Траките 2007 (Скутаре)

BGSupporters форум

Траките 2007 (Скутаре)

"Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 17:00 1 кръг Г Поповица (Поповица) 5:1
13.09.2015 17:00 2 кръг Д Сокол (Буково) 2:0
19.09.2015 17:00 3 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 3:4
22.09.2015 17:00 4 кръг Д Вихър (Войводиново) 2:1
26.09.2015 17:00 5 кръг Г Караджалово 2011 (Караджалово) 3:0
03.10.2015 16:00 6 кръг Д Садово (Садово) 3:1
10.10.2015 16:00 7 кръг Г Марица 2006 (Градина) 0:3
13.12.2015 14:30 8 кръг Д Борислав 2009 II (Първомай) 3:0
17.10.2015 16:00 9 кръг Г Тракия 2012 (Бяла река) 0:2
21.10.2015 16:00 10 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) 1:3
06.12.2015 14:30 11 кръг Г Марица (Ясно поле) 0:3
08.11.2015 14:30 12 кръг Д Светкавица (Манолско Конаре) 4:0
15.11.2015 14:30 13 кръг Г Марица 2003 II (Маноле) 1:0
- 14 кръг
почива
29.11.2015 14:30 15 кръг Д Ботев (Рогош) 2:0
28.02.2016 15:00 16 кръг Д Поповица (Поповица) 4:3
06.03.2016 15:00 17 кръг Г Сокол (Буково) 1:2
13.03.2016 15:00 18 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:4
20.03.2016 15:00 19 кръг Г Вихър (Войводиново) 2:6
27.03.2016 15:00 20 кръг Д Караджалово 2011 (Караджалово) 2:1
03.04.2016 17:00 21 кръг Г Садово (Садово) 0:3
10.04.2016 17:00 22 кръг Д Марица 2006 (Градина) 5:1
17.04.2016 17:00 23 кръг Г Борислав 2009 II (Първомай) 3:0
24.04.2016 17:00 24 кръг Д Тракия 2012 (Бяла река) 3:0
24.04.2016 17:00 25 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) 1:4
08.05.2016 18:00 26 кръг Д Марица (Ясно поле) 1:4
14.05.2016 18:00 27 кръг Г Светкавица (Манолско Конаре) 2:5
18.05.2016 18:00 28 кръг Д Марица 2003 II (Маноле) 3:0
- 29 кръг
почива
29.05.2016 18:00 30 кръг Г Ботев (Рогош) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Марица (Ясно поле) 28 16 2 10 54:35 50
5 Марица 2006 (Градина) 28 15 4 9 62:42 49
6 Траките 2007 (Скутаре) 28 16 0 12 59:51 48
7 Светкавица (Манолско Конаре) 28 15 3 10 70:53 48
8 Сокол (Буково) 28 13 2 13 42:54 41
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
14.10.2015 16:00 - Д Вихър (Строево) 0:7

Траките 2007 (Скутаре)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2015 11:00 1 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:9
23.09.2015 17:00 2 кръг Д Левски (Карлово) 0:6
05.10.2015 16:00 3 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:6
26.10.2015 14:30 4 кръг Г Марица (Пловдив) 2:5
17.10.2015 13:00 5 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
24.10.2015 11:00 6 кръг Г Арда (Кърджали) 0:6
31.10.2015 13:00 7 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:7
06.11.2015 14:00 8 кръг Г Векта (Пловдив) 0:7
12.11.2015 14:00 9 кръг Д Палас (Рудозем) 1:8
26.03.2016 13:00 10 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:3
31.03.2016 16:00 11 кръг Г Левски (Карлово) 0:7
27.04.2016 13:00 12 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
16.04.2016 13:00 13 кръг Д Марица (Пловдив) 0:5
21.04.2016 16:00 14 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:3
30.04.2016 13:00 15 кръг Д Арда (Кърджали) 0:9
06.05.2016 15:00 16 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:7
14.05.2016 10:30 17 кръг Д Векта (Пловдив) 0:5
20.05.2016 16:00 18 кръг Г Палас (Рудозем) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Векта (Пловдив) 18 7 1 10 26:34 22
7 Арда 1924 (Кърджали) 18 6 2 10 36:39 20
8 Палас (Рудозем) 18 6 0 12 31:38 18
9 Левски (Карлово) 18 5 1 12 27:49 16
10 Траките 2007 (Скутаре) 18 0 0 18 4:100 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Б ОФГ ПД 4 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 5 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 4 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 6 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 9 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници