Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев 57 СОУ (София)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Джебел 1928 (Джебел)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Планинец (Батошево)

Ракета (Търговище)

Ресен 2012 (Ресен)

Родопи 1935 (Момчилград)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Торпедо (Стара Загора)

BGSupporters форум

Торпедо (Стара Загора)

"А" ОФГ Стара Загора
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 17:00 1 кръг Г Единство (Гурково) 1:8
10.09.2017 17:00 2 кръг Д Левски (Сърнево) 5:2
22.09.2017 17:00 3 кръг Г Реал (Мъдрец) 4:1
24.09.2017 17:00 4 кръг Д Габровница 04 (Горно Сахране) 2:6
30.09.2017 17:00 5 кръг Г Бузлуджа (Енина) 2:17
08.10.2017 16:00 6 кръг Д Чирпан (Чирпан) 0:5
14.10.2017 16:00 7 кръг Г Минерал (Овощник) 0:6
22.10.2017 16:00 8 кръг Д Левски (Оризово) 0:4
28.10.2017 16:00 9 кръг Г Елтемир (Крън) 2:7
05.11.2017 14:30 10 кръг Д Млада гвардия (Розово) 1:3
12.11.2017 14:30 11 кръг Г Мини "Марица-изток" (Раднево) 0:11
- 12 кръг
почива
26.11.2017 14:30 13 кръг Д Локомотив (Тулово) 0:4
11.03.2018 15:00 14 кръг Д Единство (Гурково) 2:6
17.03.2018 15:00 15 кръг Г Левски (Сърнево) 1:2
09.04.2018 16:00 16 кръг Д Реал (Мъдрец) 2:0
31.03.2018 16:00 17 кръг Г Габровница 04 (Горно Сахране) 0:5
06.04.2018 16:00 18 кръг Д Бузлуджа (Енина) 1:5
14.04.2018 16:00 19 кръг Г Чирпан (Чирпан) 1:5
22.04.2018 16:00 20 кръг Д Минерал (Овощник) 1:2
29.04.2018 16:00 21 кръг Г Левски (Оризово) 1:3
01.05.2018 18:00 22 кръг Д Елтемир (Крън) 1:2
06.05.2018 18:00 23 кръг Г Млада гвардия (Розово) 6:1
13.05.2018 18:00 24 кръг Д Мини "Марица-изток" (Раднево) 2:2
- 25 кръг
почива
26.05.2018 18:00 26 кръг Г Локомотив (Тулово) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Локомотив (Тулово) 24 6 2 16 34:63 20
10 Левски (Сърнево) 24 5 2 17 28:85 17
11 Млада гвардия (Розово) 24 4 2 18 30:70 14
12 Торпедо (Стара Загора) 24 4 1 19 36:110 13
13 Реал (Мъдрец) 24 4 1 19 29:110 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници