Тракия 06 (Стамболийски)

BGSupporters форум

Тракия 06 (Стамболийски)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 18:00 1 кръг Г Момино (Момино село) 2:4
03.09.2016 17:00 2 кръг Д Кричим (Кричим) 4:1
10.09.2016 17:00 3 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 0:0
14.09.2016 17:30 4 кръг Д Вихър (Войсил) 2:1
17.09.2016 17:00 5 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 0:3
25.09.2016 17:00 6 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 0:3
01.10.2016 16:00 7 кръг Д Калояново (Калояново) 1:0
09.10.2016 16:00 8 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:3
15.10.2016 16:00 9 кръг Д Вихър (Строево) 3:0
22.10.2016 16:00 10 кръг Г Марица (Милево) 0:4
29.10.2016 14:30 11 кръг Д Сокол (Марково) 1:0
04.11.2016 14:30 12 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:1
12.11.2016 14:30 13 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 2:1
19.11.2016 14:30 14 кръг Г Вихър (Белозем) 2:2
26.11.2016 14:30 15 кръг Д Житница (Житница) 0:0
25.02.2017 15:00 16 кръг Д Момино (Момино село) 3:1
05.03.2017 15:00 17 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
- 18 кръг Д Марица 2003 (Маноле) -:-
- 19 кръг Г Вихър (Войсил) -:-
- 20 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 21 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) -:-
- 22 кръг Г Калояново (Калояново) -:-
- 23 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 24 кръг Г Вихър (Строево) -:-
- 25 кръг Д Марица (Милево) -:-
- 26 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 27 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 28 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
- 29 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
- 30 кръг Г Житница (Житница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Калояново (Калояново) 16 8 1 7 22:24 25
7 Момино (Момино село) 16 8 1 7 34:27 25
8 Тракия 06 (Стамболийски) 16 7 3 6 20:24 24
9 Металик 1938 (Сопот) 16 7 2 7 27:30 23
10 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 15 7 0 8 23:24 21

Тракия 06 (Стамболийски)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2016 10:30 1 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:3
22.09.2016 10:30 2 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 0:2
24.09.2016 10:30 3 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:2
02.10.2016 10:30 4 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
08.10.2016 10:30 5 кръг Г Вихър (Строево) 0:1
13.10.2016 16:00 6 кръг Д Труд (Труд) 0:4
22.10.2016 13:00 7 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
29.10.2016 10:30 8 кръг Г Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 5:3
06.11.2016 10:30 9 кръг Д Брестовица (Брестовица) анл.
12.11.2016 10:30 10 кръг Г Гигант (Съединение) 3:1
20.11.2016 13:00 11 кръг Д Марица (Пловдив) 0:4
- 12 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 13 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
- 15 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 16 кръг Д Вихър (Строево) -:-
- 17 кръг Г Труд (Труд) -:-
- 18 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 19 кръг Д Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) -:-
- 20 кръг Г Брестовица (Брестовица) -:-
- 21 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 22 кръг Г Марица (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Атлетик (Куклен) 10 3 0 7 12:25 9
8 Борислав 2009 (Първомай) 10 2 2 6 11:24 8
9 Тракия 06 (Стамболийски) 10 2 1 7 10:24 7
10 Гигант (Съединение) 10 1 1 8 7:37 4
11 Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) 10 0 0 10 6:42 0

Тракия 06 (Стамболийски)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2016 10:30 1 кръг Г Гигант (Съединение) 2:2
02.10.2016 10:30 2 кръг Г Бенковски (Куртово Конаре) 9:2
08.10.2016 10:30 3 кръг Д Брестовица (Брестовица) 3:0
14.10.2016 16:00 4 кръг Г Спартак (Болярци) 5:1
22.10.2016 10:30 5 кръг Д Сокол (Марково) 3:0
31.10.2016 10:30 6 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 2:2
05.11.2016 10:30 7 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 2:0
- 8 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 9 кръг Д Бенковски (Куртово Конаре) -:-
- 10 кръг Г Брестовица (Брестовица) -:-
- 11 кръг Д Спартак (Болярци) -:-
- 12 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 13 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Тракия 06 (Стамболийски) 7 5 2 0 26:7 17
2 Брестник 1948 (Пловдив) 7 4 1 2 25:8 13
3 Сокол (Марково) 7 4 0 3 14:11 12
4 Брестовица (Брестовица) 7 3 1 3 16:19 10
5 Раковски 2011 (Раковски) 7 3 0 4 26:15 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ПД 14 място
2014/2015 А ОФГ ПД 12 място
2012/2013 А ОФГ ПД 15 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници