Тракия 06 (Стамболийски)

BGSupporters форум

Тракия 06 (Стамболийски)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 18:00 1 кръг Г Момино (Момино село) 2:4
03.09.2016 17:00 2 кръг Д Кричим (Кричим) 4:1
10.09.2016 17:00 3 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 0:0
14.09.2016 17:30 4 кръг Д Вихър (Войсил) 2:1
17.09.2016 17:00 5 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 0:3
25.09.2016 17:00 6 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 0:3
01.10.2016 16:00 7 кръг Д Калояново (Калояново) 1:0
09.10.2016 16:00 8 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:3
15.10.2016 16:00 9 кръг Д Вихър (Строево) 3:0
22.10.2016 16:00 10 кръг Г Марица (Милево) 0:4
29.10.2016 14:30 11 кръг Д Сокол (Марково) 1:0
04.11.2016 14:30 12 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:1
12.11.2016 14:30 13 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 2:1
19.11.2016 14:30 14 кръг Г Вихър (Белозем) 2:2
26.11.2016 14:30 15 кръг Д Житница (Житница) 0:0
25.02.2017 15:00 16 кръг Д Момино (Момино село) 3:1
05.03.2017 15:00 17 кръг Г Кричим (Кричим) 0:2
11.03.2017 15:00 18 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 0:3
19.03.2017 15:00 19 кръг Г Вихър (Войсил) 2:0
24.03.2017 16:00 20 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 0:3
01.04.2017 17:00 21 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 1:0
09.04.2017 17:00 22 кръг Г Калояново (Калояново) 3:1
14.04.2017 17:00 23 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:0
22.04.2017 17:00 24 кръг Г Вихър (Строево) 0:4
29.04.2017 17:00 25 кръг Д Марица (Милево) 3:0
06.05.2017 18:00 26 кръг Г Сокол (Марково) 1:4
17.05.2017 18:00 27 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 1:0
13.05.2017 18:00 28 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 3:1
20.05.2017 18:00 29 кръг Д Вихър (Белозем) 4:0
27.05.2017 18:00 30 кръг Г Житница (Житница) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Сокол (Марково) 30 20 2 8 64:32 62
3 Вихър (Строево) 30 16 5 9 62:34 53
4 Тракия 06 (Стамболийски) 30 16 3 11 41:42 51
5 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 30 15 3 12 59:51 48
6 Вихър (Белозем) 30 13 8 9 65:52 47

Тракия 06 (Стамболийски)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2016 10:30 1 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:0
22.09.2016 10:30 2 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 0:2
24.09.2016 10:30 3 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:2
02.10.2016 10:30 4 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
08.10.2016 10:30 5 кръг Г Вихър (Строево) 0:1
13.10.2016 16:00 6 кръг Д Труд (Труд) 0:4
22.10.2016 13:00 7 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
29.10.2016 10:30 8 кръг Г Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 5:3
06.11.2016 10:30 9 кръг Д Брестовица (Брестовица) анл.
12.11.2016 10:30 10 кръг Г Гигант (Съединение) 3:1
20.11.2016 13:00 11 кръг Д Марица (Пловдив) 0:4
12.03.2017 10:30 12 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:1
16.03.2017 15:00 13 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 1:5
25.03.2017 10:00 14 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 0:3
02.04.2017 12:00 15 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:1
09.04.2017 12:00 16 кръг Д Вихър (Строево) 0:2
13.04.2017 11:00 17 кръг Г Труд (Труд) 0:3
24.04.2017 16:00 18 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:6
30.04.2017 10:30 19 кръг Д Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
- 20 кръг
почива
13.05.2017 10:30 21 кръг Д Гигант (Съединение) 1:2
21.05.2017 11:00 22 кръг Г Марица (Пловдив) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Атлетик (Куклен) 20 6 1 13 29:50 19
9 Гигант (Съединение) 20 5 1 14 16:56 16
10 Тракия 06 (Стамболийски) 20 4 3 13 23:47 15
11 Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) 20 1 0 19 10:83 3
-- Брестовица (Брестовица) 1 0 0 1 1:18 -

Тракия 06 (Стамболийски)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2016 10:30 1 кръг Г Гигант (Съединение) 2:2
02.10.2016 10:30 2 кръг Г Бенковски (Куртово Конаре) 9:2
08.10.2016 10:30 3 кръг Д Брестовица (Брестовица) 3:0
14.10.2016 16:00 4 кръг Г Спартак (Болярци) 5:1
22.10.2016 10:30 5 кръг Д Сокол (Марково) 3:0
31.10.2016 10:30 6 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 2:2
05.11.2016 10:30 7 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 2:0
27.03.2017 10:30 8 кръг Д Гигант (Съединение) 4:0
05.04.2017 17:00 9 кръг Д Бенковски (Куртово Конаре) 3:0
15.04.2017 10:30 10 кръг Г Брестовица (Брестовица) 1:1
20.04.2017 17:00 11 кръг Д Спартак (Болярци) 3:0
30.04.2017 12:30 12 кръг Г Сокол (Марково) 4:0
06.05.2017 10:30 13 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 3:0
13.05.2017 10:30 14 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 5:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Тракия 06 (Стамболийски) 14 10 4 0 49:13 34
2 Брестник 1948 (Пловдив) 14 9 2 3 46:13 29
3 Сокол (Марково) 14 9 0 5 35:28 27
4 Раковски 2011 (Раковски) 14 6 2 6 50:35 20
5 Брестовица (Брестовица) 14 5 3 6 27:35 18

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ПД 14 място
2017/2018 А ОФГ ПД 3 място
2016/2017 А ОФГ ПД 4 място
2015/2016 А ОФГ ПД 14 място
2014/2015 А ОФГ ПД 12 място
2012/2013 А ОФГ ПД 15 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници