Царско село 2015 (София)

BGSupporters форум

Царско село 2015 (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2016 18:00 1 кръг Д Ботев (Гълъбово) 1:1
15.08.2016 18:00 2 кръг Г ЦСКА II (София) 2:1
21.08.2016 18:00 3 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
28.08.2016 17:00 4 кръг Г Созопол (Созопол) 2:2 Диема
10.09.2016 17:00 5 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 1:0
17.09.2016 17:00 6 кръг Д Несебър (Несебър) 0:2
26.09.2016 17:00 7 кръг Г Банско (Банско) 1:1
02.10.2016 17:00 8 кръг Д Левски (Карлово) 5:0
15.10.2016 16:00 9 кръг Г Оборище (Панагюрище) 3:0
22.10.2016 16:00 10 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 1:5
29.10.2016 15:00 11 кръг Г Септември (София) 0:3
04.11.2016 14:30 12 кръг Д Поморие (Поморие) 2:3
20.11.2016 14:30 13 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
26.11.2016 14:30 14 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
30.11.2016 14:30 15 кръг Г Ботев (Враца) 2:1
04.12.2016 14:00 16 кръг Г Ботев (Гълъбово) 1:0
12.12.2016 14:00 17 кръг Д ЦСКА II (София) 4:2
25.02.2017 18 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
04.03.2017 19 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
11.03.2017 20 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
18.03.2017 21 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
01.04.2017 22 кръг Д Банско (Банско) -:-
08.04.2017 23 кръг Г Левски (Карлово) -:-
15.04.2017 24 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
22.04.2017 25 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) -:-
29.04.2017 26 кръг Д Септември (София) -:-
06.05.2017 27 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
13.05.2017 28 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
20.05.2017 29 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
27.05.2017 30 кръг Д Ботев (Враца) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Поморие (Поморие) 17 9 3 5 27:21 30
6 Несебър (Несебър) 17 7 4 6 23:25 25
7 Царско село 2015 (София) 17 7 3 7 27:26 24
8 ЦСКА II (София) 17 7 3 7 28:26 24
9 Ботев (Враца) 17 5 7 5 23:19 22
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
22.09.2016 16:00 - Д Левски (София) 0:2 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2016 18:30 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
20.07.2016 18:15 - Д Локомотив 1929 (София) 2:0
23.07.2016 10:00 - Д Септември (София) 3:1
27.07.2016 18:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
30.07.2016 10:00 - Д ЦСКА II (София) 1:2
30.07.2016 18:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 1:0
02.09.2016 18:00 - Г Славия 1913 (София) 0:2
07.10.2016 16:00 - Д ОФК Пирин (Благоевград) 1:2
09.11.2016 14:30 - Д Оборище (Панагюрище) 3:0
12.11.2016 14:00 - Д Хоризонт (Турново, Македония, 2) 0:1
12.11.2016 15:00 - Д ЦСКА (София) 0:1

Царско село 2015 (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2016 14:00 1-ви мач Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:7
19.11.2016 14:00 реванш Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:2

Царско село 2015 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 11:30 1 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 13:0
11.09.2016 11:00 2 кръг Г Септември (София) 0:5
18.09.2016 11:30 3 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:2
21.09.2016 11:30 4 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:1
25.09.2016 11:30 5 кръг Г Левски (София) 0:0
- 6 кръг
почива
09.10.2016 11:30 7 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:0
12.10.2016 15:00 8 кръг Д ОФК Пирин (Благоевград) 1:2
05.11.2016 11:30 9 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:0
23.10.2016 11:30 10 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:1
26.10.2016 11:00 11 кръг Г ЕСФА (София) 2:0
02.11.2016 11:30 12 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
08.11.2016 13:00 13 кръг Г ДИТ Спорт (София) 4:1
15.11.2016 11:30 14 кръг Д Левски-Раковски (София) 3:0
23.11.2016 14:00 15 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:0
27.11.2016 11:30 16 кръг Д ФК Миньор (Перник) 0:1
04.12.2016 11:30 17 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:3
- 18 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 19 кръг Д Септември (София) -:-
- 20 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 21 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 22 кръг Д Левски (София) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 25 кръг Г ОФК Пирин (Благоевград) -:-
- 26 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 27 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
- 28 кръг Д ЕСФА (София) -:-
- 29 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 30 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
- 31 кръг Г Левски-Раковски (София) -:-
- 32 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 33 кръг Г ФК Миньор (Перник) -:-
- 34 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Чавдар (Етрополе) 15 5 4 6 13:19 19
9 Пирин 2001 (Благоевград) 15 4 4 7 18:30 16
10 Царско село 2015 (София) 15 4 3 8 13:17 15
11 Ботев 57 СОУ (София) 15 4 2 9 20:29 14
12 ОФК Пирин (Благоевград) 15 3 4 8 19:39 13

Царско село 2015 (София)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 11:00 1 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:1
10.09.2016 11:00 2 кръг Г Септември (София) 0:4
14.09.2016 11:00 3 кръг Д Елит София (София) 5:2
17.09.2016 11:00 4 кръг Г Левски (София) 2:4
24.09.2016 11:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 2:2
01.10.2016 11:00 6 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:1
05.10.2016 11:00 7 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:3
09.10.2016 10:00 8 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:1
15.10.2016 11:00 9 кръг Д ДИТ Спорт (София) 3:1
22.10.2016 11:00 10 кръг Г Витоша (Бистрица) 0:1
29.10.2016 11:00 11 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:0
04.11.2016 11:00 12 кръг Г Лъвчетата (София) 2:0
11.11.2016 11:00 13 кръг Д ОФК Пирин (Благоевград) 0:2
19.11.2016 11:00 14 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 17 кръг Д Септември (София) -:-
- 18 кръг Г Елит София (София) -:-
- 19 кръг Д Левски (София) -:-
- 20 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 21 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 22 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 23 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 24 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
- 25 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
- 26 кръг Г Левски-Раковски (София) -:-
- 27 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
- 28 кръг Г ОФК Пирин (Благоевград) -:-
- 29 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ОФК Пирин (Благоевград) 14 7 1 6 28:30 22
7 Септември (София) 14 6 3 5 31:23 21
8 Царско село 2015 (София) 14 5 2 7 21:25 17
9 Лъвчетата (София) 14 5 2 7 17:30 17
10 Чавдар (Етрополе) 14 4 4 6 16:26 16

Царско село 2015 (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 09:30 1 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 3:0
11.09.2016 09:30 2 кръг Г Левски (Чепинци) 13:0
18.09.2016 09:30 3 кръг Д ЕСФА (София) 5:3
25.09.2016 09:30 4 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:0
02.10.2016 09:30 5 кръг Д БМ Спорт (София) 5:0
09.10.2016 09:30 6 кръг Д Витоша (Бистрица) 1:0
16.10.2016 09:30 7 кръг Г Победа 2013 (София) 3:1
03.11.2016 15:00 8 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 2:2
30.10.2016 09:30 9 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 4:1
07.11.2016 09:00 10 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 12:0
14.11.2016 11:00 11 кръг Д Левски (Чепинци) 8:2
19.11.2016 18:00 12 кръг Г ЕСФА (София) 1:1
27.11.2016 09:30 13 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0
04.12.2016 11:00 14 кръг Г БМ Спорт (София) 1:0
- 15 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
- 16 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
- 17 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) -:-
- 18 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 19 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 20 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
- 21 кръг Д ЕСФА (София) -:-
- 22 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 23 кръг Д БМ Спорт (София) -:-
- 24 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
- 25 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
- 26 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) -:-
- 27 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 14 12 2 0 63:10 38
2 ЕСФА (София) 14 11 1 2 56:22 34
3 Витоша (Бистрица) 14 8 1 5 42:19 25
4 БМ Спорт (София) 14 7 3 4 40:27 24
5 Победа 2013 (София) 14 7 3 4 34:28 24

Царско село 2015 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
01.10.2016 16:00 1 кръг Д Витоша 13 (София) 2:4
08.10.2016 14:30 2 кръг Д Славия 1913 (София) 2:0
12.10.2016 08:30 3 кръг Г Левски (София) 2:2
15.10.2016 13:30 4 кръг Д ЦСКА (София) 0:5
22.10.2016 12:00 5 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 2:1
29.10.2016 09:00 6 кръг Д Локомотив 1929 (София) 7:0
01.11.2016 10:30 7 кръг Г Септември (София) 1:2
05.11.2016 09:00 8 кръг Д Национал (София) 3:4
12.11.2016 10:30 9 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:4
19.11.2016 10:30 10 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
26.11.2016 10:30 11 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Септември (София) 11 5 0 6 29:34 15
7 ДИТ Спорт (София) 11 5 0 6 23:25 15
8 Царско село 2015 (София) 11 4 1 6 22:25 13
9 Пирин 2001 (Благоевград) 11 4 1 6 17:27 13
10 Велбъжд (Кюстендил) 11 2 2 7 13:32 8

Царско село 2015 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
- 1 кръг
почива
08.10.2016 14:20 2 кръг Д Академик 1947 (София) 2:0
16.10.2016 09:00 3 кръг Г Витоша 13 (София) 3:1
21.10.2016 13:00 4 кръг Д София спорт (София) 1:0
29.10.2016 10:20 5 кръг Г Левски-Раковски (София) 3:0
07.11.2016 13:00 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:0
11.11.2016 13:00 7 кръг Г Септември (София) 2:1
19.11.2016 09:00 8 кръг Д Ком 98 (Годеч) 4:0
27.11.2016 14:20 9 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 16:0
04.12.2016 15:30 10 кръг Д Младост 2015 (София) 13:0
10.12.2016 14:20 11 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 9:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 10 10 0 0 56:2 30
2 Академик 1947 (София) 10 7 2 1 44:6 23
3 София спорт (София) 10 5 3 2 19:5 18
4 Витоша 13 (София) 10 4 5 1 32:3 17
5 Левски-Раковски (София) 10 5 2 3 22:10 17

Царско село 2015 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
01.10.2016 09:00 1 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 14:1
09.10.2016 13:40 2 кръг Д Левски (София) 0:2
13.10.2016 11:20 3 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 9:1
22.10.2016 13:40 4 кръг Д Славия 1913 (София) 3:1
30.10.2016 10:10 5 кръг Г Национал (София) 2:3
03.11.2016 13:40 6 кръг Д ЦСКА (София) 2:0
12.11.2016 12:30 7 кръг Г Септември (София) 6:0
20.11.2016 09:00 8 кръг Д Ком 98 (Годеч) 5:0
24.11.2016 13:40 9 кръг Г Витоша 13 (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) 9 7 1 1 39:10 22
2 Витоша 13 (София) 9 7 1 1 34:8 22
3 Царско село 2015 (София) 9 7 0 2 42:8 21
4 Левски (София) 9 6 1 2 41:10 19
5 Национал (София) 9 5 0 4 34:17 15

Царско село 2015 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
01.10.2016 10:40 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 4:0
06.10.2016 16:30 2 кръг Д Славия 1913 (София) 0:1
15.10.2016 09:30 3 кръг Г Локомотив 1929 (София) 9:0
22.10.2016 13:00 4 кръг Д Левски-Раковски (София) 7:0
29.10.2016 11:50 5 кръг Г Витоша 13 (София) 6:0
05.11.2016 13:00 6 кръг Д Септември (София) 8:0
12.11.2016 09:30 7 кръг Г ДИТ Спорт (София) анл.
19.11.2016 10:40 8 кръг Д Метал 2002 (Перник) 2:1
26.11.2016 09:30 9 кръг Г НСА (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) 8 7 0 1 19:7 21
2 Царско село 2015 (София) 8 7 0 1 39:3 21
3 Метал 2002 (Перник) 8 5 2 1 17:5 17
4 НСА (София) 8 5 1 2 33:9 16
5 Левски-Раковски (София) 8 4 0 4 15:20 12

Царско село 2015 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2016 09:30 1 кръг Д София спорт (София) 9:0
08.10.2016 14:30 2 кръг Д Славия 1913 (София) 1:3
15.10.2016 09:30 3 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 21:1
22.10.2016 13:30 4 кръг Д Олимпия ФК (София) 7:1
29.10.2016 14:30 5 кръг Г Елит София (София) 13:0
05.11.2016 11:30 6 кръг Д ДИТ Спорт (София) 3:0
12.11.2016 11:30 7 кръг Г Левски (София) 1:2
19.11.2016 11:30 8 кръг Д Лъвчетата (София) 4:3
26.11.2016 13:30 9 кръг Г ЦСКА (София) 9:2
03.12.2016 10:30 10 кръг Д ЕСФА (София) 11:0
10.12.2016 13:30 11 кръг Г Национал (София) 5:4
- 12 кръг Г София спорт (София) -:-
- 13 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 14 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 15 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 16 кръг Д Елит София (София) -:-
- 17 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
- 18 кръг Д Левски (София) -:-
- 19 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
- 20 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 21 кръг Г ЕСФА (София) -:-
- 22 кръг Д Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Национал (София) 11 9 1 1 98:12 28
3 Славия 1913 (София) 11 9 0 2 66:22 27
4 Царско село 2015 (София) 11 9 0 2 84:16 27
5 ЦСКА (София) 11 6 1 4 27:48 19
6 Лъвчетата (София) 11 5 2 4 44:32 17

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 2 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 30.793 18
октомври 2016 17.885 27
септември 2016 18.653 29
август 2016 20.429 21
всички

Интернет страници