Торпедо 2004 (Борован)

BGSupporters форум

Торпедо 2004 (Борован)

Деца: Враца - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
24.09.2016 11:30 2 кръг Д Септември 98 (Гложене) 5:0
01.10.2016 10:30 3 кръг Г Любимец (Търнава) 2:2
08.10.2016 11:30 4 кръг Д Кариана (Ерден) 3:2
- 5 кръг
почива
22.10.2016 11:30 6 кръг Д Локомотив Мездра (Мездра) 6:3
29.10.2016 10:30 7 кръг Г Огоста (Хайредин) 5:0
05.11.2016 11:30 8 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:4
12.11.2016 11:30 9 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 1:5
19.11.2016 11:30 10 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 0:4
26.11.2016 11:30 11 кръг Д Ботев (Враца) 0:10
03.03.2017 10:30 12 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 7:1
- 13 кръг
почива
- 14 кръг
почива
18.03.2017 11:30 15 кръг Г Септември 98 (Гложене) 0:4
25.03.2017 10:30 16 кръг Д Любимец (Търнава) 1:3
01.04.2017 11:30 17 кръг Г Кариана (Ерден) 4:0
- 18 кръг
почива
15.04.2017 11:30 19 кръг Г Локомотив Мездра (Мездра) 2:6
22.04.2017 10:30 20 кръг Д Огоста (Хайредин) 7:1
29.04.2017 11:30 21 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:2
06.05.2017 11:30 22 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:4
13.05.2017 11:30 23 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 1:2
19.05.2017 11:30 24 кръг Г Ботев (Враца) 1:6
27.05.2017 10:30 25 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 6:3
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Любимец (Търнава) 20 9 1 10 56:41 28
7 Септември 98 (Гложене) 20 9 0 11 51:66 27
8 Торпедо 2004 (Борован) 20 8 2 10 53:62 26
9 Кариана (Ерден) 20 6 1 13 56:61 19
10 Огоста (Хайредин) 20 1 0 19 9:144 3

Торпедо 2004 (Борован)

ДПГ13: Враца - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 10:30 1 кръг Г Околчица (Моравица) 1:1
24.09.2016 10:00 2 кръг Д Септември 98 (Гложене) 2:2
- 3 кръг
почива
08.10.2016 10:00 4 кръг Д Прециз (Монтана) 0:12
- 5 кръг
почива
22.10.2016 10:00 6 кръг Д Локомотив Мездра (Мездра) 0:8
- 7 кръг
почива
05.11.2016 10:00 8 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 2:0
12.11.2016 10:00 9 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:0
19.11.2016 10:00 10 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 0:3
26.11.2016 10:00 11 кръг Д Ботев (Враца) 0:10
- 12 кръг
почива
10.12.2016 10:30 13 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:5
11.06.2017 10:30 14 кръг Д Околчица (Моравица) 2:2
18.03.2017 10:00 15 кръг Г Септември 98 (Гложене) 0:5
- 16 кръг
почива
01.04.2017 10:00 17 кръг Г Прециз (Монтана) 1:14
- 18 кръг
почива
15.04.2017 10:00 19 кръг Г Локомотив Мездра (Мездра) 0:9
- 20 кръг
почива
29.04.2017 10:00 21 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:2
06.05.2017 10:00 22 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:2
13.05.2017 10:00 23 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 1:4
19.05.2017 10:00 24 кръг Г Ботев (Враца) 0:6
- 25 кръг
почива
03.06.2017 10:30 26 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:11
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 18 6 2 10 29:57 20
7 Първа атомна (Козлодуй) 18 4 2 12 18:73 14
8 Септември 98 (Гложене) 18 2 2 14 16:66 8
9 Околчица (Моравица) 18 2 2 14 11:69 8
10 Торпедо 2004 (Борован) 18 1 5 12 12:96 8

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2014/2015 А ОФГ ВР 7 място
2011/2012 "В" група 6 място
2010/2011 "В" група 10 място
2009/2010 "В" група 6 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2012 7.522 76
април 2012 17.840 30
март 2012 9.056 68
ноември 2011 7.267 85
октомври 2011 14.392 42
септември 2011 11.805 63
август 2011 9.684 68
май 2011 8.171 80
април 2011 6.514 87
март 2011 16.282 40
ноември 2010 8.407 80
октомври 2010 8.888 83
септември 2010 9.319 77
август 2010 8.013 86
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници