Трансмариска 2013 (Тутракан)

BGSupporters форум

Трансмариска 2013 (Тутракан)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2016 18:00 1 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 2:0
03.09.2016 16:30 2 кръг Д Белица (Белица) 1:3
10.09.2016 16:30 3 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 0:0
17.09.2016 16:30 4 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:1
25.09.2016 16:30 5 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:1
01.10.2016 15:30 6 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:0
09.10.2016 15:30 7 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:0
- 8 кръг
почива
22.10.2016 15:30 9 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 4:3
30.10.2016 15:30 10 кръг Г Левски 96 (Главиница) 2:1
12.11.2016 14:30 11 кръг Д Добруджа (Искра) 4:2
11.03.2017 12 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 13 кръг Г Белица (Белица) -:-
- 14 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 15 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
- 16 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 17 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 18 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 21 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 22 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спортист (Кайнарджа) 10 7 1 2 29:9 22
4 Раковски 2005 (Калипетрово) 10 6 1 3 15:10 19
5 Трансмариска 2013 (Тутракан) 10 5 3 2 15:11 18
6 Добруджа (Искра) 10 5 1 4 28:22 16
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 10 3 2 5 14:14 11

Трансмариска 2013 (Тутракан)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.11.2016 13:00 1 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 6:2
03.09.2016 15:00 2 кръг Д Белица (Белица) 0:8
10.09.2016 15:00 3 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 3:5
17.09.2016 15:00 4 кръг Д Добруджа (Ситово) 4:0
25.09.2016 15:00 5 кръг Г Айдемир (Айдемир) 0:7
01.10.2016 14:00 6 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:3
09.10.2016 14:00 7 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 6:2
- 8 кръг
почива
22.10.2016 14:00 9 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 6:1
30.10.2016 14:00 10 кръг Г Левски 96 (Главиница) 2:5
12.11.2016 13:00 11 кръг Д Добруджа (Искра) 4:0
11.03.2017 12 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 13 кръг Г Белица (Белица) -:-
- 14 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 15 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
- 16 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 17 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 18 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 21 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 22 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Айдемир (Айдемир) 10 6 1 3 45:10 19
5 Добруджа (Искра) 10 6 0 4 21:34 18
6 Трансмариска 2013 (Тутракан) 10 5 0 5 32:33 15
7 Добруджанец 2005 (Алфатар) 10 4 0 6 21:35 12
8 Добруджа (Ситово) 10 3 0 7 9:36 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СС 11 място
2014/2015 А ОФГ СС 9 място
2013/2014 А ОФГ СС изваден
2012/2013 А ОФГ СС 1 място
2011/2012 А ОФГ СС 5 място
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ СС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници