Царско село 2015 (София)

BGSupporters форум

Царско село 2015 (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2016 18:00 1 кръг Д Ботев (Гълъбово) 1:1
15.08.2016 18:00 2 кръг Г ЦСКА II (София) 2:1
21.08.2016 18:00 3 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
28.08.2016 17:00 4 кръг Г Созопол (Созопол) 2:2 Диема
10.09.2016 17:00 5 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 1:0
17.09.2016 17:00 6 кръг Д Несебър (Несебър) 0:2
26.09.2016 17:00 7 кръг Г Банско (Банско) 1:1
02.10.2016 17:00 8 кръг Д Левски (Карлово) 5:0
15.10.2016 16:00 9 кръг Г Оборище (Панагюрище) 3:0
22.10.2016 16:00 10 кръг Д Спартак (Плевен) 1:5
29.10.2016 15:00 11 кръг Г Септември (София) 0:3
04.11.2016 14:30 12 кръг Д Поморие (Поморие) 2:3
20.11.2016 14:30 13 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
26.11.2016 14:30 14 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
30.11.2016 14:30 15 кръг Г Ботев (Враца) 2:1
04.12.2016 14:00 16 кръг Г Ботев (Гълъбово) 1:0
12.12.2016 14:00 17 кръг Д ЦСКА II (София) 4:2
25.02.2017 14:00 18 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
05.03.2017 15:30 19 кръг Д Созопол (Созопол) 1:0
13.03.2017 15:30 20 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:2
18.03.2017 15:30 21 кръг Г Несебър (Несебър) 1:2
01.04.2017 17:00 22 кръг Д Банско (Банско) 4:0
09.04.2017 17:00 23 кръг Г Левски (Карлово) 3:1
14.04.2017 17:00 24 кръг Д Оборище (Панагюрище) 3:0
22.04.2017 17:00 25 кръг Г Спартак (Плевен) 3:1
30.04.2017 17:00 26 кръг Д Септември (София) 1:1
06.05.2017 18:00 27 кръг Г Поморие (Поморие) 1:1
13.05.2017 18:00 28 кръг Д Локомотив 1929 (София) 3:0
19.05.2017 17:30 29 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:0 Диема спорт
27.05.2017 17:30 30 кръг Д Ботев (Враца) 5:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 30 15 8 7 37:23 53
4 Созопол (Созопол) 30 14 8 8 38:25 50
5 Царско село 2015 (София) 30 14 6 10 54:39 48
6 Локомотив 1929 (София) 30 13 8 9 47:34 47
7 Поморие (Поморие) 30 14 5 11 36:32 47
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
22.09.2016 16:00 - Д Левски (София) 0:2 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2016 18:30 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
20.07.2016 18:15 - Д Локомотив 1929 (София) 2:0
23.07.2016 10:00 - Д Септември (София) 3:1
27.07.2016 18:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
30.07.2016 10:00 - Д ЦСКА II (София) 1:2
30.07.2016 18:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 1:0
02.09.2016 18:00 - Г Славия 1913 (София) 0:2
07.10.2016 16:00 - Д Пирин (Благоевград) 1:2
09.11.2016 14:30 - Д Оборище (Панагюрище) 3:0
12.11.2016 14:00 - Д Хоризонт (Турново, Македония, 2) 0:1
12.11.2016 15:00 - Д ЦСКА (София) 0:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
08.02.2017 14:00 - Д ЦСКА II (София) 2:1
25.03.2017 14:00 - Г Славия 1913 (София) 1:3

Царско село 2015 (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2016 14:00 1-ви мач Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:7
19.11.2016 14:00 реванш Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:2

Царско село 2015 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 11:30 1 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 13:0
11.09.2016 11:00 2 кръг Г Септември (София) 0:5
18.09.2016 11:30 3 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:2
21.09.2016 11:30 4 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:1
25.09.2016 11:30 5 кръг Г Левски (София) 0:0
- 6 кръг
почива
09.10.2016 11:30 7 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:0
12.10.2016 15:00 8 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:2
05.11.2016 11:30 9 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:0
23.10.2016 11:30 10 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:1
26.10.2016 11:00 11 кръг Г ЕСФА (София) 2:0
02.11.2016 11:30 12 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
08.11.2016 13:00 13 кръг Г ДИТ Спорт (София) 4:1
15.11.2016 11:30 14 кръг Д Левски-Раковски (София) 3:0
23.11.2016 14:00 15 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:0
27.11.2016 11:30 16 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
04.12.2016 11:30 17 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:3
- 18 кръг
почива
12.03.2017 11:30 19 кръг Д Септември (София) 0:2
19.03.2017 11:30 20 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:1
23.03.2017 14:00 21 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:2
27.03.2017 16:30 22 кръг Д Левски (София) 0:2
- 23 кръг
почива
09.04.2017 11:30 24 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 6:0
12.04.2017 11:30 25 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:2
17.04.2017 16:00 26 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:0
23.04.2017 11:30 27 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:1
27.04.2017 16:00 28 кръг Д ЕСФА (София) 1:0
30.04.2017 11:30 29 кръг Г ЦСКА (София) 1:1
07.05.2017 11:30 30 кръг Д ДИТ Спорт (София) 5:0
11.05.2017 11:30 31 кръг Г Левски-Раковски (София) 2:2
14.05.2017 11:30 32 кръг Д Локомотив 1929 (София) 3:2
21.05.2017 16:00 33 кръг Г Миньор (Перник) 2:0
18.05.2017 17:30 34 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Ботев 57 СОУ (София) 30 14 3 13 59:46 45
8 Локомотив 1929 (София) 30 13 6 11 54:43 45
9 Царско село 2015 (София) 30 12 6 12 41:32 42
10 Чавдар (Етрополе) 30 10 7 13 28:40 37
11 ДИТ Спорт (София) 30 9 3 18 41:94 30

Царско село 2015 (София)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 11:00 1 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:1
10.09.2016 11:00 2 кръг Г Септември (София) 0:4
14.09.2016 11:00 3 кръг Д Елит София (София) 5:2
17.09.2016 11:00 4 кръг Г Левски (София) 2:4
24.09.2016 11:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 2:2
01.10.2016 11:00 6 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:1
05.10.2016 11:00 7 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:3
09.10.2016 10:00 8 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:1
15.10.2016 11:00 9 кръг Д ДИТ Спорт (София) 3:1
22.10.2016 11:00 10 кръг Г Витоша (Бистрица) 0:1
29.10.2016 11:00 11 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:0
04.11.2016 11:00 12 кръг Г Лъвчетата (София) 2:0
11.11.2016 11:00 13 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:2
19.11.2016 11:00 14 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
- 15 кръг
почива
04.03.2017 11:00 16 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:2
11.03.2017 16:30 17 кръг Д Септември (София) 1:1
18.03.2017 11:00 18 кръг Г Елит София (София) 2:3
25.03.2017 11:00 19 кръг Д Левски (София) 3:4
01.04.2017 11:00 20 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
04.04.2017 11:00 21 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 5:1
08.04.2017 11:00 22 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:0
14.04.2017 11:00 23 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 6:1
22.04.2017 11:00 24 кръг Г ДИТ Спорт (София) 3:0
26.04.2017 11:00 25 кръг Д Витоша (Бистрица) 5:0
29.04.2017 11:00 26 кръг Г Левски-Раковски (София) 2:3
06.05.2017 11:00 27 кръг Д Лъвчетата (София) 3:0
13.05.2017 11:00 28 кръг Г Пирин (Благоевград) 5:0
20.05.2017 11:00 29 кръг Д Славия 1913 (София) 2:5
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Локомотив 1929 (София) 28 16 4 8 68:49 52
6 Септември (София) 28 11 10 7 56:39 43
7 Царско село 2015 (София) 28 12 3 13 60:47 39
8 Пирин (Благоевград) 28 11 4 13 50:56 37
9 Пирин 2001 (Благоевград) 28 9 5 14 31:62 32

Царско село 2015 (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 09:30 1 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 3:0
11.09.2016 09:30 2 кръг Г Левски (Чепинци) 13:0
18.09.2016 09:30 3 кръг Д ЕСФА (София) 5:3
25.09.2016 09:30 4 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:0
02.10.2016 09:30 5 кръг Д БМ Спорт (София) 5:0
09.10.2016 09:30 6 кръг Д Витоша (Бистрица) 1:0
16.10.2016 09:30 7 кръг Г Победа 2013 (София) 3:1
03.11.2016 15:00 8 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 2:2
30.10.2016 09:30 9 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 4:1
07.11.2016 09:00 10 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 12:0
14.11.2016 11:00 11 кръг Д Левски (Чепинци) 8:2
19.11.2016 18:00 12 кръг Г ЕСФА (София) 1:1
27.11.2016 09:30 13 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0
04.12.2016 11:00 14 кръг Г БМ Спорт (София) 1:0
05.03.2017 09:30 15 кръг Г Витоша (Бистрица) 4:0
12.03.2017 13:30 16 кръг Д Победа 2013 (София) 5:3
19.03.2017 09:30 17 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 4:1
27.03.2017 13:30 18 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 4:1
02.04.2017 09:30 19 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 7:1
09.04.2017 09:30 20 кръг Г Левски (Чепинци) 2:3
23.04.2017 15:30 21 кръг Д ЕСФА (София) 1:1
30.04.2017 11:00 22 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 10:0
07.05.2017 09:30 23 кръг Д БМ Спорт (София) 2:0
14.05.2017 16:00 24 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:2
21.05.2017 11:00 25 кръг Г Победа 2013 (София) 12:2
28.05.2017 18:00 26 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 1:2
04.06.2017 11:00 27 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 9:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 27 21 3 3 124:27 66
2 ЕСФА (София) 27 19 3 5 86:42 60
3 Витоша (Бистрица) 27 17 3 7 79:32 54
4 БМ Спорт (София) 27 16 5 6 91:40 53
5 Победа 2013 (София) 27 13 4 10 68:62 43

Царско село 2015 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
01.10.2016 16:00 1 кръг Д Витоша 13 (София) 2:4
08.10.2016 14:30 2 кръг Д Славия 1913 (София) 2:0
12.10.2016 08:30 3 кръг Г Левски (София) 2:2
15.10.2016 13:30 4 кръг Д ЦСКА (София) 0:5
22.10.2016 12:00 5 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 2:1
29.10.2016 09:00 6 кръг Д Локомотив 1929 (София) 7:0
01.11.2016 10:30 7 кръг Г Септември (София) 1:2
05.11.2016 09:00 8 кръг Д Национал (София) 3:4
12.11.2016 10:30 9 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:4
19.11.2016 10:30 10 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
26.11.2016 10:30 11 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Септември (София) 11 5 0 6 29:34 15
7 ДИТ Спорт (София) 11 5 0 6 23:25 15
8 Царско село 2015 (София) 11 4 1 6 22:25 13
9 Пирин 2001 (Благоевград) 11 4 1 6 17:27 13
10 Велбъжд (Кюстендил) 11 2 2 7 13:32 8
Втора фаза / Втора група
12.03.2017 09:00 1 кръг Д Надежда (Доброславци) 13:0
19.03.2017 16:30 2 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:3
27.03.2017 10:30 3 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:3
02.04.2017 09:00 4 кръг Д Локомотив 1929 (София) 5:1
09.04.2017 12:00 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 7:2
23.04.2017 13:30 6 кръг Д Олимпия ФК (София) 6:1
30.04.2017 09:00 7 кръг Г Елит София (София) 3:2
07.05.2017 13:30 8 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 7:1
14.05.2017 15:00 9 кръг Г Интернационал (София) 1:0
21.05.2017 13:30 10 кръг Д Миньор 2014 (Бобов дол) 11:0
28.05.2017 16:30 11 кръг Г БМ Спорт (София) 7:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Пирин 2001 (Благоевград) 11 10 1 0 64:2 31
14 Велбъжд (Кюстендил) 11 10 0 1 51:7 30
15 Царско село 2015 (София) 11 9 0 2 61:15 27
16 Елит София (София) 11 7 0 4 38:15 21
17 Олимпия ФК (София) 11 6 2 3 40:21 20

Царско село 2015 (София)

ДПГ12: Републиканско първенство (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Групова фаза / Група "А"
13.06.2017 09:00 - Д Литекс (Ловеч) 4:1
13.06.2017 17:30 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:2
14.06.2017 09:00 - Г Дунав 2010 (Русе) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 3 2 1 0 12:3 7
2 Литекс (Ловеч) 3 2 0 1 7:4 6
3 Черноморец 1919 (Бургас) 3 1 1 1 6:7 4
4 Дунав 2010 (Русе) 3 0 0 3 1:12 0
Финал
14.06.2017 15:00 - Д Ботев (Пловдив) 2:0
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
- 1 кръг
почива
08.10.2016 14:20 2 кръг Д Академик 1947 (София) 2:0
16.10.2016 09:00 3 кръг Г Витоша 13 (София) 3:1
21.10.2016 13:00 4 кръг Д София спорт (София) 1:0
29.10.2016 10:20 5 кръг Г Левски-Раковски (София) 3:0
07.11.2016 13:00 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:0
11.11.2016 13:00 7 кръг Г Септември (София) 2:1
19.11.2016 09:00 8 кръг Д Ком 98 (Годеч) 4:0
27.11.2016 14:20 9 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 16:0
04.12.2016 15:30 10 кръг Д Младост 2015 (София) 13:0
10.12.2016 14:20 11 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 9:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 10 10 0 0 56:2 30
2 Академик 1947 (София) 10 7 2 1 44:6 23
3 София спорт (София) 10 5 3 2 19:5 18
4 Витоша 13 (София) 10 4 5 1 32:3 17
5 Левски-Раковски (София) 10 5 2 3 22:10 17
Втора фаза / Първа група
04.03.2017 09:40 1 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 7:0
11.03.2017 14:20 2 кръг Д Академик 1947 (София) 4:0
18.03.2017 09:40 3 кръг Г София спорт (София) 4:1
25.03.2017 13:40 4 кръг Д Левски-Раковски (София) 8:0
29.03.2017 10:10 5 кръг Г Витоша 13 (София) 2:0
01.04.2017 09:00 6 кръг Д Септември (София) 3:1
08.04.2017 09:00 7 кръг Г Национал (София) 1:1
12.04.2017 10:10 8 кръг Д Левски (София) 1:0
22.04.2017 13:40 9 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:0
29.04.2017 12:30 10 кръг Д Локомотив 1929 (София) 7:0
06.05.2017 14:50 11 кръг Г Миньор (Перник) 4:0
13.05.2017 17:10 12 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:0
20.05.2017 14:50 13 кръг Г Славия 1913 (София) 3:1
24.05.2017 09:00 14 кръг Д ЦСКА (София) 7:1
27.05.2017 14:50 15 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 15 13 2 0 56:5 41
2 Национал (София) 15 12 2 1 35:5 38
3 Славия 1913 (София) 15 12 1 2 39:8 37
4 Левски (София) 15 9 3 3 33:12 30
5 ДИТ Спорт (София) 15 8 4 3 34:12 28

Царско село 2015 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
01.10.2016 09:00 1 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 14:1
09.10.2016 13:40 2 кръг Д Левски (София) 0:2
13.10.2016 11:20 3 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 9:1
22.10.2016 13:40 4 кръг Д Славия 1913 (София) 3:1
30.10.2016 10:10 5 кръг Г Национал (София) 2:3
03.11.2016 13:40 6 кръг Д ЦСКА (София) 2:0
12.11.2016 12:30 7 кръг Г Септември (София) 6:0
20.11.2016 09:00 8 кръг Д Ком 98 (Годеч) 5:0
24.11.2016 13:40 9 кръг Г Витоша 13 (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) 9 7 1 1 39:10 22
2 Витоша 13 (София) 9 7 1 1 34:8 22
3 Царско село 2015 (София) 9 7 0 2 42:8 21
4 Левски (София) 9 6 1 2 41:10 19
5 Национал (София) 9 5 0 4 34:17 15
Втора фаза / Първа група
04.03.2017 14:50 1 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:2
08.03.2017 11:20 2 кръг Г ЦСКА (София) 2:1
18.03.2017 13:40 3 кръг Д Левски-Раковски (София) 5:1
25.03.2017 13:40 4 кръг Г Миньор (Перник) 10:0
01.04.2017 12:30 5 кръг Д Олимпия ФК (София) 6:1
08.04.2017 13:40 6 кръг Г НСА (София) 7:1
12.04.2017 16:00 7 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:3
22.04.2017 13:40 8 кръг Г Локомотив 1929 (София) 5:1
29.04.2017 11:20 9 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
06.05.2017 12:30 10 кръг Г Витоша 13 (София) 1:3
13.05.2017 09:00 11 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:2
20.05.2017 13:40 12 кръг Д Левски (София) 1:1
27.05.2017 09:00 13 кръг Г Национал (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша 13 (София) 13 12 1 0 60:12 37
2 Левски (София) 13 10 2 1 45:11 32
3 Царско село 2015 (София) 13 8 2 3 46:18 26
4 Славия 1913 (София) 13 8 2 3 42:15 26
5 Национал (София) 13 8 1 4 49:20 25

Царско село 2015 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
01.10.2016 10:40 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 4:0
06.10.2016 16:30 2 кръг Д Славия 1913 (София) 0:1
15.10.2016 09:30 3 кръг Г Локомотив 1929 (София) 9:0
22.10.2016 13:00 4 кръг Д Левски-Раковски (София) 7:0
29.10.2016 11:50 5 кръг Г Витоша 13 (София) 6:0
05.11.2016 13:00 6 кръг Д Септември (София) 8:0
12.11.2016 09:30 7 кръг Г ДИТ Спорт (София) анл.
19.11.2016 10:40 8 кръг Д Метал 2002 (Перник) 2:1
26.11.2016 09:30 9 кръг Г НСА (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) 8 7 0 1 19:7 21
2 Царско село 2015 (София) 8 7 0 1 39:3 21
3 Метал 2002 (Перник) 8 5 2 1 17:5 17
4 НСА (София) 8 5 1 2 33:9 16
5 Левски-Раковски (София) 8 4 0 4 15:20 12
Втора фаза / Първа група
04.03.2017 10:10 1 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:1
11.03.2017 16:00 2 кръг Г Славия 1913 (София) 4:3
18.03.2017 11:20 3 кръг Д Ферион (София) 13:0
25.03.2017 16:00 4 кръг Д Метал 2002 (Перник) 4:1
01.04.2017 12:30 5 кръг Г НСА (София) 3:5
08.04.2017 16:00 6 кръг Д Левски-Раковски (София) 4:0
22.04.2017 16:00 7 кръг Г Олимпия ФК (София) 6:1
29.04.2017 13:40 8 кръг Д Национал (София) 3:1
06.05.2017 12:30 9 кръг Г Левски (София) 2:1
13.05.2017 13:40 10 кръг Д Лъвчетата (София) 4:0
20.05.2017 12:30 11 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 11:1
27.05.2017 13:40 12 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:0
03.06.2017 10:10 13 кръг Г РД Спорт (София) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 НСА (София) 13 11 1 1 54:13 34
2 Царско село 2015 (София) 13 11 1 1 64:15 34
3 Славия 1913 (София) 13 8 4 1 46:11 28
4 Метал 2002 (Перник) 13 7 5 1 19:7 26
5 Олимпия ФК (София) 13 8 0 5 30:18 24

Царско село 2015 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2016 09:30 1 кръг Д София спорт (София) 9:0
08.10.2016 14:30 2 кръг Д Славия 1913 (София) 1:3
15.10.2016 09:30 3 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 21:1
22.10.2016 13:30 4 кръг Д Олимпия ФК (София) 7:1
29.10.2016 14:30 5 кръг Г Елит София (София) 13:0
05.11.2016 11:30 6 кръг Д ДИТ Спорт (София) 3:0
12.11.2016 11:30 7 кръг Г Левски (София) 1:2
19.11.2016 11:30 8 кръг Д Лъвчетата (София) 4:3
26.11.2016 13:30 9 кръг Г ЦСКА (София) 9:2
03.12.2016 10:30 10 кръг Д ЕСФА (София) 11:0
10.12.2016 13:30 11 кръг Г Национал (София) 5:4
11.03.2017 09:30 12 кръг Г София спорт (София) 11:0
18.03.2017 10:30 13 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
25.03.2017 09:30 14 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 9:2
01.04.2017 13:30 15 кръг Г Олимпия ФК (София) 3:1
08.04.2017 14:30 16 кръг Д Елит София (София) 11:0
22.04.2017 11:30 17 кръг Г ДИТ Спорт (София) 14:1
29.04.2017 12:30 18 кръг Д Левски (София) 4:1
06.05.2017 11:30 19 кръг Г Лъвчетата (София) 5:0
24.05.2017 13:30 20 кръг Д ЦСКА (София) 12:2
20.05.2017 10:30 21 кръг Г ЕСФА (София) 12:0
27.05.2017 13:30 22 кръг Д Национал (София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 22 19 2 1 118:19 59
2 Национал (София) 22 19 1 2 177:20 58
3 Царско село 2015 (София) 22 18 0 4 167:28 54
4 Славия 1913 (София) 22 17 1 4 120:34 52
5 Лъвчетата (София) 22 11 2 9 64:56 35


Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
април 2018 20.316 29
март 2018 42.175 8
ноември 2017 38.016 13
октомври 2017 36.691 14
септември 2017 30.629 15
август 2017 37.269 11
май 2017 39.386 11
април 2017 38.005 12
март 2017 19.937 25
ноември 2016 30.793 18
октомври 2016 17.885 27
септември 2016 18.653 29
август 2016 20.429 21
всички

Интернет страници