (Велинград) 1:1
21.07.2017 18:00 - Г Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пловдив) 3:1
26.07.2017 18:45 - Д Оборище (Панагюрище) 3:4
28.07.2017 18:30 - Г Сокол (Марково) 3:3
02.08.2017 19:00 - Г Чико Бунара (Бяга) 5:2

Свобода 2011 (Пещера)

ЮСВ: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 10:30 1 кръг Д Марица (Белово) 0:5
01.10.2017 10:30 2 кръг Д Брацигово (Брацигово) 2:11
07.10.2017 10:30 3 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 0:12
14.10.2017 10:30 4 кръг Д Локомотив 2011 (Септември) 0:6
22.10.2017 10:30 5 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
29.10.2017 10:30 6 кръг Д Оборище /юмв/ (Панагюрище) -:-
05.11.2017 10:30 7 кръг Г Зенит (Ветрен дол) -:-
- 8 кръг Г Марица (Белово) -:-
- 9 кръг Г Брацигово (Брацигово) -:-
- 10 кръг Д Чико Бунара (Бяга) -:-
- 11 кръг Г Локомотив 2011 (Септември) -:-
- 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 13 кръг Г Оборище /юмв/ (Панагюрище) -:-
- 14 кръг Д Зенит (Ветрен дол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Оборище /юмв/ (Панагюрище) 4 2 0 2 15:11 6
5 Зенит (Ветрен дол) 4 2 0 2 9:12 6
6 Брацигово (Брацигово) 4 1 0 3 13:8 3
7 Хебър 1918 (Пазарджик) 4 0 0 4 7:22 0
8 Свобода 2011 (Пещера) 4 0 0 4 2:34 0

Свобода 2011 (Пещера)

Деца: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 10:30 1 кръг Г Батак (Батак) 6:1
01.10.2017 10:30 2 кръг Г Балкан (Варвара) 7:0
07.10.2017 10:30 3 кръг Д Чико Бунара (Бяга) 3:4
15.10.2017 10:30 4 кръг Г Брацигово (Брацигово) 1:2
22.10.2017 10:30 5 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
28.10.2017 10:30 6 кръг Г Левски (Ракитово) -:-
- 7 кръг
почива
05.11.2017 10:00 8 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
11.11.2017 10:30 9 кръг Д Чепинец (Велинград) -:-
- 10 кръг Д Батак (Батак) -:-
- 11 кръг Д Балкан (Варвара) -:-
- 12 кръг Г Чико Бунара (Бяга) -:-
- 13 кръг Д Брацигово (Брацигово) -:-
- 14 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 15 кръг Д Левски (Ракитово) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
- 18 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Чико Бунара (Бяга) 4 3 0 1 15:18 9
4 Брацигово (Брацигово) 4 2 0 2 7:19 6
5 Свобода 2011 (Пещера) 4 2 0 2 17:7 6
6 Хебър 1918 (Пазарджик) 3 1 0 2 7:14 3
7 Балкан (Варвара) 2 0 0 2 4:13 0

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 16 място
2015/2016 А ОФГ ПЗ 4 място
2014/2015 А ОФГ ПЗ 14 място
2013/2014 А ОФГ ПЗ 12 място
2012/2013 А ОФГ ПЗ 7 място
2011/2012 Б ОФГ ПЗ 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 14.593 39
октомври 2016 5.454 83
септември 2016 3.906 85
август 2016 9.486 60
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници