Трансмариска 2013 (Тутракан)

BGSupporters форум

Трансмариска (Тутракан)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2015 17:30 1 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:5
05.09.2015 16:30 2 кръг Д Добруджа (Искра) 1:3
13.09.2015 16:30 3 кръг Г Спортист (Преславци) 1:8
19.09.2015 16:30 4 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:1
27.09.2015 16:30 5 кръг Г Белица (Белица) 1:5
03.10.2015 15:30 6 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 5:0
10.10.2015 15:30 7 кръг Г Левски 96 (Главиница) 2:3
17.10.2015 15:30 8 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 2:5
24.10.2015 14:30 9 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:3
31.10.2015 14:30 10 кръг Д Айдемир (Айдемир) 0:1
07.11.2015 14:30 11 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 1:2
- 12 кръг
почива
21.11.2015 14:00 13 кръг Д Добруджа (Ситово) 2:1
06.03.2016 15:30 14 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 2:3
12.03.2016 15:30 15 кръг Г Добруджа (Искра) 0:1
20.03.2016 15:30 16 кръг Д Спортист (Преславци) 0:2
26.03.2016 15:30 17 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:2
03.04.2016 16:30 18 кръг Д Белица (Белица) 0:2
09.04.2016 16:30 19 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:1
16.04.2016 16:30 20 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:1
23.04.2016 16:30 21 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:1
30.04.2016 16:30 22 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 1:3
07.05.2016 17:30 23 кръг Г Айдемир (Айдемир) 0:3
14.05.2016 17:30 24 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 2:1
- 25 кръг
почива
29.05.2016 17:30 26 кръг Г Добруджа (Ситово) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Ботев 1936 (Професор Иширково) 24 5 2 17 27:77 17
10 Айдемир (Айдемир) 24 4 3 17 28:78 15
11 Трансмариска (Тутракан) 24 5 0 19 27:62 15
12 Добруджа (Ситово) 24 3 2 19 30:96 11
13 Добруджанец 2005 (Алфатар) 24 3 2 19 24:96 11

Трансмариска (Тутракан)

ЮМВ: Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2015 16:00 1 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:3
05.09.2015 15:00 2 кръг Д Добруджа (Искра) 0:10
13.09.2015 15:00 3 кръг Г Спортист (Преславци) 1:11
19.09.2015 15:00 4 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:6
27.09.2015 15:00 5 кръг Г Белица (Белица) 0:12
03.10.2015 14:00 6 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:6
10.10.2015 14:00 7 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:17
17.10.2015 14:00 8 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:7
24.10.2015 13:00 9 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:3
31.10.2015 13:00 10 кръг Д Айдемир (Айдемир) 0:5
07.11.2015 13:00 11 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 0:3
- 12 кръг
почива
21.11.2015 12:30 13 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:3
06.03.2016 14:00 14 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:7
12.03.2016 14:00 15 кръг Г Добруджа (Искра) 0:10
20.03.2016 14:00 16 кръг Д Спортист (Преславци) 1:5
26.03.2016 14:00 17 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:9
03.04.2016 15:00 18 кръг Д Белица (Белица) 0:4
09.04.2016 15:00 19 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:8
16.04.2016 15:00 20 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:6
23.04.2016 15:00 21 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:6
30.04.2016 15:00 22 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 0:10
07.05.2016 16:00 23 кръг Г Айдемир (Айдемир) 0:9
14.05.2016 16:00 24 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 0:3
- 25 кръг
почива
29.05.2016 16:00 26 кръг Г Добруджа (Ситово) 2:10
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Спортист (Преславци) 24 9 2 13 69:58 29
10 Белица (Белица) 24 8 4 12 59:75 28
11 Заря 2006 (Цар Самуил) 24 4 2 18 29:94 14
12 Ботев 1936 (Професор Иширково) 24 3 1 20 26:108 10
13 Трансмариска (Тутракан) 24 0 0 24 7:173 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС --
2017/2018 А ОФГ СС 7 място
2016/2017 А ОФГ СС 7 място
2015/2016 А ОФГ СС 11 място
2014/2015 А ОФГ СС 9 място
2013/2014 А ОФГ СС изваден
2012/2013 А ОФГ СС 1 място
2011/2012 А ОФГ СС 5 място
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ СС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници