Тополово (Тополово)

BGSupporters форум

Тополово (Тополово)

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 17:00 1 кръг Д Светкавица (Манолско Конаре) 3:1
22.09.2019 17:00 2 кръг Г Спартак (Болярци) 0:4
29.09.2019 17:00 3 кръг Д Вихър (Войводиново) 6:0
06.10.2019 16:00 4 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 1:4
13.10.2019 16:00 5 кръг Д Сокол (Буково) 9:0
20.10.2019 16:00 6 кръг Г Ботев (Рогош) 3:2
08.12.2019 14:30 7 кръг Д Марица (Ясно поле) 3:0
10.11.2019 14:30 8 кръг Г Тракиец 2001 (Калековец) 3:0
17.11.2019 14:30 9 кръг Д Марица 2006 (Градина) 0:5
24.11.2019 14:30 10 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 0:3
01.12.2019 14:30 11 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) 0:3
отложен 12 кръг Г Светкавица (Манолско Конаре) -:-
отложен 13 кръг Д Спартак (Болярци) -:-
отложен 14 кръг Г Вихър (Войводиново) -:-
отложен 15 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) -:-
отложен 16 кръг Г Сокол (Буково) -:-
18.04.2020 17:00 17 кръг Д Ботев (Рогош) -:-
26.04.2020 17:00 18 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
03.05.2020 18:00 19 кръг Д Тракиец 2001 (Калековец) -:-
09.05.2020 18:00 20 кръг Г Марица 2006 (Градина) -:-
17.05.2020 18:00 21 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
24.05.2020 18:00 22 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Марица 2006 (Градина) 11 7 1 3 36:10 22
5 Ботев (кв.Дебър, Първомай) 11 6 1 4 35:25 19
6 Тополово (Тополово) 11 6 0 5 28:22 18
7 Светкавица (Манолско Конаре) 11 4 3 4 20:24 15
8 Вихър (Войводиново) 11 3 1 7 21:31 10

Тополово (Тополово)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 17:00 1 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 0:8
22.09.2019 17:00 2 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:12
29.09.2019 17:00 3 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:15
06.10.2019 17:00 4 кръг Д УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 1:9
13.10.2019 17:00 5 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 3:3
20.10.2019 17:00 6 кръг Д Вихър (Белозем) 2:5
01.12.2019 14:00 7 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:7
08.12.2019 14:00 8 кръг Д Академик (Пловдив) 2:1
10.11.2019 17:00 9 кръг Г Беломорец (Асеновград) 5:4
17.11.2019 17:00 10 кръг Д Улпия (Пловдив) 2:2
24.11.2019 17:00 11 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 3:3
отложен 12 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
отложен 13 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
отложен 14 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
отложен 15 кръг Г УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) -:-
отложен 16 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
17.04.2020 15:00 17 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
26.04.2020 15:00 18 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
03.05.2020 15:00 19 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
10.05.2020 15:00 20 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
17.05.2020 16:00 21 кръг Г Улпия (Пловдив) -:-
24.05.2020 15:00 22 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Улпия (Пловдив) 11 4 2 5 25:32 14
9 Беломорец (Асеновград) 11 3 1 7 26:37 10
10 Тополово (Тополово) 11 2 3 6 21:69 9
11 Свобода 2011 (Пещера) 11 2 2 7 33:55 8
12 Брестник 1948 (Брестник) 11 2 2 7 23:38 8

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Б ОФГ ПД 4 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 7 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 5 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 7 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 5 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници