Тракия 06 (Стамболийски)

BGSupporters форум

Тракия 06 (Стамболийски)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2018 18:00 1 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 0:0
02.09.2018 17:00 2 кръг Г Раковски (Раковски) 0:1
08.09.2018 17:00 3 кръг Д Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас) 4:0
16.09.2018 17:00 4 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:1
22.09.2018 17:00 5 кръг Д Марица (Цалапица) 1:1
29.09.2018 17:00 6 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 1:1
07.10.2018 16:00 7 кръг Г Вихър (Войсил) 0:3
13.10.2018 16:00 8 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:3
21.10.2018 16:00 9 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1
27.10.2018 16:00 10 кръг Д Марица (Милево) 2:0
03.11.2018 14:30 11 кръг Г Кричим (Кричим) 2:4
10.11.2018 14:30 12 кръг Д Момино (Момино село) 5:1
17.11.2018 14:30 13 кръг Г Житница (Житница) 0:1
24.11.2018 14:30 14 кръг Д Вихър (Белозем) 3:2
02.12.2018 14:00 15 кръг Г Вихър (Войводиново) 0:1
27.03.2019 16:30 16 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 1:4
02.03.2019 15:00 17 кръг Д Раковски (Раковски) 4:0
10.03.2019 15:00 18 кръг Г Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас) 1:1
16.03.2019 15:00 19 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 2:0
23.03.2019 15:00 20 кръг Г Марица (Цалапица) 2:1
31.03.2019 16:00 21 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 0:3
07.04.2019 17:00 22 кръг Д Вихър (Войсил) 0:2
14.04.2019 17:00 23 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:2
20.04.2019 17:00 24 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:0
26.04.2019 17:00 25 кръг Г Марица (Милево) 2:5
04.05.2019 18:00 26 кръг Д Кричим (Кричим) 0:2
12.05.2019 18:00 27 кръг Г Момино (Момино село) 1:3
18.05.2019 18:00 28 кръг Д Житница (Житница) 2:3
24.05.2019 18:00 29 кръг Г Вихър (Белозем) 0:4
01.06.2019 18:00 30 кръг Д Вихър (Войводиново) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Кричим (Кричим) 30 12 4 14 50:70 40
13 Вихър (Войсил) 30 10 7 13 47:49 37
14 Тракия 06 (Стамболийски) 30 9 5 16 42:50 32
15 Вихър (Войводиново) 30 7 4 19 30:79 25
16 Сокол Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) 30 1 7 22 21:80 10
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
29.07.2018 18:00 - Д Марица 1921 II (Пловдив) 1:1

Тракия 06 (Стамболийски)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2018 10:30 1 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) 4:3
30.09.2018 10:30 2 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:1
07.10.2018 10:30 3 кръг Д Левски (Карлово) 1:1
13.10.2018 10:00 4 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:0
21.10.2018 10:30 5 кръг Д Тополово (Тополово) 3:0
27.10.2018 10:30 6 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 7:2
04.11.2018 12:00 7 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 4:2
11.11.2018 10:30 8 кръг Д Кричим (Кричим) 6:0
18.11.2018 10:30 9 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 0:4
24.03.2019 10:30 10 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) 3:0
27.05.2019 18:00 11 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:2
06.04.2019 10:30 12 кръг Г Левски (Карлово) 0:5
13.04.2019 10:30 13 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 2:2
21.04.2019 10:30 14 кръг Г Тополово (Тополово) 3:0
27.04.2019 10:30 15 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:8
04.05.2019 10:30 16 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 7:0
12.05.2019 10:30 17 кръг Г Кричим (Кричим) 5:4
18.05.2019 10:30 18 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски (Карлово) 18 11 3 4 49:18 36
4 Металик 1938 (Сопот) 18 10 3 5 58:29 33
5 Тракия 06 (Стамболийски) 18 9 3 6 46:36 30
6 Брестник 1948 (Пловдив) 18 6 5 7 48:36 23
7 Борислав 2009 (Първомай) 18 4 3 11 21:53 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ПД 14 място
2017/2018 А ОФГ ПД 3 място
2016/2017 А ОФГ ПД 4 място
2015/2016 А ОФГ ПД 14 място
2014/2015 А ОФГ ПД 12 място
2012/2013 А ОФГ ПД 15 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници