Трявна (Трявна)

BGSupporters форум

Трявна (Трявна)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:3
20.08.2017 18:00 2 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 0:1
27.08.2017 18:00 3 кръг Г Вихър (Славяново) 1:3
03.09.2017 17:00 4 кръг Д Кариана (Ерден) 0:0
10.09.2017 17:00 5 кръг Г Ботев (Луковит) 2:1
17.09.2017 17:00 6 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 4:0
24.09.2017 17:00 7 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:1
01.10.2017 16:00 8 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 1:0
08.10.2017 16:00 9 кръг Г Академик (Свищов) 3:0
15.10.2017 16:00 10 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:2
22.10.2017 16:00 11 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 4:1
29.10.2017 14:30 12 кръг Д Спартак (Плевен) 0:0
05.11.2017 14:30 13 кръг Г Павликени (Павликени) 0:0
12.11.2017 14:30 14 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:3
19.11.2017 14:30 15 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:1
25.02.2018 16 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
04.03.2018 17 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
11.03.2018 18 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
18.03.2018 19 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
25.03.2018 20 кръг Д Ботев (Луковит) -:-
01.04.2018 21 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) -:-
08.04.2018 22 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
15.04.2018 23 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
22.04.2018 24 кръг Д Академик (Свищов) -:-
29.04.2018 25 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
06.05.2018 26 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) -:-
13.05.2018 27 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
20.05.2018 28 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
27.05.2018 29 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
03.06.2018 30 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Спартак (Плевен) 15 6 5 4 24:15 23
9 Партизан (Червен бряг) 15 6 4 5 19:18 22
10 Трявна (Трявна) 15 5 4 6 19:16 19
11 Академик (Свищов) 15 4 5 6 23:24 17
12 Павликени (Павликени) 15 4 2 9 13:34 14
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Първи кръг
23.08.2017 18:00 - Г Янтра Габрово (Габрово) 4:0
Област Габрово / Финал
18.10.2017 15:00 - Д Янтра 1919 (Габрово) -:-
Северозападна България / Първи кръг
25.10.2017 15:00 - Г Партизани (Макреш) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2017 18:00 - Д Янтра 1919 (Габрово) 2:0
22.07.2017 18:00 - Д Янтра Габрово (Габрово) 3:0

Трявна (Трявна)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 09:45 1 кръг Д Павликени (Павликени) 0:2
13.09.2017 15:30 2 кръг Г Севлиево (Севлиево) 2:3
16.09.2017 09:45 3 кръг Д Гигант (Белене) 4:1
23.09.2017 10:30 4 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 1:1
30.09.2017 09:45 5 кръг Д Спартак (Плевен) 1:2
07.10.2017 09:45 6 кръг Г Академик (Свищов) 0:4
- 7 кръг
почива
- 8 кръг
почива
- 9 кръг
почива
28.10.2017 09:45 10 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:3
- 11 кръг
почива
04.11.2017 09:45 12 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:2
- 13 кръг
почива
18.11.2017 10:30 14 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 3:1
25.11.2017 09:45 15 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:7
02.12.2017 09:45 16 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:6
09.12.2017 10:30 17 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:5
- 18 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 19 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 20 кръг Г Гигант (Белене) -:-
- 21 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) -:-
- 22 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 23 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг
почива
- 26 кръг
почива
- 27 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 28 кръг
почива
- 29 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 30 кръг
почива
- 31 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) -:-
- 32 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 33 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 34 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Янтра 1919 (Габрово) 12 3 3 6 18:22 12
9 Севлиево (Севлиево) 12 3 0 9 14:38 9
10 Трявна (Трявна) 12 2 2 8 16:37 8
11 Павликени (Павликени) 12 2 1 9 15:44 7
12 Гигант (Белене) 12 2 0 10 9:81 6

Трявна (Трявна)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 11:30 1 кръг Д Павликени (Павликени) 1:5
13.09.2017 14:00 2 кръг Г Севлиево (Севлиево) 4:5
16.09.2017 11:30 3 кръг Д Гигант (Белене) 6:0
- 4 кръг
почива
30.09.2017 11:30 5 кръг Д Спартак (Плевен) 1:4
07.10.2017 11:30 6 кръг Г Академик (Свищов) 3:2
14.10.2017 10:30 7 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 2:2
22.11.2017 15:00 8 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 0:6
- 9 кръг
почива
28.10.2017 11:30 10 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:6
01.11.2017 10:30 11 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) 1:0
04.11.2017 11:30 12 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:6
11.11.2017 10:30 13 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:4
- 14 кръг
почива
25.11.2017 11:30 15 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:10
02.12.2017 11:30 16 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 19 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 20 кръг Г Гигант (Белене) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 23 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 24 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 25 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 26 кръг
почива
- 27 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 28 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) -:-
- 29 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 30 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 31 кръг
почива
- 32 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 33 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 34 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Белица 2017 (Килифарево) 13 4 1 8 27:33 13
11 Локомотив 1927 (Дряново) 13 3 1 9 15:62 10
12 Трявна (Трявна) 13 3 1 9 19:54 10
13 Севлиево (Севлиево) 13 3 0 10 17:71 9
14 Гигант (Белене) 13 0 0 13 3:85 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 11 място
2015/2016 "В" група 11 място
2014/2015 А ОФГ ГБ 1 място
2013/2014 "В" група 16 място
2012/2013 "В" група 10 място
2011/2012 "В" група 11 място
2010/2011 "В" група 8 място
2009/2010 "В" група 2 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници