Труд (Труд)

BGSupporters форум

Труд (Труд)

"Б" ОФГ Пловдив - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 17:00 1 кръг Д Ведраре (Ведраре) 1:6
13.09.2015 17:00 2 кръг Г Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 2:13
19.09.2015 17:00 3 кръг Д Дъбене (Дъбене) 1:0
- 4 кръг
почива
26.09.2015 17:00 5 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 2:1
03.10.2015 16:00 6 кръг Г Сокол (Пъдарско) 0:3
10.10.2015 16:00 7 кръг Д Раковски (Раковски) 1:3
14.10.2015 16:00 8 кръг Г Стряма 2001 (Стряма) 1:1
17.10.2015 16:00 9 кръг Д Чернозем (Черноземен) 2:6
22.10.2015 16:00 10 кръг Г Сокол (Крислово) 3:0
05.12.2015 14:30 11 кръг Д Войнягово (Войнягово) 0:3
07.11.2015 14:30 12 кръг Д Урожай (Стрелци) 5:0
15.11.2015 14:30 13 кръг Г Тракиец 2001 (Калековец) 1:2
21.11.2015 14:30 14 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 0:3
29.11.2015 14:30 15 кръг Г Старосел (Старосел) 0:3
28.02.2016 15:00 16 кръг Г Ведраре (Ведраре) 0:3
05.03.2016 15:00 17 кръг Д Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 0:4
12.03.2016 15:00 18 кръг Г Дъбене (Дъбене) 0:3
- 19 кръг
почива
27.03.2016 15:00 20 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:16
02.04.2016 17:00 21 кръг Д Сокол (Пъдарско) 0:8
10.04.2016 17:00 22 кръг Г Раковски (Раковски) 2:7
16.04.2016 17:00 23 кръг Д Стряма 2001 (Стряма) 3:0
23.04.2016 17:00 24 кръг Г Чернозем (Черноземен) 0:5
30.04.2016 14:00 25 кръг Д Сокол (Крислово) 0:0
08.05.2016 18:00 26 кръг Г Войнягово (Войнягово) 0:20
15.05.2016 18:00 27 кръг Г Урожай (Стрелци) 0:3
18.05.2016 18:00 28 кръг Д Тракиец 2001 (Калековец) 1:7
22.05.2016 18:00 29 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 0:3
28.05.2016 18:00 30 кръг Д Старосел (Старосел) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Тракиец 2001 (Калековец) 28 11 4 13 49:59 37
11 Сокол (Пъдарско) 27 10 5 12 49:44 35
12 Труд (Труд) 28 6 2 20 28:123 20
13 Сокол (Крислово) 28 4 2 22 25:83 14
14 Старосел (Старосел) 27 10 3 14 48:63 33

Труд (Труд)

ЮМВ "Б": Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2015 10:30 1 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 7:1
27.09.2015 10:30 2 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:0
03.10.2015 10:30 3 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:8
11.10.2015 10:30 4 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:2
17.10.2015 10:30 5 кръг Г Марица (Пловдив) 0:8
- 6 кръг
почива
02.11.2015 10:30 7 кръг Д Пълдин (Пловдив) 1:4
08.11.2015 10:00 8 кръг Г Гигант (Съединение) 0:4
15.11.2015 10:30 9 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 0:3
27.03.2016 10:30 10 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:3
03.04.2016 10:30 11 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:3
09.04.2016 10:30 12 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 0:3
16.04.2016 10:30 13 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:3
24.04.2016 10:30 14 кръг Д Марица (Пловдив) 0:3
- 15 кръг
почива
06.05.2016 15:00 16 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:3
15.05.2016 10:30 17 кръг Д Гигант (Съединение) 0:3
20.05.2016 18:00 18 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Раковски 2011 (Раковски) 16 8 2 6 54:38 26
6 Атлетик (Куклен) 16 5 3 8 17:28 18
7 Гигант (Съединение) 16 4 0 12 25:63 12
8 Борислав 2009 (Първомай) 16 1 1 14 5:69 4
9 Труд (Труд) 16 1 1 14 8:54 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Б ОФГ ПД 2 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 6 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 5 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 12 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 9 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 14 място

Интернет страници