Царско село 2015 (София)

BGSupporters форум

Царско село 2015 (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
22.07.2017 18:30 1 кръг Д Несебър (Несебър) 3:2
30.07.2017 18:30 2 кръг Г Поморие (Поморие) 2:2
05.08.2017 18:00 3 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:0
14.08.2017 18:00 4 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 3:1 Диема спорт
19.08.2017 18:00 5 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:2
26.08.2017 18:00 6 кръг Д Созопол (Созопол) 4:1
09.09.2017 17:00 7 кръг Г Ботев (Гълъбово) 0:0
16.09.2017 17:00 8 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 3:2
25.09.2017 17:00 9 кръг Г Ботев (Враца) -:- Диема спорт
01.10.2017 16:00 10 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
13.10.2017 16:00 11 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:- Диема спорт
21.10.2017 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
28.10.2017 13 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
04.11.2017 14 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
18.11.2017 15 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
25.11.2017 16 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
02.12.2017 17 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
24.02.2018 18 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
03.03.2018 19 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
10.03.2018 20 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
17.03.2018 21 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
31.03.2018 22 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
07.04.2018 23 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
14.04.2018 24 кръг Д Ботев (Враца) -:-
18.04.2018 25 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
21.04.2018 26 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
28.04.2018 27 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
05.05.2018 28 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
12.05.2018 29 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
19.05.2018 30 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 8 5 3 0 18:10 18
2 Ботев (Враца) 8 5 2 1 13:5 17
3 Локомотив 1929 (София) 8 5 1 2 13:8 16
4 Несебър (Несебър) 8 4 2 2 16:9 14
5 Литекс (Ловеч) 8 4 2 2 10:7 14
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
19.09.2017 16:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.06.2017 18:00 - Д Ботев (Враца) 4:3
01.07.2017 10:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:3
04.07.2017 18:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2
08.07.2017 18:30 - Г Септември (София) 2:3
12.07.2017 18:30 - Г Оборище (Панагюрище) 0:1
15.07.2017 18:00 - Д Академия Пандев (Струмица, Македония, 1) 2:1
26.07.2017 10:00 - Г ЦСКА (София) 4:7
30.08.2017 18:00 - Д Ал-Мархия (Доха, Катар, 1) 0:4
02.09.2017 17:00 - Г Славия 1913 (София) 1:0

Царско село 2015 (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 17:00 1 кръг Г Оборище (Панагюрище) 2:1
10.09.2017 17:00 2 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
17.09.2017 17:00 3 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:2
20.09.2017 17:00 4 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
24.09.2017 17:00 5 кръг Г Миньор (Перник) -:-
01.10.2017 16:00 6 кръг Д Септември (Симитли) -:-
05.10.2017 16:00 7 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
08.10.2017 16:00 8 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
15.10.2017 16:00 9 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
19.10.2017 16:00 10 кръг Д Септември (София) -:-
22.10.2017 16:00 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 12 кръг
почива
05.11.2017 14:00 13 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
09.11.2017 14:00 14 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
12.11.2017 14:00 15 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
19.11.2017 14:00 16 кръг Г Барокко (София) -:-
23.11.2017 14:00 17 кръг Д Левски (София) -:-
26.11.2017 14:00 18 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
03.12.2017 14:00 19 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
- 20 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
- 21 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 22 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 23 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 24 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 25 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 26 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
- 27 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 28 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 29 кръг Г Септември (София) -:-
- 30 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 31 кръг
почива
- 32 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 33 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 34 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 35 кръг Д Барокко (София) -:-
- 36 кръг Г Левски (София) -:-
- 37 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 38 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Вихрен 1925 (Сандански) 3 2 1 0 6:3 7
6 ДИТ Спорт (София) 3 2 0 1 13:6 6
7 Царско село 2015 (София) 3 2 0 1 5:4 6
8 Септември (Симитли) 3 1 2 0 5:4 5
9 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3 1 1 1 3:3 4

Царско село 2015 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 11:30 1 кръг Д Миньор (Перник) 5:0
10.09.2017 11:30 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:6
17.09.2017 11:30 3 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:0
24.09.2017 15:00 4 кръг Г Ферион (София) -:-
01.10.2017 11:30 5 кръг Д Септември (София) -:-
08.10.2017 11:30 6 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
15.10.2017 11:30 7 кръг Д Барокко (София) -:-
22.10.2017 11:30 8 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
29.10.2017 10:30 9 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
01.11.2017 11:30 10 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
05.11.2017 11:30 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
12.11.2017 11:30 12 кръг Д Чепинец (Велинград) -:-
19.11.2017 14:30 13 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
26.11.2017 11:30 14 кръг Д Левски (София) -:-
03.12.2017 11:30 15 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 16 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 17 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 19 кръг Д Ферион (София) -:-
- 20 кръг Г Септември (София) -:-
- 21 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 22 кръг Г Барокко (София) -:-
- 23 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 24 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 25 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 26 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 27 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
- 28 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 29 кръг Г Левски (София) -:-
- 30 кръг Д ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Барокко (София) 3 2 0 1 16:5 6
7 Ботев 57 СОУ (София) 3 2 0 1 8:5 6
8 Царско село 2015 (София) 3 2 0 1 9:6 6
9 Чавдар (Етрополе) 3 1 1 1 3:4 4
10 Локомотив 1929 (София) 3 1 0 2 6:8 3

Царско село 2015 (София)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 15:30 1 кръг Г ЦСКА (София) 1:11
09.09.2017 12:30 2 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:4
13.09.2017 11:00 3 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 8:1
16.09.2017 11:00 4 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 13:0
23.09.2017 11:00 5 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 6 кръг
почива
04.10.2017 11:00 7 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
07.10.2017 11:00 8 кръг Г Левски (София) -:-
14.10.2017 11:00 9 кръг Д Септември (София) -:-
21.10.2017 11:00 10 кръг Г Миньор (Перник) -:-
25.10.2017 11:00 11 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
28.10.2017 11:00 12 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
04.11.2017 11:00 13 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
11.11.2017 11:00 14 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
18.11.2017 11:00 15 кръг Д Национал (София) -:-
25.11.2017 11:00 16 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
02.12.2017 11:00 17 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 18 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 19 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 20 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 22 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 25 кръг Д Левски (София) -:-
- 26 кръг Г Септември (София) -:-
- 27 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 28 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 29 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 30 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
- 31 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 32 кръг Г Национал (София) -:-
- 33 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
- 34 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Славия 1913 (София) 4 2 0 2 13:5 6
8 Спортист 2009 (Своге) 3 2 0 1 15:2 6
9 Царско село 2015 (София) 4 2 0 2 23:16 6
10 Велбъжд (Кюстендил) 3 2 0 1 10:6 6
11 Пирин (Благоевград) 4 2 0 2 5:10 6

Царско село 2015 (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 09:30 1 кръг Д Н спорт (София) 0:6
06.09.2017 11:30 2 кръг Д ЦСКА (София) 0:8
17.09.2017 09:30 3 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 20:0
24.09.2017 09:30 4 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
01.10.2017 09:30 5 кръг Г Барокко (София) -:-
08.10.2017 09:30 6 кръг Д Левски (София) -:-
15.10.2017 09:30 7 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
22.10.2017 09:30 8 кръг Д Национал (София) -:-
29.10.2017 09:00 9 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
05.11.2017 09:30 10 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
12.11.2017 09:30 11 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
19.11.2017 10:00 12 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
26.11.2017 09:30 13 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
03.12.2017 09:30 14 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
06.12.2017 12:00 15 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 16 кръг Г Н спорт (София) -:-
- 17 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 18 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 19 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 20 кръг Д Барокко (София) -:-
- 21 кръг Г Левски (София) -:-
- 22 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 23 кръг Г Национал (София) -:-
- 24 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
- 25 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
- 26 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 27 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 28 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 29 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 30 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Чавдар (Етрополе) 3 1 0 2 7:12 3
11 Олимпия ФК (София) 3 1 0 2 14:19 3
12 Царско село 2015 (София) 3 1 0 2 20:14 3
13 Лъвчетата (София) 3 0 0 3 1:16 0
14 Локомотив 1929 (София) 2 0 0 2 1:17 0

Царско село 2015 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 0:3
16.09.2017 12:30 2 кръг Г Левски (София) -:-
23.09.2017 09:30 3 кръг Д ОФК София (София) -:-
30.09.2017 11:30 4 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
07.10.2017 10:30 5 кръг Г Н спорт (София) -:-
14.10.2017 11:30 6 кръг Д Септември (София) -:-
21.10.2017 11:30 7 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
28.10.2017 10:30 8 кръг Д Елит София (София) -:-
04.11.2017 12:30 9 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
11.11.2017 09:30 10 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
18.11.2017 09:30 11 кръг Г София спорт (София) -:-
25.11.2017 12:30 12 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
- 13 кръг
почива
09.12.2017 11:30 14 кръг Д София 2010 (София) -:-
16.12.2017 11:30 15 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 16 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 17 кръг Д Левски (София) -:-
- 18 кръг Г ОФК София (София) -:-
- 19 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 20 кръг Д Н спорт (София) -:-
- 21 кръг Г Септември (София) -:-
- 22 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
- 23 кръг Г Елит София (София) -:-
- 24 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
- 25 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 26 кръг Д София спорт (София) -:-
- 27 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
- 28 кръг
почива
- 29 кръг Г София 2010 (София) -:-
- 30 кръг Д ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Победа 2013 (София) - - - - -:- 0
7 Септември (София) - - - - -:- 0
10 Царско село 2015 (София) 1 0 0 1 0:3 0
11 Олимпия ФК (София) 1 0 0 1 2:6 0
12 ОФК София (София) 1 0 0 1 0:5 0


Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 30.793 18
октомври 2016 17.885 27
септември 2016 18.653 29
август 2016 20.429 21
всички

Интернет страници