Труд (Труд)

BGSupporters форум

Труд (Труд)

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 17:00 1 кръг Г Тракия (Царимир) 1:0
14.09.2019 17:00 2 кръг Д Ведраре (Ведраре) 4:0
22.09.2019 17:00 3 кръг Г Средногорец (Брезово) 2:0
28.09.2019 17:00 4 кръг Д Войнягово (Войнягово) 3:0
06.10.2019 16:00 5 кръг Г Сокол (Крислово) 3:0
12.10.2019 16:00 6 кръг Д Сокол (Пъдарско) 5:1
19.10.2019 16:00 7 кръг Г Домлян (Домлян) 8:0
24.10.2019 16:00 8 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 4:0
07.12.2019 13:00 9 кръг Г Чернозем (Черноземен) 0:3
09.11.2019 14:30 10 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) 1:0
16.11.2019 14:30 11 кръг Г Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:2
14.12.2019 14:30 12 кръг Г Вихър (Строево) -:-
30.11.2019 14:30 13 кръг Д Урожай (Стрелци) 0:1
- 14 кръг Д Тракия (Царимир) -:-
- 15 кръг Г Ведраре (Ведраре) -:-
- 16 кръг Д Средногорец (Брезово) -:-
- 17 кръг Г Войнягово (Войнягово) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Сокол (Пъдарско) -:-
- 20 кръг Д Домлян (Домлян) -:-
- 21 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 22 кръг Д Чернозем (Черноземен) -:-
- 23 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) -:-
- 24 кръг Д Вихър 2006 (Граф Игнатиево) -:-
- 25 кръг Д Вихър (Строево) -:-
- 26 кръг Г Урожай (Стрелци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чернозем (Черноземен) 11 11 0 0 44:5 33
2 Труд (Труд) 11 9 0 2 31:7 27
3 Спортист 1948 (Голям чардак) 11 7 3 1 28:9 24
4 Тракия (Царимир) 11 7 1 3 29:13 22
5 Сокол (Пъдарско) 11 6 1 4 37:26 19

Труд (Труд)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 11:00 1 кръг Д Шампион (Стара Загора) 3:1
22.09.2019 12:00 2 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 2:5
29.09.2019 09:00 3 кръг Д Лион (Пловдив) 1:2
06.10.2019 12:00 4 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:5
13.10.2019 12:00 5 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 6:1
20.10.2019 10:00 6 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:7
09.11.2019 13:00 7 кръг Д Вихър (Белозем) 1:3
17.11.2019 09:00 8 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:5
10.11.2019 09:00 9 кръг Г ФА Спартак (Пловдив) 0:3
- 10 кръг Г Шампион (Стара Загора) -:-
- 11 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 12 кръг Г Лион (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
- 16 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 17 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д ФА Спартак (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Лион (Пловдив) 9 2 2 5 12:22 8
7 Шампион (Стара Загора) 9 2 1 6 15:22 7
8 ФА Карлово (Карлово) 9 2 1 6 13:32 7
9 Труд (Труд) 9 2 0 7 16:32 6
10 Шипка старс 2015 (Асеновград) 9 2 0 7 14:25 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Б ОФГ ПД 2 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 6 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 5 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 12 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 9 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 14 място

Интернет страници