Тополово (Тополово)

BGSupporters форум

Тополово (Тополово)

"Б" ОФГ Пловдив - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Д Тракия 2008 (Нови извор) 3:2
18.09.2016 17:00 2 кръг Г Родопи 2012 (Червен) 8:1
25.09.2016 17:00 3 кръг Д Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 5:0
02.10.2016 16:00 4 кръг Г Спартак (Болярци) 2:2
09.10.2016 16:00 5 кръг Д Шипка 2015 (Асеновград) 0:2
15.10.2016 15:00 6 кръг Г Младост (Златовръх) 2:1
23.10.2016 16:00 7 кръг Д Спартак 2008 (Избеглии) 3:0
30.10.2016 14:30 8 кръг Г Космос (Боянци) 1:1
27.11.2016 14:00 9 кръг Д Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 0:2
12.11.2016 14:30 10 кръг Д Лъки 2004 (Лъки) 4:1
20.11.2016 14:30 11 кръг Г Електра 27 (Стоево) 3:0
12.03.2017 15:00 12 кръг Г Тракия 2008 (Нови извор) 0:2
19.03.2017 15:00 13 кръг Д Родопи 2012 (Червен) 3:2
29.03.2017 17:00 14 кръг Г Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 2:1
02.04.2017 17:00 15 кръг Д Спартак (Болярци) 1:0
09.04.2017 17:00 16 кръг Г Шипка 2015 (Асеновград) 0:3
15.04.2017 17:00 17 кръг Д Младост (Златовръх) 3:1
23.04.2017 17:00 18 кръг Г Спартак 2008 (Избеглии) 1:2
30.04.2017 17:00 19 кръг Д Космос (Боянци) 3:0
07.05.2017 18:00 20 кръг Г Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 0:3
14.05.2017 18:00 21 кръг Г Лъки 2004 (Лъки) 0:3
21.05.2017 18:00 22 кръг Д Електра 27 (Стоево) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Тракия 2008 (Нови извор) 22 13 4 5 51:29 43
4 Спартак 2008 (Избеглии) 22 13 1 8 39:38 40
5 Тополово (Тополово) 22 12 2 8 44:32 38
6 Младост (Златовръх) 22 12 1 9 53:37 37
7 Спартак (Болярци) 22 9 5 8 43:29 32

Тополово (Тополово)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:30 1 кръг Г Труд (Труд) 0:7
25.09.2016 10:30 2 кръг Д Пълдин (Пловдив) 0:7
02.10.2016 10:30 3 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 0:3
09.10.2016 10:30 4 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:3
16.10.2016 10:30 5 кръг Г Левски (Карлово) 0:3
23.10.2016 10:30 6 кръг Д Сокол (Марково) 1:3
30.10.2016 10:30 7 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:5
06.11.2016 10:30 8 кръг Д Тракия 1931 (Стамболийски) 2:2
13.11.2016 10:30 9 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 1:2
27.03.2017 10:30 10 кръг Д Труд (Труд) 3:0
01.04.2017 14:30 11 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:2
09.04.2017 10:30 12 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 10:0
15.04.2017 10:30 13 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:1
23.04.2017 10:30 14 кръг Д Левски (Карлово) 0:1
30.04.2017 10:30 15 кръг Г Сокол (Марково) 0:6
07.05.2017 10:30 16 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 4:3
14.05.2017 10:30 17 кръг Г Тракия 1931 (Стамболийски) 0:2
21.05.2017 10:30 18 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Борислав 2009 (Първомай) 18 8 3 7 59:28 27
6 Атлетик (Куклен) 18 7 3 8 35:46 24
7 Тополово (Тополово) 18 4 2 12 29:50 14
8 Брестник 1948 (Пловдив) 18 4 2 12 25:66 14
9 Труд (Труд) 18 3 1 14 34:51 10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Б ОФГ ПД 5 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 7 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 5 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници