Труд (Труд)

BGSupporters форум

Труд (Труд)

"Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 17:00 1 кръг Г Садово (Садово) 1:4
18.09.2016 17:00 2 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) 3:0
25.09.2016 17:00 3 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 0:2
02.10.2016 16:00 4 кръг Г Ботев (Рогош) 3:1
09.10.2016 16:00 5 кръг Д Вихър (Войводиново) 1:3
15.10.2016 16:00 6 кръг Г Светкавица (Манолско Конаре) 1:4
23.10.2016 16:00 7 кръг Д Караджалово 2011 (Караджалово) 2:0
30.10.2016 14:30 8 кръг Г Поповица (Поповица) 3:1
05.11.2016 14:30 9 кръг Д Марица 2006 (Градина) 3:1
12.11.2016 14:30 10 кръг Г Сокол (Буково) 2:2
20.11.2016 14:30 11 кръг Д Марица (Ясно поле) 0:0
- 12 кръг Д Садово (Садово) -:-
- 13 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) -:-
- 14 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 15 кръг Д Ботев (Рогош) -:-
- 16 кръг Г Вихър (Войводиново) -:-
- 17 кръг Д Светкавица (Манолско Конаре) -:-
- 18 кръг Г Караджалово 2011 (Караджалово) -:-
- 19 кръг Д Поповица (Поповица) -:-
- 20 кръг Г Марица 2006 (Градина) -:-
- 21 кръг Д Сокол (Буково) -:-
- 22 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Садово (Садово) 11 6 3 2 28:14 21
5 Ботев (кв.Дебър, Първомай) 11 5 3 3 27:16 18
6 Труд (Труд) 11 5 2 4 19:18 17
7 Сокол (Буково) 11 3 3 5 16:23 12
8 Марица 2006 (Градина) 11 3 2 6 20:26 11

Труд (Труд)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2016 17:00 1 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 6:0
15.09.2016 17:00 2 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 5:0
22.09.2016 10:30 3 кръг Г Вихър (Строево) 4:1
29.09.2016 16:00 4 кръг Г Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
26.11.2016 12:00 5 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:1
13.10.2016 16:00 6 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 4:0
20.10.2016 16:00 7 кръг Д Брестовица (Брестовица) анл.
27.10.2016 16:00 8 кръг Г Гигант (Съединение) 2:1
03.11.2016 14:00 9 кръг Д Марица (Пловдив) 1:0
14.11.2016 14:00 10 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:0
17.11.2016 14:00 11 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 1:1
- 12 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
- 13 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 14 кръг Д Вихър (Строево) -:-
- 15 кръг Д Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) -:-
- 16 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 17 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 18 кръг Г Брестовица (Брестовица) -:-
- 19 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 20 кръг Г Марица (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 22 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак-С 94 (Пловдив) 10 9 1 0 38:5 28
2 Родопа Смолян (Смолян) 10 9 0 1 30:3 27
3 Труд (Труд) 10 8 1 1 29:4 25
4 Марица (Пловдив) 10 7 0 3 39:9 21
5 Вихър (Строево) 10 6 0 4 22:26 18

Труд (Труд)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:30 1 кръг Д Тополово (Тополово) 7:0
23.09.2016 10:30 2 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 12:3
02.10.2016 10:30 3 кръг Г Левски (Карлово) 1:5
09.10.2016 10:30 4 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:5
16.10.2016 10:30 5 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 2:2
17.11.2016 12:30 6 кръг Д Пълдин (Пловдив) 0:1
30.10.2016 10:30 7 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:2
08.11.2016 15:00 8 кръг Д Сокол (Марково) 1:2
13.11.2016 10:30 9 кръг Г Тракия 1931 (Стамболийски) 1:5
- 10 кръг Г Тополово (Тополово) -:-
- 11 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) -:-
- 12 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 13 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 14 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 17 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 18 кръг Д Тракия 1931 (Стамболийски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Тракия 1931 (Стамболийски) 9 4 2 3 22:19 14
7 Брестник 1948 (Пловдив) 9 2 2 5 9:26 8
8 Труд (Труд) 9 2 1 6 26:25 7
9 Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград) 9 1 1 7 12:68 4
10 Тополово (Тополово) 9 0 1 8 6:35 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 Б ОФГ ПД 12 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 9 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 14 място

Интернет страници