Тимок (Брегово)

BGSupporters форум

Тимок (Брегово)

"А" ОФГ Видин
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 17:00 1 кръг Д Ботев Д (Димово) 3:0
10.09.2016 17:00 2 кръг Г Балкан (Белоградчик) 4:2
17.09.2016 17:00 3 кръг Д Дреновец (Дреновец) 1:7
25.09.2016 17:00 4 кръг Г Рациария (Арчар) 3:0
01.10.2016 16:00 5 кръг Д Партизани (Макреш) 1:1
08.10.2016 16:00 6 кръг Г Ботев (Грамада) 1:3
15.10.2016 16:00 7 кръг Д Кула 04 (Кула) 4:1
23.10.2016 16:00 8 кръг Г Пластик (Старопатица) 6:2
- 9 кръг
почива
26.11.2016 14:30 10 кръг Д Славия (Ново село) 1:2
19.11.2016 14:30 11 кръг Г Левски (Покрайна) 1:4
11.03.2017 14:30 12 кръг Г Ботев Д (Димово) 4:0
18.03.2017 14:30 13 кръг Д Балкан (Белоградчик) 4:3
02.04.2017 17:00 14 кръг Г Дреновец (Дреновец) 1:7
08.04.2017 17:00 15 кръг Д Рациария (Арчар) 6:1
15.04.2017 17:00 16 кръг Г Партизани (Макреш) 1:3
22.04.2017 17:00 17 кръг Д Ботев (Грамада) 6:1
29.04.2017 17:00 18 кръг Г Кула 04 (Кула) 2:1
06.05.2017 18:00 19 кръг Д Пластик (Старопатица) 3:2
- 20 кръг
почива
20.05.2017 18:00 21 кръг Г Славия (Ново село) 2:5
27.05.2017 18:00 22 кръг Д Левски (Покрайна) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Балкан (Белоградчик) 20 14 1 5 50:19 43
4 Ботев (Грамада) 20 12 4 4 45:33 40
5 Тимок (Брегово) 20 12 1 7 57:47 37
6 Славия (Ново село) 20 9 3 8 41:42 30
7 Пластик (Старопатица) 20 6 3 11 31:37 21

Тимок (Брегово)

ЮМВ: Видин - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2016 1 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:7
02.10.2016 2 кръг Г Пегас спорт (Видин) 0:4
09.10.2016 3 кръг Д Рациария (Арчар) 6:2
16.10.2016 4 кръг Г Ружинци (Ружинци) 0:3
23.10.2016 5 кръг Д Кула 04 (Кула) 3:2
30.10.2016 6 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:8
04.11.2016 7 кръг Д Пегас спорт (Видин) 2:3
11.11.2016 14:30 8 кръг Г Рациария (Арчар) 2:1
20.11.2016 9 кръг Д Ружинци (Ружинци) 0:2
24.03.2017 15:00 10 кръг Г Кула 04 (Кула) 1:5
02.04.2017 10:30 11 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:4
09.04.2017 10:30 12 кръг Д Кула 04 (Кула) 1:0
16.04.2017 10:30 13 кръг Г Ружинци (Ружинци) 0:11
23.04.2017 10:30 14 кръг Д Пегас спорт (Видин) 0:5
30.04.2017 10:30 15 кръг Г Рациария (Арчар) 0:10
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Пегас спорт (Видин) 15 13 0 2 75:17 39
3 Ружинци (Ружинци) 15 7 0 8 46:32 21
4 Тимок (Брегово) 15 4 0 11 15:67 12
5 Кула 04 (Кула) 15 4 0 11 21:75 12
6 Рациария (Арчар) 15 4 0 11 35:73 12

Тимок (Брегово)

Деца: Видин - Областна група - подгрупа "Дунав"
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2016 16:00 1 кръг Д Видин (Видин) 0:5
21.09.2016 13:00 2 кръг Д Славия (Ново село) 4:1
28.09.2016 3 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:3
05.10.2016 4 кръг Г Видин (Видин) 0:7
05.10.2016 5 кръг Г Славия (Ново село) 1:3
12.10.2016 6 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:3
05.04.2017 14:00 7 кръг Д Видин (Видин) 1:3
05.04.2017 12:00 8 кръг Д Славия (Ново село) 8:1
12.04.2017 13:30 9 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:8
26.04.2017 16:00 10 кръг Г Видин (Видин) 0:6
26.04.2017 12:30 11 кръг Г Славия (Ново село) 1:1
03.05.2017 15:00 12 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:13
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бдин 1923 (Видин) 12 11 1 0 77:7 34
2 Видин (Видин) 12 8 1 3 47:19 25
3 Тимок (Брегово) 12 2 1 9 17:54 7
4 Славия (Ново село) 12 1 1 10 11:72 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ВД 5 място
2015/2016 А ОФГ ВД 1 място
2014/2015 А ОФГ ВД 2 място
2012/2013 А ОФГ ВД 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ВД 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници