Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)

BGSupporters форум

Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)

"Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2016 18:00 1 кръг Г Ясен (Ясен) 2:3
04.09.2016 17:00 2 кръг Д Бенковски (Опанец) 0:1
11.09.2016 17:00 3 кръг Г Левски (Горна Митрополия) 1:2
18.09.2016 17:00 4 кръг Д Спартак 76 (Плевен) 2:4
22.09.2016 17:00 5 кръг Г Дунав (Гиген) 5:6
25.09.2016 17:00 6 кръг Д Дунавска чайка (Сомовит) 0:1
02.10.2016 16:00 7 кръг Г Вихър (Гулянци) 0:5
09.10.2016 16:00 8 кръг Г Свобода (Милковица) 1:4
16.10.2016 16:00 9 кръг Д Искър (Ореховица) 7:5
22.10.2016 16:00 10 кръг Г Бойчинов (Коиловци) 1:3
30.10.2016 14:00 11 кръг Д Спартак (Божурица) 2:2
12.03.2017 15:00 12 кръг Д Ясен (Ясен) 3:1
19.03.2017 15:00 13 кръг Г Бенковски (Опанец) 1:2
02.04.2017 17:00 14 кръг Д Левски (Горна Митрополия) 1:3
08.04.2017 17:00 15 кръг Г Спартак 76 (Плевен) 0:3
16.04.2017 17:00 16 кръг Д Дунав (Гиген) -:-
23.04.2017 17:00 17 кръг Г Дунавска чайка (Сомовит) -:-
30.04.2017 17:00 18 кръг Д Вихър (Гулянци) -:-
07.05.2017 18:00 19 кръг Д Свобода (Милковица) -:-
14.05.2017 18:00 20 кръг Г Искър (Ореховица) -:-
21.05.2017 18:00 21 кръг Д Бойчинов (Коиловци) -:-
28.05.2017 18:00 22 кръг Г Спартак (Божурица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Вихър (Гулянци) 15 6 0 9 34:40 18
9 Искър (Ореховица) 15 3 3 9 29:36 12
10 Свобода (Милковица) 15 2 6 7 20:32 12
11 Дунав (Гиген) 15 3 0 12 21:51 9
12 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 15 2 1 12 26:45 7

Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)

Деца: Плевен - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2016 11:00 1 кръг Д Дреновец (Горник) 3:0
08.10.2016 11:00 2 кръг Д Спартак (Койнаре) 3:3
14.10.2016 16:00 3 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 2:1
22.10.2016 11:00 4 кръг Д Венци (Искър) 7:0
29.10.2016 11:00 5 кръг Г Искър (Чомаковци) 5:0
22.04.2017 11:00 6 кръг Г Дреновец (Горник) -:-
29.04.2017 11:00 7 кръг Г Спартак (Койнаре) -:-
06.05.2017 11:00 8 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) -:-
13.05.2017 11:00 9 кръг Г Венци (Искър) -:-
20.05.2017 11:00 10 кръг Д Искър (Чомаковци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак (Койнаре) 5 4 1 0 21:4 13
2 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 5 4 1 0 20:4 13
3 Искър (Чомаковци) 5 2 0 3 12:13 6
4 Мизия 2005 (Кнежа) 5 2 0 3 9:12 6
5 Венци (Искър) 5 1 0 4 8:24 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 Б ОФГ ПЛ 6 място
2014/2015 Б ОФГ ПЛ 10 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници