Тимок (Брегово)

BGSupporters форум

Тимок (Брегово)

"А" ОФГ Видин
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 17:00 1 кръг Д Ботев Д (Димово) 3:0
10.09.2016 17:00 2 кръг Г Балкан (Белоградчик) 4:2
17.09.2016 17:00 3 кръг Д Дреновец (Дреновец) 1:7
25.09.2016 17:00 4 кръг Г Рациария (Арчар) 3:0
01.10.2016 16:00 5 кръг Д Партизани (Макреш) 1:1
08.10.2016 16:00 6 кръг Г Ботев (Грамада) 1:3
15.10.2016 16:00 7 кръг Д Кула 04 (Кула) 4:1
23.10.2016 16:00 8 кръг Г Пластик (Старопатица) 6:2
- 9 кръг
почива
26.11.2016 14:30 10 кръг Д Славия (Ново село) 1:2
19.11.2016 14:30 11 кръг Г Левски (Покрайна) 1:4
- 12 кръг Г Ботев Д (Димово) -:-
- 13 кръг Д Балкан (Белоградчик) -:-
- 14 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
- 15 кръг Д Рациария (Арчар) -:-
- 16 кръг Г Партизани (Макреш) -:-
- 17 кръг Д Ботев (Грамада) -:-
- 18 кръг Г Кула 04 (Кула) -:-
- 19 кръг Д Пластик (Старопатица) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Славия (Ново село) -:-
- 22 кръг Д Левски (Покрайна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ботев (Грамада) 10 6 3 1 23:10 21
4 Славия (Ново село) 10 5 2 3 18:15 17
5 Тимок (Брегово) 10 5 1 4 25:22 16
6 Балкан (Белоградчик) 10 5 1 4 20:10 16
7 Ботев Д (Димово) 10 4 1 5 14:19 13

Тимок (Брегово)

ЮМВ: Видин - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2016 1 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:7
02.10.2016 2 кръг Г Пегас спорт (Видин) 0:4
09.10.2016 3 кръг Д Рациария (Арчар) 6:2
16.10.2016 4 кръг Г Ружинци (Ружинци) 0:3
23.10.2016 5 кръг Д Кула 04 (Кула) 3:2
30.10.2016 6 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:8
04.11.2016 7 кръг Д Пегас спорт (Видин) 2:3
11.11.2016 14:30 8 кръг Г Рациария (Арчар) 2:1
20.11.2016 9 кръг Д Ружинци (Ружинци) -:-
- 10 кръг Г Кула 04 (Кула) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Пегас спорт (Видин) 8 7 0 1 42:10 21
3 Ружинци (Ружинци) 8 3 0 5 25:22 9
4 Тимок (Брегово) 8 3 0 5 13:30 9
5 Рациария (Арчар) 8 2 0 6 18:43 6
6 Кула 04 (Кула) 8 1 0 7 7:43 3

Тимок (Брегово)

Деца: Видин - Областна група - подгрупа "Дунав"
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2016 13:00 1 кръг Д Славия (Ново село) 4:1
21.09.2016 16:00 2 кръг Г Видин (Видин) 0:5
- 3 кръг
почива
- 4 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
- 5 кръг Г Кула 04 (Кула) -:-
- 6 кръг Г Славия (Ново село) -:-
- 7 кръг Д Видин (Видин) -:-
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 10 кръг Д Кула 04 (Кула) -:-
- 11 кръг Д Славия (Ново село) -:-
- 12 кръг Г Видин (Видин) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
- 15 кръг Г Кула 04 (Кула) -:-
- 16 кръг Г Славия (Ново село) -:-
- 17 кръг Д Видин (Видин) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 20 кръг Д Кула 04 (Кула) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Видин (Видин) 1 1 0 0 5:0 3
2 Бдин 1923 (Видин) 1 1 0 0 8:2 3
3 Тимок (Брегово) 2 1 0 1 4:6 3
4 Кула 04 (Кула) - - - - -:- 0
5 Славия (Ново село) 2 0 0 2 3:12 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ВД 1 място
2014/2015 А ОФГ ВД 2 място
2012/2013 А ОФГ ВД 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ВД 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници