Тракия 06 (Стамболийски)

BGSupporters форум

Тракия 06 (Стамболийски)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2018 18:00 1 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 0:0
02.09.2018 17:00 2 кръг Г Раковски (Раковски) 0:1
08.09.2018 17:00 3 кръг Д Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас) 4:0
16.09.2018 17:00 4 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:1
22.09.2018 17:00 5 кръг Д Марица (Цалапица) 1:1
29.09.2018 17:00 6 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 1:1
07.10.2018 16:00 7 кръг Г Вихър (Войсил) 0:3
13.10.2018 16:00 8 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:3
21.10.2018 16:00 9 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1
27.10.2018 16:00 10 кръг Д Марица (Милево) 2:0
03.11.2018 14:30 11 кръг Г Кричим (Кричим) 2:4
10.11.2018 14:30 12 кръг Д Момино (Момино село) 5:1
17.11.2018 14:30 13 кръг Г Житница (Житница) 0:1
24.11.2018 14:30 14 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
02.12.2018 14:00 15 кръг Г Вихър (Войводиново) -:-
- 16 кръг Г Марица 2003 (Маноле) -:-
- 17 кръг Д Раковски (Раковски) -:-
- 18 кръг Г Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас) -:-
- 19 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 20 кръг Г Марица (Цалапица) -:-
- 21 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) -:-
- 22 кръг Д Вихър (Войсил) -:-
- 23 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
- 24 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 25 кръг Г Марица (Милево) -:-
- 26 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
- 27 кръг Г Момино (Момино село) -:-
- 28 кръг Д Житница (Житница) -:-
- 29 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 30 кръг Д Вихър (Войводиново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Момино (Момино село) 13 4 2 7 27:35 14
13 Металик 1938 (Сопот) 11 4 1 6 18:21 13
14 Вихър (Войсил) 13 4 1 8 19:29 13
15 Тракия 06 (Стамболийски) 13 3 4 6 17:17 13
16 Сокол Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) 13 0 3 10 13:37 3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
29.07.2018 18:00 - Д Марица 1921 II (Пловдив) 1:1

Тракия 06 (Стамболийски)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2018 10:30 1 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) 4:3
30.09.2018 10:30 2 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:1
07.10.2018 10:30 3 кръг Д Левски (Карлово) 1:1
13.10.2018 10:00 4 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:0
21.10.2018 10:30 5 кръг Д Тополово (Тополово) 3:0
27.10.2018 10:30 6 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 7:2
04.11.2018 12:00 7 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 4:2
11.11.2018 10:30 8 кръг Д Кричим (Кричим) 6:0
18.11.2018 10:30 9 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 0:4
- 10 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) -:-
- 11 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 12 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 13 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Тополово (Тополово) -:-
- 15 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 16 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 17 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
- 18 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Атлетик (Куклен) 8 7 1 0 16:4 22
2 Брестник 1948 (Пловдив) 9 5 2 2 31:13 17
3 Тракия 06 (Стамболийски) 9 5 2 2 25:13 17
4 Юнайтед (Пловдив) 9 4 2 3 29:20 14
5 Левски (Карлово) 9 4 2 3 19:10 14

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ПД 3 място
2016/2017 А ОФГ ПД 4 място
2015/2016 А ОФГ ПД 14 място
2014/2015 А ОФГ ПД 12 място
2012/2013 А ОФГ ПД 15 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници