Труд (Труд)

BGSupporters форум

Труд (Труд)

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 17:00 1 кръг Г Садово (Садово) 1:4
18.09.2016 17:00 2 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) 3:0
25.09.2016 17:00 3 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 0:2
02.10.2016 16:00 4 кръг Г Ботев (Рогош) 3:1
09.10.2016 16:00 5 кръг Д Вихър (Войводиново) 1:3
15.10.2016 16:00 6 кръг Г Светкавица (Манолско Конаре) 1:4
23.10.2016 16:00 7 кръг Д Караджалово 2011 (Караджалово) 2:0
30.10.2016 14:30 8 кръг Г Поповица (Поповица) 3:1
05.11.2016 14:30 9 кръг Д Марица 2006 (Градина) 3:1
12.11.2016 14:30 10 кръг Г Сокол (Буково) 2:2
20.11.2016 14:30 11 кръг Д Марица (Ясно поле) 0:0
12.03.2017 15:00 12 кръг Д Садово (Садово) 3:0
19.03.2017 15:00 13 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) 0:3
29.03.2017 17:00 14 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 2:1
02.04.2017 17:00 15 кръг Д Ботев (Рогош) 3:0
09.04.2017 17:00 16 кръг Г Вихър (Войводиново) 2:3
15.04.2017 17:00 17 кръг Д Светкавица (Манолско Конаре) 3:1
23.04.2017 17:00 18 кръг Г Караджалово 2011 (Караджалово) 1:4
30.04.2017 18:00 19 кръг Д Поповица (Поповица) 3:0
07.05.2017 18:00 20 кръг Г Марица 2006 (Градина) 6:2
14.05.2017 18:00 21 кръг Д Сокол (Буково) 3:0
21.05.2017 18:00 22 кръг Г Марица (Ясно поле) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Марица (Ясно поле) 22 15 2 5 63:19 47
4 Траките 2007 (Скутаре) 22 14 3 5 50:24 45
5 Труд (Труд) 22 12 2 8 45:35 38
6 Ботев (кв.Дебър, Първомай) 22 10 5 7 52:37 35
7 Караджалово 2011 (Караджалово) 22 9 1 12 36:46 28

Труд (Труд)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2016 17:00 1 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 6:0
15.09.2016 17:00 2 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 5:0
22.09.2016 10:30 3 кръг Г Вихър (Строево) 4:1
29.09.2016 16:00 4 кръг Г Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
26.11.2016 12:00 5 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:1
13.10.2016 16:00 6 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 4:0
20.10.2016 16:00 7 кръг Д Брестовица (Брестовица) анл.
27.10.2016 16:00 8 кръг Г Гигант (Съединение) 2:1
03.11.2016 14:00 9 кръг Д Марица (Пловдив) 1:0
14.11.2016 14:00 10 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:0
17.11.2016 14:00 11 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 1:1
09.03.2017 15:00 12 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:0
19.03.2017 10:30 13 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:0
24.03.2017 16:00 14 кръг Д Вихър (Строево) 1:0
30.03.2017 10:30 15 кръг Д Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
07.04.2017 15:00 16 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
13.04.2017 11:00 17 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:0
- 18 кръг
почива
29.04.2017 12:00 19 кръг Д Гигант (Съединение) 3:0
08.05.2017 10:30 20 кръг Г Марица (Пловдив) 0:1
11.05.2017 18:00 21 кръг Д Атлетик (Куклен) 7:0
18.05.2017 18:00 22 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Родопа Смолян (Смолян) 20 16 2 2 61:11 50
3 Марица (Пловдив) 20 15 0 5 73:19 45
4 Труд (Труд) 20 14 2 4 49:9 44
5 Раковски 2011 (Раковски) 20 9 1 10 35:43 28
6 Вихър (Строево) 20 9 0 11 35:54 27

Труд (Труд)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:30 1 кръг Д Тополово (Тополово) 7:0
23.09.2016 10:30 2 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 12:3
02.10.2016 10:30 3 кръг Г Левски (Карлово) 1:5
09.10.2016 10:30 4 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:5
16.10.2016 10:30 5 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 2:2
17.11.2016 12:30 6 кръг Д Пълдин (Пловдив) 0:1
30.10.2016 10:30 7 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:2
08.11.2016 15:00 8 кръг Д Сокол (Марково) 1:2
13.11.2016 10:30 9 кръг Г Тракия 1931 (Стамболийски) 1:5
27.03.2017 10:30 10 кръг Г Тополово (Тополово) 0:3
02.04.2017 10:30 11 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 8:1
09.04.2017 12:00 12 кръг Д Левски (Карлово) 0:2
15.04.2017 10:00 13 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:3
23.04.2017 12:00 14 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:5
28.04.2017 17:00 15 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:1
08.05.2017 18:00 16 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:5
14.05.2017 13:00 17 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
21.05.2017 10:30 18 кръг Д Тракия 1931 (Стамболийски) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Атлетик (Куклен) 18 7 3 8 35:46 24
7 Тополово (Тополово) 18 4 2 12 29:50 14
8 Брестник 1948 (Пловдив) 18 4 2 12 25:66 14
9 Труд (Труд) 18 3 1 14 34:51 10
10 Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград) 18 1 1 16 16:131 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Б ОФГ ПД 2 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 6 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 5 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 12 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 9 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 14 място

Интернет страници