Царско село 2015 (София)

BGSupporters форум

Царско село 2015 (София)

Баражи за Първа лига
Дата Фаза Противник Рез.
24.05.2018 17:30 - Г Дунав 2010 (Русе) 1:2 Диема спорт
Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
22.07.2017 18:30 1 кръг Д Несебър (Несебър) 3:2
30.07.2017 18:30 2 кръг Г Поморие (Поморие) 2:2
05.08.2017 18:00 3 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:0
14.08.2017 18:00 4 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 3:1 Диема спорт
19.08.2017 18:00 5 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:2
26.08.2017 18:00 6 кръг Д Созопол (Созопол) 4:1
09.09.2017 17:00 7 кръг Г Ботев (Гълъбово) 0:0
16.09.2017 17:00 8 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 3:2
25.09.2017 17:00 9 кръг Г Ботев (Враца) 0:1 Диема спорт
01.10.2017 16:00 10 кръг Д Оборище (Панагюрище) 2:0
13.10.2017 16:00 11 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:1 Диема спорт
20.10.2017 16:00 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:0
28.10.2017 14:45 13 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:0 Диема спорт
04.11.2017 14:30 14 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 5:1
18.11.2017 14:00 15 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:1
26.11.2017 13:00 16 кръг Г Несебър (Несебър) 3:2 Диема спорт
02.12.2017 14:00 17 кръг Д Поморие (Поморие) 2:0
25.02.2018 12:30 18 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:0 Диема спорт
04.03.2018 15:30 19 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:0
10.03.2018 15:30 20 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 3:1
19.03.2018 15:00 21 кръг Г Созопол (Созопол) 1:0 Диема спорт
30.03.2018 17:00 22 кръг Д Ботев (Гълъбово) 2:0
07.04.2018 15:00 23 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 2:3
16.04.2018 17:00 24 кръг Д Ботев (Враца) 1:2 Диема спорт
19.04.2018 17:00 25 кръг Г Оборище (Панагюрище) 3:1
23.04.2018 17:30 26 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:1 Диема спорт
28.04.2018 17:00 27 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:1
07.05.2018 17:30 28 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:2 Диема спорт
13.05.2018 18:00 29 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
19.05.2018 17:15 30 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Враца) 30 19 7 4 46:20 64
2 Локомотив 1929 (София) 30 19 6 5 51:27 63
3 Царско село 2015 (София) 30 19 6 5 56:28 63
4 Монтана 1921 (Монтана) 30 17 5 8 50:20 56
5 Несебър (Несебър) 30 13 5 12 42:43 44
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
19.09.2017 16:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1
Втори кръг (1/8 финали)
24.10.2017 15:00 - Д Ботев (Пловдив) 3:4 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.06.2017 18:00 - Д Ботев (Враца) 4:3
01.07.2017 10:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:3
04.07.2017 18:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2
08.07.2017 18:30 - Г Септември (София) 2:3
12.07.2017 18:30 - Г Оборище (Панагюрище) 0:1
15.07.2017 18:00 - Д Академия Пандев (Струмица, Македония, 1) 2:1
26.07.2017 10:00 - Г ЦСКА (София) 4:7
30.08.2017 18:00 - Д Ал-Мархия (Доха, Катар, 1) 0:4
02.09.2017 17:00 - Г Славия 1913 (София) 1:0
10.11.2017 14:30 - Д Пирин (Благоевград) 3:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
25.01.2018 14:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 2:2
29.01.2018 16:30 - Д Къзължар (Петропавловск, Каз, 1) 2:2
01.02.2018 14:00 - Д Трепча 89 (Митровица, Косово, 1) 1:4
04.02.2018 15:10 - Д Рустави (Рустави, Грузия, 1) 2:0
06.02.2018 09:30 - Д Кайсар (Къзълорда, Казахстан, 1) 1:1
10.02.2018 13:00 - Г ЦСКА (София) 1:2
17.02.2018 14:00 - Д Ботев (Гълъбово) 1:0

Царско село 2015 (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 17:00 1 кръг Г Оборище (Панагюрище) 2:1
10.09.2017 17:00 2 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
17.09.2017 17:00 3 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:2
20.09.2017 17:00 4 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:0
24.09.2017 17:00 5 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
30.09.2017 17:00 6 кръг Д Септември (Симитли) 4:0
05.10.2017 16:00 7 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 2:1
08.10.2017 16:00 8 кръг Д Левски Раковски (София) 5:0
15.10.2017 16:00 9 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 4:2
19.10.2017 16:00 10 кръг Д Септември (София) 0:0
22.10.2017 16:00 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
- 12 кръг
почива
05.11.2017 14:00 13 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:1
09.11.2017 14:00 14 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:4
12.11.2017 14:00 15 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 15:0
19.11.2017 14:00 16 кръг Г Барокко (София) 1:3
23.11.2017 14:00 17 кръг Д Левски (София) 2:2
26.11.2017 14:00 18 кръг Г Беласица (Петрич) анл.
03.12.2017 14:00 19 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:0
25.02.2018 14:00 20 кръг Д Оборище (Панагюрище) 2:1
19.04.2018 16:00 21 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
11.03.2018 14:00 22 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:1
15.03.2018 14:00 23 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:0
18.03.2018 16:30 24 кръг Д Миньор (Перник) 2:2
05.04.2018 16:00 25 кръг Г Септември (Симитли) 0:0
29.03.2018 14:00 26 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 1:1
01.04.2018 16:00 27 кръг Г Левски Раковски (София) 3:1
12.04.2018 16:00 28 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 3:0
15.04.2018 16:00 29 кръг Г Септември (София) 0:2
22.04.2018 16:30 30 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
- 31 кръг
почива
03.05.2018 17:00 32 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 4:1
06.05.2018 13:30 33 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:2
13.05.2018 17:00 34 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 7:0
17.05.2018 17:00 35 кръг Д Барокко (София) 3:0
20.05.2018 17:00 36 кръг Г Левски (София) 1:5
- 37 кръг
почива
03.06.2018 17:00 38 кръг Г ДИТ Спорт (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Чавдар (Етрополе) 34 24 5 5 93:33 77
4 Септември (София) 34 19 7 8 73:33 64
5 Царско село 2015 (София) 34 18 9 7 79:40 63
6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 34 15 8 11 58:44 53
7 Вихрен 1925 (Сандански) 34 15 4 15 69:71 49

Царско село 2015 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 11:30 1 кръг Д Миньор (Перник) 5:0
10.09.2017 11:30 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:6
17.09.2017 11:30 3 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:0
24.09.2017 15:00 4 кръг Г Ферион (София) 5:0
01.10.2017 11:30 5 кръг Д Септември (София) 5:2
08.10.2017 11:30 6 кръг Г Левски Раковски (София) 3:2
15.10.2017 11:30 7 кръг Д Барокко (София) 3:1
22.10.2017 11:30 8 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 0:0
29.10.2017 12:00 9 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:2
01.11.2017 11:30 10 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 5:3
05.11.2017 11:30 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2
12.11.2017 11:30 12 кръг Д Чепинец (Велинград) 3:1
19.11.2017 14:30 13 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 3:0
25.11.2017 11:00 14 кръг Д Левски (София) 2:2
03.12.2017 11:30 15 кръг Г ЦСКА (София) 0:5
05.03.2018 12:00 16 кръг Г Миньор (Перник) 3:0
10.05.2018 11:30 17 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
11.03.2018 11:30 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:0
21.03.2018 14:00 19 кръг Д Ферион (София) 9:0
29.04.2018 11:30 20 кръг Г Септември (София) 3:1
01.04.2018 11:30 21 кръг Д Левски Раковски (София) 4:0
05.04.2018 12:00 22 кръг Г Барокко (София) 0:1
15.04.2018 11:30 23 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:0
22.04.2018 11:30 24 кръг Д Локомотив 1929 (София) 3:6
29.04.2018 11:30 25 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:0
06.05.2018 11:30 26 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
13.05.2018 11:30 27 кръг Г Чепинец (Велинград) 3:0
20.05.2018 11:30 28 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:0
27.05.2018 11:30 29 кръг Г Левски (София) 2:4
03.06.2018 11:30 30 кръг Д ЦСКА (София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 30 23 3 4 114:31 72
3 ЦСКА (София) 30 22 5 3 90:13 71
4 Царско село 2015 (София) 30 18 6 6 81:42 60
5 Чавдар (Етрополе) 30 19 3 8 69:29 60
6 Септември (София) 30 17 2 11 78:40 53

