Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев 57 СОУ (София)

Вихър (Строево)

Върба 1917 (Радомир)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Калояново (Калояново)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Мадара 2010 (Мадара)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Партизан (Доктор Йосифово)

Пирин (Гоце Делчев)

Раковски 2011 (Раковски)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортист 1948 (Голям чардак)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Янтра 1919 (Габрово)

Тракиец (Катуница)

BGSupporters форум

Тракиец (Катуница)

"Б" ОФГ Пловдив - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 4:2
17.09.2017 17:00 2 кръг Г Брестовица (Брестовица) 0:2
24.09.2017 17:00 3 кръг Д Лидер (Ягодово) 7:4
01.10.2017 17:00 4 кръг Д Труд (Труд) 2:0
07.10.2017 16:00 5 кръг Г Спортинг (Бенковски) 1:1
15.10.2017 16:00 6 кръг Д Радиново 2006 (Радиново) 7:1
22.10.2017 16:00 7 кръг Г Белащица (Белащица) 0:2
29.10.2017 14:30 8 кръг Д Бенковски (Куртово Конаре) 4:4
05.11.2017 14:30 9 кръг Г Спартак (Ново село) 0:0
12.11.2017 14:30 10 кръг Д Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 1:1
19.11.2017 14:30 11 кръг Г Марица (Цалапица) 1:3
18.03.2018 15:00 12 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 2:6
25.03.2018 16:00 13 кръг Д Брестовица (Брестовица) 0:3
01.04.2018 17:00 14 кръг Г Лидер (Ягодово) 0:3
07.04.2018 17:00 15 кръг Г Труд (Труд) 0:3
15.04.2018 17:00 16 кръг Д Спортинг (Бенковски) 0:3
22.04.2018 17:00 17 кръг Г Радиново 2006 (Радиново) 0:3
29.04.2018 17:00 18 кръг Д Белащица (Белащица) 0:3
06.05.2018 18:00 19 кръг Г Бенковски (Куртово Конаре) 0:3
13.05.2018 18:00 20 кръг Д Спартак (Ново село) 0:3
20.05.2018 18:00 21 кръг Г Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 0:3
27.05.2018 18:00 22 кръг Д Марица (Цалапица) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Брестник 1948 (Пловдив) 22 8 1 13 39:48 25
9 Спортинг (Бенковски) 22 6 2 14 35:62 20
10 Бенковски (Куртово Конаре) 22 5 1 16 35:75 16
11 Радиново 2006 (Радиново) 22 2 0 20 22:103 6
12 Тракиец (Катуница) 22 4 4 14 29:56 16

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Б ОФГ ПД 12 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 9 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 5 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 9 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 11 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 9 място

Интернет страници

 » няма интернет страници