Царско село 2015 (София)

BGSupporters форум

Царско село 2015 (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
28.07.2018 19:00 1 кръг Г Литекс (Ловеч) 3:2
05.08.2018 18:00 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0
11.08.2018 18:00 3 кръг Г Несебър (Несебър) 2:0
18.08.2018 18:00 4 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:1
27.08.2018 18:00 5 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:0 Диема спорт
01.09.2018 17:00 6 кръг Д Черноморец (Балчик) 4:2
17.09.2018 17:30 7 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:2 Диема спорт
21.09.2018 17:00 8 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 4:0
30.09.2018 17:00 9 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
08.10.2018 20:00 10 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 1:1 Диема спорт
20.10.2018 16:00 11 кръг Д Поморие (Поморие) 4:1
28.10.2018 12:30 12 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:- Диема спорт
03.11.2018 14:30 13 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
10.11.2018 14:30 14 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
24.11.2018 14:30 15 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
01.12.2018 14:30 16 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
07.12.2018 17:30 17 кръг Г Пирин (Благоевград) -:- Диема спорт
23.02.2019 18 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
02.03.2019 19 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
09.03.2019 20 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
16.03.2019 21 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
30.03.2019 22 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
06.04.2019 23 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
13.04.2019 24 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
20.04.2019 25 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
27.04.2019 26 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
04.05.2019 27 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
11.05.2019 28 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
18.05.2019 29 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
25.05.2019 30 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 11 9 1 1 26:9 28
2 Монтана 1921 (Монтана) 11 6 5 0 15:4 23
3 Арда 1924 (Кърджали) 11 6 2 3 14:6 20
4 ЦСКА 1948 (София) 11 5 5 1 14:9 20
5 Поморие (Поморие) 11 5 2 4 18:17 17
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
25.09.2018 16:00 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
30.06.2018 10:30 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
07.07.2018 16:00 - Г ЦСКА (София) 1:1
10.07.2018 17:00 - Д Кариана (Ерден) 1:0
14.07.2018 11:00 - Г Ботев (Пловдив) 1:3
09.09.2018 15:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
14.10.2018 13:00 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1

Царско село 2015 (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2018 17:00 1 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
09.09.2018 17:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 2:3
16.09.2018 15:00 3 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
23.09.2018 17:00 4 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 4:0
27.09.2018 17:00 5 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:0
30.09.2018 14:00 6 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:0
07.10.2018 16:00 7 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
11.10.2018 16:00 8 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 4:0
14.10.2018 16:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:0
21.10.2018 16:00 10 кръг Г Барокко (София) 2:1
28.10.2018 14:00 11 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
04.11.2018 14:00 12 кръг Г Септември (София) -:-
11.11.2018 14:00 13 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
18.11.2018 14:00 14 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
25.11.2018 14:00 15 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 16 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 17 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 18 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 19 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 20 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 21 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 22 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 23 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 24 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 25 кръг Д Барокко (София) -:-
- 26 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
- 27 кръг Д Септември (София) -:-
- 28 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 29 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 30 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 10 8 1 1 36:8 25
2 Царско село 2015 (София) 10 8 0 2 20:7 24
3 ЦСКА 1948 (София) 10 7 1 2 26:6 22
4 Левски Раковски (София) 10 6 1 3 18:16 19
5 Септември (София) 10 6 0 4 18:16 18

Царско село 2015 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 11:30 1 кръг Г Левски (София) 1:4
16.09.2018 11:30 2 кръг Д Национал (София) 0:1
23.09.2018 11:30 3 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 1:3
30.09.2018 11:30 4 кръг Д Миньор (Перник) 1:0
07.10.2018 11:30 5 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:2
- 6 кръг
почива
21.10.2018 11:30 7 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:0
28.10.2018 11:30 8 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
04.11.2018 11:30 9 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
11.11.2018 11:30 10 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
18.11.2018 11:30 11 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 12 кръг Д Левски (София) -:-
- 13 кръг Г Национал (София) -:-
- 14 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
- 15 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 16 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 19 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 20 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 21 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 22 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Миньор (Перник) 6 3 0 3 18:7 9
7 Пирин (Благоевград) 6 2 1 3 15:15 7
8 Царско село 2015 (София) 6 2 0 4 8:10 6
9 Беласица (Петрич) 6 1 0 5 7:23 3
10 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6 1 0 5 11:25 3

Царско село 2015 (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2018 11:00 1-ви мач Г Спартак 1918 (Варна) 2:2
24.10.2018 11:00 реванш Д Спартак 1918 (Варна) -:-

Царско село 2015 (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 11:30 1 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:1
08.09.2018 11:30 2 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:3
12.09.2018 11:30 3 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 6:1
15.09.2018 11:30 4 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 1:2
19.09.2018 11:30 5 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:2
22.09.2018 11:30 6 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1
- 7 кръг
почива
02.10.2018 16:30 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
06.10.2018 11:30 9 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 2:0
12.10.2018 16:00 10 кръг Д Миньор (Перник) 3:0
17.10.2018 11:30 11 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:1
20.10.2018 11:30 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
27.10.2018 11:30 13 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
03.11.2018 11:30 14 кръг Д Септември (София) -:-
10.11.2018 11:30 15 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
17.11.2018 11:30 16 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
24.11.2018 11:30 17 кръг Г Национал (София) -:-
- 18 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 19 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 20 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 21 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
- 22 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 23 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 26 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 27 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 28 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 29 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 30 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 31 кръг Г Септември (София) -:-
- 32 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 33 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 34 кръг Д Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски Раковски (София) 10 6 2 2 29:12 20
7 Чавдар (Етрополе) 12 6 1 5 19:18 19
8 Царско село 2015 (София) 11 6 0 5 21:12 18
9 Хебър 1918 (Пазарджик) 12 6 0 6 32:28 18
10 Пирин 2001 (Благоевград) 11 5 2 4 34:11 17


Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:02 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 35.169 13
април 2018 20.316 29
март 2018 42.175 8
ноември 2017 38.016 13
октомври 2017 36.691 14
септември 2017 30.629 15
август 2017 37.269 11
май 2017 39.386 11
април 2017 38.005 12
март 2017 19.937 25
ноември 2016 30.793 18
октомври 2016 17.885 27
септември 2016 18.653 29
август 2016 20.429 21
всички

Интернет страници