Царско село 2015 (София)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 15:30 1 кръг Г ЦСКА (София) 1:11
09.09.2017 12:30 2 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:4
13.09.2017 11:00 3 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 8:1
16.09.2017 11:00 4 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 13:0
23.09.2017 11:00 5 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:5
- 6 кръг
почива
04.10.2017 11:00 7 кръг Д Славия 1913 (София) 0:7
07.10.2017 11:00 8 кръг Г Левски (София) 0:10
14.10.2017 11:00 9 кръг Д Септември (София) 3:1
21.10.2017 11:00 10 кръг Г Миньор (Перник) 4:1
25.10.2017 11:00 11 кръг Д Левски Раковски (София) 0:2
28.10.2017 11:00 12 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:2
04.11.2017 11:00 13 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:0
11.11.2017 11:00 14 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
18.11.2017 11:00 15 кръг Д Национал (София) 2:6
25.11.2017 11:00 16 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:8
02.12.2017 11:00 17 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:1
25.02.2018 18:00 18 кръг Д ЦСКА (София) 0:6
13.03.2018 15:00 19 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:2
10.03.2018 11:00 20 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
17.03.2018 11:00 21 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 3:0
21.03.2018 11:00 22 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:1
- 23 кръг
почива
31.03.2018 11:00 24 кръг Г Славия 1913 (София) 1:0
04.04.2018 11:00 25 кръг Д Левски (София) 0:6
14.04.2018 11:00 26 кръг Г Септември (София) 0:4
21.04.2018 11:00 27 кръг Д Миньор (Перник) 2:0
25.04.2018 11:00 28 кръг Г Левски Раковски (София) 0:1
28.04.2018 11:00 29 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:0
05.05.2018 11:00 30 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:1
12.05.2018 11:30 31 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:3
19.05.2018 11:00 32 кръг Г Национал (София) 0:0
26.05.2018 11:00 33 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:8
30.05.2018 11:00 34 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Спортист 2009 (Своге) 32 10 5 17 60:73 35
11 Левски Раковски (София) 32 10 2 20 43:83 32
12 Царско село 2015 (София) 32 10 2 20 55:98 32
13 Миньор (Перник) 32 9 5 18 42:99 32
14 Хебър 1918 (Пазарджик) 32 8 1 23 32:141 25

Царско село 2015 (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 09:30 1 кръг Д Н спорт (София) 0:6
06.09.2017 11:30 2 кръг Д ЦСКА (София) 0:8
17.09.2017 09:30 3 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 20:0
24.09.2017 09:30 4 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:2
01.10.2017 09:30 5 кръг Г Барокко (София) 12:2
08.10.2017 09:30 6 кръг Д Левски (София) 0:16
15.10.2017 09:30 7 кръг Г Левски Раковски (София) 1:6
22.10.2017 09:30 8 кръг Д Национал (София) 0:8
28.10.2017 10:00 9 кръг Г ДИТ Спорт (София) 2:1
03.11.2017 13:30 10 кръг Д Лъвчетата (София) 2:2
12.11.2017 09:30 11 кръг Г Локомотив 1929 (София) 6:0
19.11.2017 10:00 12 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:3
26.11.2017 09:30 13 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1
03.12.2017 09:30 14 кръг Д Витоша 13 (София) 0:6
06.12.2017 10:00 15 кръг Г Олимпия ФК (София) 5:0
16.05.2018 18:00 16 кръг Г Н спорт (София) 1:3
07.03.2018 12:00 17 кръг Г ЦСКА (София) 0:5
- 18 кръг
почива
23.05.2018 17:30 19 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:4
01.04.2018 16:30 20 кръг Д Барокко (София) 1:1
05.04.2018 09:30 21 кръг Г Левски (София) 1:7
15.04.2018 09:30 22 кръг Д Левски Раковски (София) 3:2
19.04.2018 12:00 23 кръг Г Национал (София) 1:5
21.04.2018 09:30 24 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:5
29.04.2018 09:30 25 кръг Г Лъвчетата (София) 3:2
05.05.2018 09:30 26 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:1
12.05.2018 09:30 27 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:5
26.05.2018 09:30 28 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
31.05.2018 09:30 29 кръг Г Витоша 13 (София) 1:4
03.06.2018 09:30 30 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Ботев 57 СОУ (София) 28 11 4 13 61:61 37
10 Чавдар (Етрополе) 28 10 1 17 58:78 31
11 Царско село 2015 (София) 28 8 3 17 49:106 27
12 Лъвчетата (София) 28 5 3 20 28:127 18
13 Локомотив 1929 (София) 28 5 0 23 32:136 15

Царско село 2015 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 09:00 1 кръг Д РД Спорт (София) 8:0
17.09.2017 15:00 2 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
24.09.2017 10:30 3 кръг Г ДИТ Спорт (София) 3:2
01.10.2017 13:30 4 кръг Д Левски Раковски (София) 10:0
08.10.2017 12:00 5 кръг Г Миньор (Перник) 12:0
15.10.2017 12:00 6 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 11:0
22.10.2017 13:30 7 кръг Г Витоша 13 (София) 4:0
29.10.2017 10:30 8 кръг Д Локомотив 1929 (София) 7:1
05.11.2017 15:00 9 кръг Г Лъвчетата (София) 12:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 9 8 1 0 68:4 25
2 Славия 1913 (София) 9 8 1 0 43:2 25
3 Миньор (Перник) 9 6 0 3 18:20 18
4 ДИТ Спорт (София) 9 6 0 3 29:9 18
5 Витоша 13 (София) 9 5 1 3 14:12 16
Втора фаза / Група "А"
10.03.2018 12:00 1 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 6:0
17.03.2018 09:00 2 кръг Г Миньор (Перник) 3:0
26.05.2018 10:30 3 кръг Д Левски (София) 0:3
31.03.2018 16:30 4 кръг Г Н спорт (София) 0:2
14.04.2018 09:00 5 кръг Д Елит София (София) 7:1
21.04.2018 13:30 6 кръг Д Славия 1913 (София) 5:1
28.04.2018 10:30 7 кръг Г София спорт (София) 5:0
09.05.2018 15:00 8 кръг Д ДИТ Спорт (София) 3:0
12.05.2018 16:30 9 кръг Г ЦСКА (София) 3:1
19.05.2018 12:00 10 кръг Д Метал 2002 (Перник) 2:1
02.06.2018 16:30 11 кръг Г Витоша 13 (София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Н спорт (София) 11 10 1 0 31:0 31
2 Левски (София) 11 10 0 1 42:4 30
3 Царско село 2015 (София) 11 9 0 2 37:9 27
4 ЦСКА (София) 11 5 3 3 17:5 18
5 Славия 1913 (София) 11 5 2 4 24:20 17

Царско село 2015 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 10:30 1 кръг Д София спорт (София) 1:1
17.09.2017 16:30 2 кръг Г Левски (София) 0:5
24.09.2017 09:00 3 кръг Д Спортист 13 (София) 5:0
01.10.2017 16:30 4 кръг Д Национал (София) 0:1
08.10.2017 10:30 5 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:2
15.10.2017 16:30 6 кръг Д Сердика (София) 3:0
22.10.2017 10:30 7 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:0
29.10.2017 15:00 8 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:0
05.11.2017 13:30 9 кръг Г Ферион (София) 5:2
12.11.2017 13:30 10 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7:0
19.11.2017 13:40 11 кръг Г Металург 1957 (Перник) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Велбъжд (Кюстендил) 11 10 0 1 39:10 30
3 Национал (София) 11 9 0 2 59:9 27
4 Царско село 2015 (София) 11 6 2 3 29:11 20
5 София спорт (София) 11 5 3 3 23:17 18
6 Спартак 2015 (София) 11 4 2 5 17:24 14
Втора фаза / Група "А"
10.03.2018 15:00 1 кръг Г Септември (София) 2:0
17.03.2018 09:00 2 кръг Д Национал (София) 0:2
26.05.2018 10:30 3 кръг Г Левски Раковски (София) 1:2
31.03.2018 10:30 4 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:2
14.04.2018 16:30 5 кръг Д София спорт (София) 0:0
21.04.2018 13:30 6 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
28.04.2018 16:30 7 кръг Д Спартак 2015 (София) 5:1
09.05.2018 12:00 8 кръг Г Витоша 13 (София) 0:9
12.05.2018 15:00 9 кръг Д Славия 1913 (София) 0:4
19.05.2018 13:30 10 кръг Г Левски (София) 0:2
02.06.2018 12:00 11 кръг Д ЦСКА (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ДИТ Спорт (София) 11 5 1 5 21:14 16
6 ЦСКА (София) 11 4 1 6 11:11 13
7 Царско село 2015 (София) 11 4 1 6 11:23 13
8 Левски Раковски (София) 11 4 1 6 18:24 13
9 Миньор (Перник) 11 4 0 7 8:31 12

Царско село 2015 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 09:00 1 кръг Д Миньор (Перник) 6:0
16.09.2017 14:50 2 кръг Д Метал 2002 (Перник) 1:2
23.09.2017 09:00 3 кръг Г Левски (София) 2:1
30.09.2017 13:40 4 кръг Д Национал (София) 1:3
07.10.2017 11:20 5 кръг Г РД Спорт (София) 6:2
14.10.2017 12:30 6 кръг Д Лъвчетата (София) 5:1
21.10.2017 12:30 7 кръг Г Ком 98 (Годеч) 8:3
28.10.2017 09:00 8 кръг Д Младост 2015 (София) 10:0
25.11.2017 13:40 9 кръг Г Сердика (София) 12:0
11.11.2017 09:00 10 кръг Д Септември (София) 10:1
18.11.2017 09:00 11 кръг Г София спорт (София) 14:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Метал 2002 (Перник) 11 10 0 1 37:6 30
2 Царско село 2015 (София) 11 9 0 2 75:13 27
3 Левски (София) 11 8 1 2 52:9 25
4 Национал (София) 11 8 0 3 38:16 24
5 РД Спорт (София) 11 5 2 4 23:21 17
Втора фаза / Група "А"
29.05.2018 11:00 1 кръг Д Национал (София) 0:2
17.03.2018 11:20 2 кръг Д Метал 2002 (Перник) 0:3
24.03.2018 09:00 3 кръг Г Левски (София) 1:3
31.03.2018 12:30 4 кръг Д РД Спорт (София) 2:3
14.04.2018 10:10 5 кръг Г Н спорт (София) 1:4
27.05.2018 16:00 6 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
20.05.2018 16:00 7 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:4
09.05.2018 13:40 8 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
12.05.2018 11:20 9 кръг Г Локомотив 1929 (София) 6:2
19.05.2018 10:10 10 кръг Д Олимпия ФК (София) 6:0
26.05.2018 13:40 11 кръг Г Арес (София) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Славия 1913 (София) 11 3 4 4 22:16 13
8 Национал (София) 11 4 0 7 25:35 12
9 Царско село 2015 (София) 11 3 1 7 22:24 10
10 Локомотив 1929 (София) 11 2 0 9 16:40 6
11 Арес (София) 11 1 0 10 5:38 3

Царско село 2015 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 11:20 1 кръг Д Локомотив 1929 (София) 3:0
16.09.2017 14:50 2 кръг Г София спорт (София) 7:1
23.09.2017 10:10 3 кръг Д Левски (София) 1:5
30.09.2017 16:00 4 кръг Г Национал (София) 2:8
07.10.2017 09:00 5 кръг Д ЕСФА (София) 4:1
14.10.2017 16:00 6 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
21.10.2017 10:10 7 кръг Г Левски Раковски (София) 4:1
28.10.2017 14:50 8 кръг Д ЦСКА (София) 4:0
04.11.2017 12:30 9 кръг Г Витоша 13 (София) 8:0
11.11.2017 13:40 10 кръг Д Олимпия ФК (София) 6:1
18.11.2017 12:30 11 кръг Г ДИТ Спорт (София) 6:1
25.11.2017 12:30 12 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 2:1
02.12.2017 13:40 13 кръг Г Септември (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 13 12 0 1 86:10 36
2 Славия 1913 (София) 13 10 2 1 68:14 32
3 Царско село 2015 (София) 13 9 2 2 50:22 29
4 Левски Раковски (София) 13 9 1 3 37:21 28
5 Национал (София) 13 9 1 3 60:23 28
Втора фаза / Група "А"
10.03.2018 10:10 1 кръг Д Септември (София) 4:2
17.03.2018 14:50 2 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:2
26.05.2018 09:00 3 кръг Д Левски (София) 3:6
31.03.2018 11:20 4 кръг Г Национал (София) 2:3
14.04.2018 09:00 5 кръг Д Олимпиец (София) 2:1
21.04.2018 14:50 6 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
28.04.2018 10:10 7 кръг Г Левски Раковски (София) 3:2
09.05.2018 11:20 8 кръг Д Урвич (Панчарево) 8:0
12.05.2018 11:20 9 кръг Г Лъвчетата (София) 3:1
19.05.2018 10:10 10 кръг Д Н спорт (София) 4:0
04.06.2018 12:30 11 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Славия 1913 (София) 11 8 3 0 36:19 27
3 Ком 98 (Годеч) 11 8 1 2 25:13 25
4 Царско село 2015 (София) 11 7 1 3 33:19 22
5 Олимпиец (София) 11 6 0 5 26:27 18
6 Национал (София) 11 4 3 4 29:24 15

Царско село 2015 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 0:3
08.12.2017 19:00 2 кръг Г ОФК София (София) 3:0
23.09.2017 09:30 3 кръг Д Победа 2013 (София) 2:0
30.09.2017 11:30 4 кръг Г Левски (София) 0:5
- 5 кръг
почива
14.10.2017 11:30 6 кръг Д Славия 1913 (София) 1:7
21.10.2017 09:30 7 кръг Г Н спорт (София) 1:2
28.10.2017 10:30 8 кръг Д Олимпия ФК (София) 4:1
04.11.2017 10:30 9 кръг Г Елит София (София) 1:1
11.11.2017 09:30 10 кръг Д София спорт (София) 1:1
18.11.2017 11:30 11 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
25.11.2017 11:30 12 кръг Д София 2010 (София) 9:1
02.12.2017 09:30 13 кръг Г ЦСКА (София) 3:0
10.03.2018 09:30 14 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 0:2
17.03.2018 10:30 15 кръг Д ОФК София (София) 3:0
24.03.2018 09:30 16 кръг Г Победа 2013 (София) 6:0
31.03.2018 11:30 17 кръг Д Левски (София) 2:3
- 18 кръг
почива
21.04.2018 11:30 19 кръг Г Славия 1913 (София) 3:4
28.04.2018 09:30 20 кръг Д Н спорт (София) 1:3
09.05.2018 11:30 21 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:1
12.05.2018 10:30 22 кръг Д Елит София (София) 1:2
19.05.2018 09:30 23 кръг Г София спорт (София) 2:4
26.05.2018 10:30 24 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:5
02.06.2018 11:30 25 кръг Г София 2010 (София) 6:0
05.06.2018 09:30 26 кръг Д ЦСКА (София) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Елит София (София) 24 13 3 8 69:56 42
6 Люлин (кв.Люлин, София) 24 13 2 9 76:51 41
7 Царско село 2015 (София) 24 11 2 11 61:47 35
8 Олимпия ФК (София) 24 10 1 13 60:65 31
9 София спорт (София) 24 8 3 13 32:76 27


Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:02 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 35.169 13
април 2018 20.316 29
март 2018 42.175 8
ноември 2017 38.016 13
октомври 2017 36.691 14
септември 2017 30.629 15
август 2017 37.269 11
май 2017 39.386 11
април 2017 38.005 12
март 2017 19.937 25
ноември 2016 30.793 18
октомври 2016 17.885 27
септември 2016 18.653 29
август 2016 20.429 21
всички

Интернет страници