Трансмариска 2013 (Тутракан)

BGSupporters форум

Трансмариска 2013 (Тутракан)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 16:30 1 кръг Г Добруджа (Ситово) 1:3
16.09.2017 16:30 2 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:1
23.09.2017 16:30 3 кръг Д Левски 96 (Главиница) 4:2
01.10.2017 16:30 4 кръг Г Добруджа (Искра) 0:1
07.10.2017 15:30 5 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 9:3
15.10.2017 15:30 6 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:3
21.10.2017 15:30 7 кръг Д Айдемир (Айдемир) 2:2
28.10.2017 15:30 8 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:4
05.11.2017 14:30 9 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 2:0
17.03.2018 15:30 10 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:3
06.04.2018 16:30 11 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3
31.03.2018 15:30 12 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:7
15.04.2018 16:30 13 кръг Д Добруджа (Искра) 0:5
21.04.2018 16:30 14 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 0:1
29.04.2018 16:30 15 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:1
06.05.2018 17:30 16 кръг Г Айдемир (Айдемир) 2:2
12.05.2018 17:30 17 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:1
20.05.2018 17:30 18 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Раковски 2005 (Калипетрово) 18 8 5 5 42:27 29
6 Левски 96 (Главиница) 18 7 2 9 32:34 23
7 Трансмариска 2013 (Тутракан) 18 4 3 11 26:42 15
8 Айдемир (Айдемир) 18 3 5 10 19:27 14
9 Спортист (Кайнарджа) 18 3 3 12 19:42 12

Трансмариска 2013 (Тутракан)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 15:00 1 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:9
16.09.2017 15:00 2 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 5:2
23.09.2017 15:00 3 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:5
01.10.2017 15:00 4 кръг Г Добруджа (Искра) 2:1
07.10.2017 14:00 5 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
15.10.2017 14:00 6 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:0
21.10.2017 14:00 7 кръг Д Айдемир (Айдемир) 3:2
28.10.2017 14:00 8 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:3
05.11.2017 13:00 9 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:3
17.03.2018 14:00 10 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:4
06.04.2018 15:00 11 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3
31.03.2018 14:00 12 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:3
15.04.2018 15:00 13 кръг Д Добруджа (Искра) 4:0
21.04.2018 15:00 14 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 4:1
29.04.2018 15:00 15 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:1
06.05.2018 16:00 16 кръг Г Айдемир (Айдемир) 3:1
12.05.2018 16:00 17 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
20.05.2018 16:00 18 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спортист (Кайнарджа) 18 14 2 2 64:14 44
3 Левски 96 (Главиница) 18 12 1 5 61:22 37
4 Трансмариска 2013 (Тутракан) 18 10 1 7 33:41 31
5 Айдемир (Айдемир) 18 8 1 9 44:47 25
6 Добруджа (Искра) 18 7 0 11 33:45 21

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 7 място
2015/2016 А ОФГ СС 11 място
2014/2015 А ОФГ СС 9 място
2013/2014 А ОФГ СС изваден
2012/2013 А ОФГ СС 1 място
2011/2012 А ОФГ СС 5 място
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ СС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници