Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)

BGSupporters форум

Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)

"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 17:00 1 кръг Г Спартак (Божурица) 2:1
15.09.2018 17:00 2 кръг Д Ясен (Ясен) 3:0
22.09.2018 17:00 3 кръг Г Левски (Горна Митрополия) 2:2
29.09.2018 17:00 4 кръг Д Свобода (Милковица) 3:0
06.10.2018 16:00 5 кръг Г Единство (Долни Дъбник) 2:0
13.10.2018 16:00 6 кръг Д Дунавска чайка (Сомовит) 4:2
20.10.2018 16:00 7 кръг Г Бенковски (Опанец) 0:0
27.10.2018 15:00 8 кръг Д Ботев (Ленково) 3:0
03.11.2018 14:00 9 кръг Г Искър (Ореховица) 3:0
16.03.2019 15:00 10 кръг Д Спартак (Божурица) 3:1
23.03.2019 15:00 11 кръг Г Ясен (Ясен) 2:0
30.03.2019 15:00 12 кръг Д Левски (Горна Митрополия) 4:1
06.04.2019 17:00 13 кръг Г Свобода (Милковица) 4:2
13.04.2019 17:00 14 кръг Д Единство (Долни Дъбник) 3:0
21.04.2019 17:00 15 кръг Г Дунавска чайка (Сомовит) 1:0
04.05.2019 18:00 16 кръг Д Бенковски (Опанец) 3:0
12.05.2019 18:00 17 кръг Г Ботев (Ленково) 4:1
19.05.2019 18:00 18 кръг Д Искър (Ореховица) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 18 16 2 0 49:11 50
2 Бенковски (Опанец) 18 14 1 3 50:21 43
3 Спартак (Божурица) 18 11 1 6 33:24 34
4 Левски (Горна Митрополия) 18 10 2 6 47:33 32
5 Искър (Ореховица) 18 9 3 6 36:27 30

Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)

Деца: Плевен - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2018 11:00 1 кръг Д Ювентус (Малчика) 6:0
06.10.2018 11:00 2 кръг Г Гигант (Белене) 4:0
13.10.2018 11:00 3 кръг Д Венци (Искър) 2:0
20.10.2018 11:00 4 кръг Г Пордим 2017 (Пордим) анл.
- 5 кръг
почива
03.11.2018 10:00 6 кръг Д Вихър (Славяново) 3:1
10.11.2018 10:00 7 кръг Г Ситомир (Никопол) 0:3
30.03.2019 11:00 8 кръг Г Ювентус (Малчика) 2:0
06.04.2019 11:00 9 кръг Д Гигант (Белене) 4:0
13.04.2019 11:00 10 кръг Г Венци (Искър) 1:4
- 11 кръг
почива
- 12 кръг
почива
11.05.2019 11:00 13 кръг Г Вихър (Славяново) 3:1
18.05.2019 11:00 14 кръг Д Ситомир (Никопол) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 10 8 0 2 32:9 24
2 Венци (Искър) 10 7 1 2 28:10 22
3 Гигант (Белене) 10 5 0 5 18:22 15
4 Ситомир (Никопол) 10 4 1 5 15:21 13
5 Ювентус (Малчика) 10 3 0 7 6:23 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Б ОФГ ПЛ 1 място
2017/2018 Б ОФГ ПЛ 9 място
2016/2017 Б ОФГ ПЛ 10 място
2015/2016 Б ОФГ ПЛ 6 място
2014/2015 Б ОФГ ПЛ 10 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници