Трявна (Трявна)

BGSupporters форум

Трявна (Трявна)

Северозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.08.2015 18:00 1 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 3:0
23.08.2015 18:00 2 кръг Г Гигант (Белене) 0:0
30.08.2015 18:00 3 кръг Д Вихър (Славяново) 2:2
06.09.2015 17:00 4 кръг Г Севлиево (Севлиево) 2:1
13.09.2015 17:00 5 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:1
16.09.2015 17:00 6 кръг Д Левски 2007 (Левски) 2:2
20.09.2015 17:00 7 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 0:2
27.09.2015 17:00 8 кръг Д Ботев (Враца) 1:0
04.10.2015 16:00 9 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:3
11.10.2015 16:00 10 кръг Д Ботев 2008 (Козлодуй) 5:1
18.10.2015 16:00 11 кръг Г Академик (Свищов) 2:2
23.10.2015 16:00 12 кръг Д Павликени (Павликени) 2:1
30.10.2015 14:30 13 кръг Г Ботев (Луковит) 0:1
08.11.2015 14:30 14 кръг Д Ювентус (Малчика) 2:1
15.11.2015 14:30 15 кръг Г Кариана (Ерден) 0:1
28.02.2016 14:30 16 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:1
06.03.2016 14:30 17 кръг Д Гигант (Белене) 1:0
13.03.2016 14:30 18 кръг Г Вихър (Славяново) 0:2
20.03.2016 14:30 19 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:1
27.03.2016 17:00 20 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:3
03.04.2016 17:00 21 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:2
10.04.2016 17:00 22 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 0:3
17.04.2016 17:00 23 кръг Г Ботев (Враца) 0:1
24.04.2016 17:00 24 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 3:0
29.04.2016 17:00 25 кръг Г Ботев 2008 (Козлодуй) 0:1
04.05.2016 18:00 26 кръг Д Академик (Свищов) 1:2
08.05.2016 18:00 27 кръг Г Павликени (Павликени) 1:1
15.05.2016 18:00 28 кръг Д Ботев (Луковит) 2:2
22.05.2016 18:00 29 кръг Г Ювентус (Малчика) 1:1
29.05.2016 18:00 30 кръг Д Кариана (Ерден) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Севлиево (Севлиево) 30 13 3 14 49:56 42
10 Ботев (Луковит) 30 13 2 15 47:56 41
11 Трявна (Трявна) 30 9 9 12 36:42 36
12 Бдин 1923 (Видин) 30 11 1 18 48:74 34
13 Ювентус (Малчика) 30 9 4 17 32:62 31
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Първи кръг
09.09.2015 17:00 - Г Янтра Габрово (Габрово) 2:4

Трявна (Трявна)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2015 17:00 1 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 1:3
18.09.2015 17:00 2 кръг Д Чумерна (Елена) 1:2
25.09.2015 17:00 3 кръг Г Павликени (Павликени) 4:0
02.10.2015 16:00 4 кръг Д Чавдар 2006 (Троян) 1:1
09.10.2015 16:00 5 кръг Г Академик (Свищов) 2:1
16.10.2015 16:00 6 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 1:1
23.10.2015 16:00 7 кръг Г Ювентус (Малчика) 1:2
- 8 кръг
почива
06.11.2015 16:00 9 кръг Д Гигант (Белене) 9:0
17.03.2016 10 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 1:0
24.03.2016 11 кръг Г Чумерна (Елена) 0:5
31.03.2016 12 кръг Д Павликени (Павликени) 2:1
06.04.2016 13 кръг Г Чавдар 2006 (Троян) 0:1
14.04.2016 14 кръг Д Академик (Свищов) 3:1
21.04.2016 15 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 0:3
28.04.2016 16 кръг Д Ювентус (Малчика) 5:2
- 17 кръг
почива
12.05.2016 18 кръг Г Гигант (Белене) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Павликени (Павликени) 16 10 0 6 38:26 30
4 Чавдар 2006 (Троян) 16 9 3 4 48:27 30
5 Трявна (Трявна) 16 8 2 6 34:25 26
6 Чумерна (Елена) 16 8 0 8 39:40 24
7 Академик (Свищов) 16 5 1 10 39:34 16

Трявна (Трявна)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2015 09:45 1 кръг Г Павликени (Павликени) 2:1
19.09.2015 09:45 2 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:1
26.09.2015 09:45 3 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 0:1
03.10.2015 09:45 4 кръг Д Академик (Свищов) 3:0
12.10.2015 15:00 5 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:13
17.10.2015 09:45 6 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 2:3
24.10.2015 09:45 7 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:2
- 8 кръг
почива
07.11.2015 09:45 9 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 0:4
14.11.2015 09:45 10 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:3
21.11.2015 09:45 11 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 4:2
19.03.2016 09:45 12 кръг Д Павликени (Павликени) 8:2
26.03.2016 09:45 13 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:3
02.04.2016 09:45 14 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 1:2
09.04.2016 09:45 15 кръг Г Академик (Свищов) 0:3
18.05.2016 16:30 16 кръг Д Литекс (Ловеч) 3:0
23.04.2016 09:45 17 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 1:2
30.04.2016 09:45 18 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:3
- 19 кръг
почива
14.05.2016 09:45 20 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 0:4
21.05.2016 09:45 21 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 4:0
28.05.2016 09:45 22 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 4:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Янтра (Полски Тръмбеш) 20 7 2 11 23:51 23
8 Академик (Свищов) 20 6 2 12 35:55 20
9 Локомотив (Горна Оряховица) 20 6 2 12 34:51 20
10 Трявна (Трявна) 20 6 1 13 35:53 19
11 Павликени (Павликени) 20 1 2 17 16:99 5

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници