Тополи 2010 (Тополи)

BGSupporters форум

Тополи 2010 (Тополи)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2019 18:00 1 кръг Г Септември 98 (Тервел) 2:3
17.08.2019 18:00 2 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:0
25.08.2019 18:00 3 кръг Г Локомотив (Русе) анл.
31.08.2019 18:00 4 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 3:0
15.09.2019 17:00 5 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:3
21.09.2019 17:00 6 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:3
29.09.2019 16:00 7 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
06.10.2019 16:00 8 кръг Г Устрем Д (Дончево) 1:2
12.10.2019 16:00 9 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:1
19.10.2019 16:00 10 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:0
31.10.2019 14:00 11 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 2:1
09.11.2019 14:00 12 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 0:0
16.11.2019 14:00 13 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:1
23.11.2019 14:00 14 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:0
01.12.2019 14:00 15 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:2
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 18 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 19 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
- 20 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 21 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 22 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 23 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 24 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 25 кръг
почива
- 26 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Черноломец 1919 (Попово) 12 6 3 3 22:14 21
6 Светкавица Търговище (Търговище) 13 5 3 5 23:27 18
7 Тополи 2010 (Тополи) 13 5 2 6 16:19 17
8 Шумен 2007 (Шумен) 13 4 4 5 24:22 16
9 Хитрино (Хитрино) 13 4 2 7 16:20 14
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Варна / Финал
08.09.2019 16:00 - Д Суворово 1 (Суворово) 0:2

Тополи 2010 (Тополи)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2019 17:00 1 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:1
25.09.2019 17:00 2 кръг Д Локомотив (Русе) 3:1
02.10.2019 16:00 3 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:6
- 4 кръг
почива
16.10.2019 16:00 5 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 9:0
23.10.2019 16:00 6 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
30.10.2019 14:00 7 кръг Д Волов (Шумен) 1:2
06.11.2019 14:00 8 кръг Г Черноморец (Балчик) 3:1
13.11.2019 14:00 9 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:3
- 10 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 11 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 12 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 15 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 16 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 17 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 18 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Добруджа 1919 (Добрич) 8 7 0 1 37:7 21
3 Шумен 2007 (Шумен) 8 5 1 2 28:14 16
4 Тополи 2010 (Тополи) 8 4 0 4 20:18 12
5 Волов (Шумен) 8 3 1 4 16:17 10
6 Локомотив (Русе) 8 3 0 5 9:22 9

Тополи 2010 (Тополи)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:00 1 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 4:1
22.09.2019 13:30 2 кръг Г Олимпик II (Варна) 0:10
- 3 кръг
почива
06.10.2019 16:30 4 кръг Г ФК Тича (Варна) 1:1
13.10.2019 10:00 5 кръг Д Девня 2005 (Девня) 1:1
20.10.2019 12:30 6 кръг Г Дунав (Русе) 2:3
01.11.2019 10:00 7 кръг Д Тополи 2010 II (Тополи) 3:0
10.11.2019 11:00 8 кръг Г Аристон (Русе) 1:9
17.11.2019 10:00 9 кръг Д Олимпик (Варна) 3:5
24.11.2019 10:00 10 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) 5:0
01.12.2019 10:00 11 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 12 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) -:-
- 13 кръг Д Олимпик II (Варна) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Д ФК Тича (Варна) -:-
- 16 кръг Г Девня 2005 (Девня) -:-
- 17 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 18 кръг Г Тополи 2010 II (Тополи) -:-
- 19 кръг Д Аристон (Русе) -:-
- 20 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 21 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) -:-
- 22 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Девня 2005 (Девня) 9 5 1 3 44:16 16
6 Олимпик (Варна) 9 5 0 4 40:26 15
7 Тополи 2010 (Тополи) 9 3 2 4 20:30 11
8 ФК Тича (Варна) 8 3 2 3 15:16 11
9 Вихър 2016 (Вълчи дол) 10 2 0 8 12:50 6

Тополи 2010 II (Тополи)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:00 1 кръг Д Олимпик II (Варна) 0:6
22.09.2019 11:00 2 кръг Д Аристон (Русе) 0:6
28.09.2019 13:00 3 кръг Г Олимпик (Варна) 0:2
06.10.2019 10:00 4 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) 8:2
12.10.2019 10:00 5 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:1
20.10.2019 10:00 6 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 0:3
01.11.2019 10:00 7 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 0:3
- 8 кръг
почива
17.11.2019 14:30 9 кръг Г ФК Тича (Варна) 0:4
24.11.2019 10:00 10 кръг Д Девня 2005 (Девня) 1:5
01.12.2019 11:00 11 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 12 кръг Г Олимпик II (Варна) -:-
- 13 кръг Г Аристон (Русе) -:-
- 14 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 15 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) -:-
- 16 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 17 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) -:-
- 18 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Д ФК Тича (Варна) -:-
- 21 кръг Г Девня 2005 (Девня) -:-
- 22 кръг Д Дунав (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Тополи 2010 (Тополи) 9 3 2 4 20:30 11
8 ФК Тича (Варна) 8 3 2 3 15:16 11
9 Вихър 2016 (Вълчи дол) 10 2 0 8 12:50 6
10 Тополи 2010 II (Тополи) 9 2 0 7 11:32 6
11 Локомотив 2008 (Каспичан) 10 0 0 10 12:66 0

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 8 място
2017/2018 А ОФГ ВН 1 място
2016/2017 А ОФГ ВН 8 място
2015/2016 А ОФГ ВН 6 място
2014/2015 А ОФГ ВН 3 място
2013/2014 А ОФГ ВН 3 място
2012/2013 А ОФГ ВН 3 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 9.159 63
април 2019 7.338 75
март 2019 9.419 67
ноември 2018 7.893 72
октомври 2018 6.861 75
септември 2018 1.601 94
всички

Интернет страници