Трявна (Трявна)

BGSupporters форум

Трявна (Трявна)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2018 18:00 1 кръг Г Спартак (Плевен) 0:3
19.08.2018 18:00 2 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 3:2
26.08.2018 18:00 3 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:0
02.09.2018 17:00 4 кръг Д Ботев (Луковит) 0:1
09.09.2018 17:00 5 кръг Г Павликени (Павликени) 1:3
16.09.2018 17:00 6 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:1
23.09.2018 17:00 7 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:0
30.09.2018 17:00 8 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:1
07.10.2018 16:00 9 кръг Д Академик (Свищов) 1:2
10.10.2018 16:00 10 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:3
14.10.2018 16:00 11 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 3:0
21.10.2018 16:00 12 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:3
28.10.2018 14:30 13 кръг Д Вихър (Славяново) 1:5
04.11.2018 14:30 14 кръг Г Ком (Берковица) 0:0
11.11.2018 14:30 15 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 4:3
24.02.2019 16 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
03.03.2019 17 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
10.03.2019 18 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
17.03.2019 19 кръг Г Ботев (Луковит) -:-
24.03.2019 20 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
31.03.2019 21 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
07.04.2019 22 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
14.04.2019 23 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
21.04.2019 24 кръг Г Академик (Свищов) -:-
28.04.2019 25 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
05.05.2019 26 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
12.05.2019 27 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
19.05.2019 28 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
26.05.2019 29 кръг Д Ком (Берковица) -:-
02.06.2019 30 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Първа атомна (Козлодуй) 15 6 1 8 31:26 19
11 Павликени (Павликени) 15 5 3 7 19:29 18
12 Трявна (Трявна) 15 4 4 7 16:27 16
13 Янтра (Полски Тръмбеш) 15 4 2 9 17:32 14
14 Партизан (Червен бряг) 15 2 7 6 13:19 13
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Първи кръг
12.09.2018 17:00 - Г Янтра Габрово (Габрово) 2:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
25.07.2018 19:00 - Г Локомотив 1927 (Дряново) 4:0
28.07.2018 18:00 - Д Вихър (Славяново) 2:3
04.08.2018 18:00 - Г Павликени (Павликени) 2:1

Трявна (Трявна)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2018 16:00 1 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 0:6
21.09.2018 16:00 2 кръг Д Ботев (Луковит) 6:0
28.09.2018 16:00 3 кръг Г Севлиево (Севлиево) 2:2
05.10.2018 15:00 4 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:0
12.10.2018 15:00 5 кръг Г Левски 2007 (Левски) 3:6
19.10.2018 15:00 6 кръг Д Пордим 2017 (Пордим) 4:1
26.10.2018 15:00 7 кръг Г Академик (Свищов) 1:3
02.11.2018 15:00 8 кръг Д Вихър (Славяново) 1:0
09.11.2018 15:00 9 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:3
- 10 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 11 кръг Г Ботев (Луковит) -:-
- 12 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 13 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
- 14 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 15 кръг Г Пордим 2017 (Пордим) -:-
- 16 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 17 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
- 18 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Академик (Свищов) 9 5 3 1 28:10 18
4 Вихър (Славяново) 9 5 0 4 23:14 15
5 Трявна (Трявна) 9 4 1 4 19:21 13
6 Партизан (Червен бряг) 9 4 1 4 28:23 13
7 Левски 2007 (Левски) 9 4 0 5 31:44 12

Трявна (Трявна)

Деца: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
11.09.2018 15:00 2 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:6
15.09.2018 10:30 3 кръг Г Спартак (Плевен) 0:5
22.09.2018 10:30 4 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:1
- 5 кръг
почива
06.10.2018 10:30 6 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:2
- 7 кръг
почива
13.10.2018 10:30 8 кръг Д Павликени (Павликени) 3:3
20.10.2018 10:30 9 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 1:0
27.10.2018 10:30 10 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:3
- 11 кръг
почива
10.11.2018 10:30 12 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 5:1
13.11.2018 13:00 13 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:4
17.11.2018 10:30 14 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 0:3
24.11.2018 10:30 15 кръг Г Академик (Свищов) 4:0
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 18 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 19 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 24 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 25 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 26 кръг
почива
- 27 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 28 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 29 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) -:-
- 30 кръг Д Академик (Свищов) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Спартак (Плевен) 11 5 0 6 24:36 15
8 Павликени (Павликени) 11 4 1 6 28:34 13
9 Трявна (Трявна) 11 3 3 5 17:28 12
10 Янтра (Полски Тръмбеш) 11 2 0 9 17:39 6
11 Академик (Свищов) 11 1 1 9 10:49 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници