Трансмариска 2013 (Тутракан)

BGSupporters форум

Трансмариска 2013 (Тутракан)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 16:30 1 кръг Г Добруджа (Ситово) 1:3
16.09.2017 16:30 2 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:1
23.09.2017 16:30 3 кръг Д Левски 96 (Главиница) 4:2
01.10.2017 16:30 4 кръг Г Добруджа (Искра) 0:1
07.10.2017 15:30 5 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 9:3
15.10.2017 15:30 6 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:3
21.10.2017 15:30 7 кръг Д Айдемир (Айдемир) 2:2
28.10.2017 15:30 8 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:4
05.11.2017 14:30 9 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 2:0
- 10 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 11 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 12 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
- 13 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
- 14 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 15 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 16 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
- 17 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 18 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев 1936 (Професор Иширково) 9 5 1 3 18:17 16
5 Добруджанец 2005 (Алфатар) 9 5 1 3 17:13 16
6 Трансмариска 2013 (Тутракан) 9 3 1 5 20:19 10
7 Спортист (Кайнарджа) 9 2 2 5 13:18 8
8 Айдемир (Айдемир) 9 2 2 5 10:10 8

Трансмариска 2013 (Тутракан)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 15:00 1 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:9
16.09.2017 15:00 2 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 5:2
23.09.2017 15:00 3 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:5
01.10.2017 15:00 4 кръг Г Добруджа (Искра) 2:1
07.10.2017 14:00 5 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
15.10.2017 14:00 6 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:0
21.10.2017 14:00 7 кръг Д Айдемир (Айдемир) 3:2
28.10.2017 14:00 8 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:3
05.11.2017 13:00 9 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:3
- 10 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 11 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 12 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
- 13 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
- 14 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 15 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 16 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
- 17 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 18 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски 96 (Главиница) 9 7 1 1 36:6 22
3 Спортист (Кайнарджа) 9 6 1 2 20:10 19
4 Трансмариска 2013 (Тутракан) 9 5 1 3 17:25 16
5 Ботев 1936 (Професор Иширково) 9 4 2 3 19:15 14
6 Айдемир (Айдемир) 9 3 1 5 22:21 10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 7 място
2015/2016 А ОФГ СС 11 място
2014/2015 А ОФГ СС 9 място
2013/2014 А ОФГ СС изваден
2012/2013 А ОФГ СС 1 място
2011/2012 А ОФГ СС 5 място
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ СС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници