Тракия 06 (Стамболийски)

BGSupporters форум

Тракия 06 (Стамболийски)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2017 18:00 1 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:2
02.09.2017 17:00 2 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 4:0
06.09.2017 18:00 3 кръг Г Вихър (Войсил) 0:4
09.09.2017 17:00 4 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 5:1
16.09.2017 17:00 5 кръг Г Момино (Момино село) 2:2
22.09.2017 17:00 6 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 1:1
01.10.2017 17:00 7 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 6:1
07.10.2017 16:00 8 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 4:0
14.10.2017 16:00 9 кръг Г Садово (Садово) 1:3
21.10.2017 16:00 10 кръг Д Вихър (Белозем) 3:2
29.10.2017 14:30 11 кръг Г Вихър (Войводиново) 2:1
04.11.2017 14:30 12 кръг Д Кричим (Кричим) 2:0
11.11.2017 14:30 13 кръг Г Вихър (Строево) 0:3
18.11.2017 14:30 14 кръг Г Житница (Житница) 1:3
25.11.2017 14:30 15 кръг Д Калояново (Калояново) 4:0
24.02.2018 14:00 16 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:1
18.04.2018 17:30 17 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 3:0
10.03.2018 15:00 18 кръг Д Вихър (Войсил) 2:0
17.03.2018 15:00 19 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 2:2
24.03.2018 15:00 20 кръг Д Момино (Момино село) 2:2
31.03.2018 16:00 21 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:1
06.04.2018 15:30 22 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:0
15.04.2018 17:00 23 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 4:3
21.04.2018 17:00 24 кръг Д Садово (Садово) 1:1
28.04.2018 17:00 25 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
05.05.2018 18:00 26 кръг Д Вихър (Войводиново) -:-
13.05.2018 18:00 27 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
19.05.2018 18:00 28 кръг Д Вихър (Строево) -:-
26.05.2018 18:00 29 кръг Д Житница (Житница) -:-
02.06.2018 18:00 30 кръг Г Калояново (Калояново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Садово (Садово) 23 22 1 0 70:12 67
2 Вихър (Строево) 24 17 5 2 56:23 56
3 Тракия 06 (Стамболийски) 24 13 6 5 55:33 45
4 Вихър (Белозем) 24 13 4 7 56:35 43
5 Металик 1938 (Сопот) 24 11 8 5 40:28 41
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2017 18:00 - Г Вихър (Войсил) 4:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
28.01.2018 14:00 - Г Раковски (Раковски) 4:3

Тракия 06 (Стамболийски)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2017 17:00 1 кръг Г Левски (Карлово) 1:11
13.09.2017 10:30 2 кръг Д Гигант (Съединение) 1:1
17.09.2017 10:30 3 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 2:8
24.09.2017 10:30 4 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) 1:2
24.10.2017 15:00 5 кръг Д Сокол (Марково) 1:1
08.10.2017 12:30 6 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:13
15.10.2017 10:30 7 кръг Д Кричим (Кричим) 1:2
20.10.2017 15:00 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:5
01.11.2017 11:00 9 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:5
08.11.2017 15:00 10 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:6
12.11.2017 12:30 11 кръг Д Асти АБ (Хасково) 1:3
18.11.2017 10:00 12 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:3
26.11.2017 10:30 13 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
10.03.2018 10:30 14 кръг Д Левски (Карлово) 1:3
17.03.2018 10:30 15 кръг Г Гигант (Съединение) 0:2
25.03.2018 10:30 16 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 0:1
01.04.2018 10:30 17 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) 0:0
03.04.2018 10:30 18 кръг Г Сокол (Марково) 0:7
07.04.2018 10:30 19 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
14.04.2018 10:30 20 кръг Г Кричим (Кричим) 0:3
22.04.2018 10:30 21 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
28.04.2018 12:00 22 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
06.05.2018 10:30 23 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) -:-
12.05.2018 11:00 24 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
20.05.2018 10:30 25 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
26.05.2018 10:30 26 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Брестник 1948 II (Пловдив) 19 6 2 11 22:48 20
11 Евроколеж (Пловдив) 19 5 1 13 30:47 16
12 Гигант (Съединение) 19 4 3 12 15:68 15
13 Раковски 2011 (Раковски) 20 2 2 16 21:74 8
14 Тракия 06 (Стамболийски) 20 0 4 16 11:80 4

Тракия 06 (Стамболийски)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2017 12:30 1 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 0:6
23.09.2017 10:30 2 кръг Д Сокол (Марково) 1:1
01.10.2017 10:30 3 кръг Г Левски (Карлово) 0:1
07.10.2017 10:30 4 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:2
14.10.2017 12:00 5 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
21.10.2017 10:30 6 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:2
29.10.2017 12:00 7 кръг Г Чавдар (Пловдив) 1:5
04.11.2017 10:30 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:10
23.11.2017 15:00 9 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:1
18.11.2017 10:30 10 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:4
25.11.2017 10:30 11 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 2:2
отложен 12 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) -:-
17.03.2018 10:30 13 кръг Г Сокол (Марково) 0:5
24.03.2018 10:30 14 кръг Д Левски (Карлово) 1:2
31.03.2018 10:00 15 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
05.04.2018 16:00 16 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:0
15.04.2018 12:00 17 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:10
20.04.2018 16:30 18 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
28.04.2018 10:30 19 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
05.05.2018 10:30 20 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
12.05.2018 12:00 21 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
19.05.2018 10:30 22 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Левски (Карлово) 17 4 1 12 16:44 13
9 Чавдар (Пловдив) 17 4 0 13 22:59 12
10 Тракия 06 (Стамболийски) 16 3 2 11 17:57 11
11 Орлета (Пазарджик) 16 3 1 12 13:61 10
12 Металик 1938 (Сопот) 17 2 1 14 13:77 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ПД 4 място
2015/2016 А ОФГ ПД 14 място
2014/2015 А ОФГ ПД 12 място
2012/2013 А ОФГ ПД 15 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници