Трансмариска 2013 (Тутракан)

BGSupporters форум

Трансмариска 2013 (Тутракан)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 17:30 1 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:2
07.09.2019 16:30 2 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:2
14.09.2019 16:30 3 кръг Г Айдемир (Айдемир) 0:7
21.09.2019 16:30 4 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:6
28.09.2019 16:30 5 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:4
06.10.2019 15:30 6 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:6
12.10.2019 15:30 7 кръг Г Добруджа (Искра) 0:2
20.10.2019 15:30 8 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 5:1
09.11.2019 14:30 9 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:3
- 10 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 11 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 12 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 13 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
- 14 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 15 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 16 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
- 17 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 18 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски 96 (Главиница) 9 4 1 4 16:13 13
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 9 3 1 5 9:21 10
8 Айдемир (Айдемир) 9 2 0 7 18:23 6
9 Трансмариска 2013 (Тутракан) 9 1 0 8 8:33 3
10 Заря 2006 (Цар Самуил) 9 0 0 9 3:34 0

Трансмариска 2013 (Тутракан)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 16:00 1 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
07.09.2019 15:00 2 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 10:0
14.09.2019 15:00 3 кръг Г Айдемир (Айдемир) 5:1
21.09.2019 15:00 4 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:0
28.09.2019 15:00 5 кръг Г Левски 96 (Главиница) 3:1
06.10.2019 14:00 6 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 3:1
12.10.2019 14:00 7 кръг Г Добруджа (Искра) 5:1
20.10.2019 14:00 8 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 4:0
09.11.2019 13:00 9 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:3
- 10 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 11 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 12 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 13 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
- 14 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 15 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 16 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
- 17 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 18 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа (Ситово) 9 8 1 0 33:2 25
2 Трансмариска 2013 (Тутракан) 9 7 1 1 33:7 22
3 Спортист (Кайнарджа) 9 6 1 2 36:5 19
4 Добруджа (Искра) 9 6 0 3 31:19 18
5 Левски 96 (Главиница) 9 5 1 3 16:11 16

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС --
2017/2018 А ОФГ СС 7 място
2016/2017 А ОФГ СС 7 място
2015/2016 А ОФГ СС 11 място
2014/2015 А ОФГ СС 9 място
2013/2014 А ОФГ СС изваден
2012/2013 А ОФГ СС 1 място
2011/2012 А ОФГ СС 5 място
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ СС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници