Тракия 06 (Стамболийски)

BGSupporters форум

Тракия 06 (Стамболийски)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2015 18:00 1 кръг Г Вихър (Строево) 1:2
30.08.2015 18:00 2 кръг Д Тракия (Царимир) 0:0
05.09.2015 18:00 3 кръг Г Марица (Милево) 0:7
13.09.2015 17:00 4 кръг Д Вихър (Белозем) 1:0
19.09.2015 17:00 5 кръг Г Житница (Житница) 0:1
27.09.2015 17:00 6 кръг Г Калояново (Калояново) 1:0
04.10.2015 16:00 7 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 1:4
10.10.2015 16:00 8 кръг Г Сокол 1996 (Марково) 1:3
18.10.2015 16:00 9 кръг Д Средногорец (Брезово) 5:1
24.10.2015 16:00 10 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:5
06.12.2015 14:30 11 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 2:0
07.11.2015 14:30 12 кръг Г Момино (Момино село) 1:5
15.11.2015 14:30 13 кръг Д Кричим (Кричим) 2:0
21.11.2015 14:30 14 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:5
29.11.2015 14:30 15 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 2:0
28.02.2016 15:00 16 кръг Д Вихър (Строево) 1:4
05.03.2016 15:00 17 кръг Г Тракия (Царимир) 0:1
23.03.2016 16:00 18 кръг Д Марица (Милево) 0:1
19.03.2016 15:00 19 кръг Г Вихър (Белозем) 0:4
20.04.2016 17:00 20 кръг Д Житница (Житница) 4:3
03.04.2016 17:00 21 кръг Д Калояново (Калояново) 1:1
09.04.2016 17:00 22 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 0:5
17.04.2016 17:00 23 кръг Д Сокол 1996 (Марково) 3:0
24.04.2016 17:00 24 кръг Г Средногорец (Брезово) 2:0
29.04.2016 18:00 25 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:2
08.05.2016 18:00 26 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 0:3
11.05.2016 18:00 27 кръг Д Момино (Момино село) 1:1
15.05.2016 18:00 28 кръг Г Кричим (Кричим) 1:2
22.05.2016 18:00 29 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:0
29.05.2016 18:00 30 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Момино (Момино село) 30 9 8 13 53:51 35
13 Марица (Милево) 30 9 8 13 44:48 35
14 Тракия 06 (Стамболийски) 30 10 3 17 39:66 33
15 Тракия (Царимир) 30 7 6 17 31:72 27
16 Средногорец (Брезово) 30 4 1 25 29:92 13

Тракия 06 (Стамболийски)

ЮМВ "Б": Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2015 10:30 1 кръг Д Пълдин (Пловдив) 3:0
25.09.2015 17:00 2 кръг Г Гигант (Съединение) 4:0
- 3 кръг
почива
10.10.2015 10:30 4 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
18.10.2015 10:30 5 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:1
26.10.2015 10:30 6 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 4:3
30.10.2015 10:30 7 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:1
07.11.2015 10:30 8 кръг Д Марица (Пловдив) 1:1
15.11.2015 10:30 9 кръг Г Труд (Труд) 3:0
25.03.2016 15:00 10 кръг Г Пълдин (Пловдив) 2:3
01.04.2016 16:00 11 кръг Д Гигант (Съединение) 3:0
- 12 кръг
почива
17.04.2016 10:30 13 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 5:0
22.04.2016 17:00 14 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:0
02.05.2016 10:30 15 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 2:1
06.05.2016 18:00 16 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:1
23.05.2016 10:30 17 кръг Г Марица (Пловдив) 0:2
20.05.2016 18:00 18 кръг Д Труд (Труд) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Брестник 1948 (Пловдив) 16 12 2 2 42:8 38
3 Пълдин (Пловдив) 16 11 3 2 52:13 36
4 Тракия 06 (Стамболийски) 16 10 1 5 36:13 31
5 Раковски 2011 (Раковски) 16 8 2 6 54:38 26
6 Атлетик (Куклен) 16 5 3 8 17:28 18

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ПД 14 място
2017/2018 А ОФГ ПД 3 място
2016/2017 А ОФГ ПД 4 място
2015/2016 А ОФГ ПД 14 място
2014/2015 А ОФГ ПД 12 място
2012/2013 А ОФГ ПД 15 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници