Царско село 2015 (София)

BGSupporters форум

Царско село 2015 (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
28.07.2018 19:00 1 кръг Г Литекс (Ловеч) 3:2
05.08.2018 18:00 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0
11.08.2018 18:00 3 кръг Г Несебър (Несебър) 2:0
18.08.2018 18:00 4 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:1
27.08.2018 18:00 5 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:0 Диема спорт
01.09.2018 17:00 6 кръг Д Черноморец (Балчик) 4:2
17.09.2018 17:30 7 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:2 Диема спорт
21.09.2018 17:00 8 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 4:0
30.09.2018 17:00 9 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
08.10.2018 20:00 10 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 1:1 Диема спорт
20.10.2018 16:00 11 кръг Д Поморие (Поморие) 4:1
28.10.2018 12:30 12 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:0 Диема спорт
03.11.2018 14:30 13 кръг Д Ботев (Гълъбово) 3:1
10.11.2018 14:30 14 кръг Г Кариана (Ерден) 2:1
24.11.2018 14:30 15 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:1
01.12.2018 14:30 16 кръг Д Литекс (Ловеч) 3:1
07.12.2018 17:30 17 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:1 Диема спорт
23.02.2019 15:00 18 кръг Д Несебър (Несебър) 3:1
04.03.2019 15:00 19 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:0 Диема спорт
09.03.2019 12:30 20 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:1 Диема спорт
16.03.2019 15:30 21 кръг Г Черноморец (Балчик) 3:1
31.03.2019 12:30 22 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:0 Диема спорт
07.04.2019 15:30 23 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 2:0
13.04.2019 15:00 24 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 3:1
22.04.2019 17:00 25 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:0 Диема спорт
25.04.2019 17:00 26 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
01.05.2019 17:00 27 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:- Диема спорт
11.05.2019 28 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
18.05.2019 29 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
25.05.2019 30 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 25 22 2 1 56:18 68
2 Арда 1924 (Кърджали) 25 15 5 5 36:14 50
3 Монтана 1921 (Монтана) 25 14 8 3 40:19 50
4 ЦСКА 1948 (София) 25 12 11 2 28:15 47
5 Литекс (Ловеч) 25 12 5 8 38:20 41
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
25.09.2018 16:00 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
30.06.2018 10:30 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
07.07.2018 16:00 - Г ЦСКА (София) 1:1
10.07.2018 17:00 - Д Кариана (Ерден) 1:0
14.07.2018 11:00 - Г Ботев (Пловдив) 1:3
09.09.2018 15:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
14.10.2018 13:00 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
17.11.2018 12:00 - Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
23.01.2019 14:00 - Д Септември (Симитли) 2:0
26.01.2019 14:00 - Г Пирин (Благоевград) 5:1
01.02.2019 14:00 - Д Чавдар (Етрополе) 5:1
04.02.2019 10:00 - Д Беласица (Струмица, Македония, 1) 4:1
06.02.2019 16:00 - Д Иртиш (Павлодар, Казахстан, 1) 1:0
09.02.2019 14:00 - Д Теджон Ситизън (Теджон, Кор, 2) 1:1
12.02.2019 14:00 - Д Сибир (Новосибирск, Русия, 2) 1:1 Sportal TV
15.02.2019 09:30 - Д Кайсар (Къзълорда, Казахстан, 1) 1:0
23.03.2019 11:30 - Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:3

Царско село 2015 (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2018 17:00 1 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
09.09.2018 17:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 2:3
16.09.2018 15:00 3 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
23.09.2018 17:00 4 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 4:0
27.09.2018 17:00 5 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:0
30.09.2018 14:00 6 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:0
07.10.2018 16:00 7 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
11.10.2018 16:00 8 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 4:0
14.10.2018 16:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:0
21.10.2018 16:00 10 кръг Г Барокко (София) 2:1
28.10.2018 14:00 11 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:0
04.11.2018 14:00 12 кръг Г Септември (София) 5:3
12.11.2018 14:00 13 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
18.11.2018 15:30 14 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 4:1
25.11.2018 14:00 15 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 8:0
03.03.2019 14:00 16 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1
09.03.2019 16:00 17 кръг Г Левски Раковски (София) 0:0
17.03.2019 14:00 18 кръг Д Локомотив 1929 (София) 4:0
21.03.2019 14:00 19 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:2
24.03.2019 14:00 20 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 7:0
29.03.2019 14:30 21 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:3
07.04.2019 14:30 22 кръг Г Миньор (Перник) 4:0
11.04.2019 16:00 23 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
14.04.2019 16:00 24 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:0
21.04.2019 16:00 25 кръг Д Барокко (София) 2:0
25.04.2019 16:00 26 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
05.05.2019 17:00 27 кръг Д Септември (София) -:-
12.05.2019 17:00 28 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
19.05.2019 17:00 29 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
30.05.2019 17:00 30 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 25 19 3 3 66:17 60
2 ЦСКА 1948 (София) 25 18 4 3 80:15 58
3 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 25 18 1 6 78:25 55
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 25 13 2 10 54:38 41
5 Пирин (Благоевград) 25 13 2 10 44:32 41

Царско село 2015 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 11:30 1 кръг Г Левски (София) 1:4
16.09.2018 11:30 2 кръг Д Национал (София) 0:1
23.09.2018 11:30 3 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 1:3
30.09.2018 11:30 4 кръг Д Миньор (Перник) 1:0
07.10.2018 11:30 5 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:2
- 6 кръг
почива
21.10.2018 11:30 7 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:0
28.10.2018 14:00 8 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 11:0
04.11.2018 11:30 9 кръг Д Беласица (Петрич) 5:1
11.11.2018 11:30 10 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7:1
18.11.2018 11:30 11 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:0
13.03.2019 11:30 12 кръг Д Левски (София) 1:5
10.03.2019 11:30 13 кръг Г Национал (София) 3:4
17.03.2019 11:30 14 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 1:3
24.03.2019 11:30 15 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
29.03.2019 12:30 16 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
- 17 кръг
почива
14.04.2019 11:30 18 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:0
21.04.2019 11:30 19 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 11:1
05.05.2019 11:30 20 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
12.05.2019 11:30 21 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
19.05.2019 11:30 22 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Миньор (Перник) 17 10 3 4 43:13 33
5 Локомотив 1929 (София) 16 9 1 6 51:32 28
6 Царско село 2015 (София) 17 9 0 8 53:27 27
7 Ботев 57 СОУ (София) 17 6 2 9 28:30 20
8 Пирин (Благоевград) 17 6 2 9 36:30 20

Царско село 2015 (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2018 11:00 1-ви мач Г Спартак 1918 (Варна) 2:2
24.10.2018 11:00 реванш Д Спартак 1918 (Варна) 1:1
1/4 финали
31.10.2018 10:30 1-ви мач Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:9
21.11.2018 11:00 реванш Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 09:30 1 кръг Д Елит София (София) 1:1
08.09.2018 13:30 2 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 3:1
12.09.2018 09:30 3 кръг Д Конкордия (София) 1:2
16.09.2018 12:00 4 кръг Г Локомотив 1929 (София) 3:1
22.09.2018 11:30 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:0
29.09.2018 09:30 6 кръг Г Олимпиец (София) 2:1
06.10.2018 11:30 7 кръг Д Барокко (София) 2:2
13.10.2018 11:30 8 кръг Г Гранит (Владая) 5:2
20.10.2018 09:30 9 кръг Д Надежда (Доброславци) 3:1
27.10.2018 14:00 10 кръг Г Елит София (София) 5:0
03.11.2018 09:30 11 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 7:0
10.11.2018 11:30 12 кръг Г Конкордия (София) 5:0
17.11.2018 09:30 13 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:6
24.11.2018 11:30 14 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
02.03.2019 11:30 15 кръг Д Олимпиец (София) 2:1
09.03.2019 11:30 16 кръг Г Барокко (София) 4:2
17.03.2019 09:30 17 кръг Д Гранит (Владая) 5:0
23.03.2019 16:00 18 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:1
29.03.2019 09:00 19 кръг Д Конкордия (София) 5:2
06.04.2019 09:30 20 кръг Г Олимпиец (София) 0:2
12.04.2019 15:00 21 кръг Д Гранит (Владая) 6:0
20.04.2019 15:00 22 кръг Г Надежда (Доброславци) 5:0
04.05.2019 09:30 23 кръг Д Барокко (София) -:-
11.05.2019 09:30 24 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
18.05.2019 11:30 25 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
24.05.2019 11:30 26 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
01.06.2019 11:30 27 кръг Г Елит София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1929 (София) 22 17 2 3 106:24 53
2 Царско село 2015 (София) 22 16 2 4 69:27 50
3 Олимпиец (София) 22 13 5 4 61:30 44
4 Чавдар (Етрополе) 22 13 5 4 68:34 44
5 Надежда (Доброславци) 22 10 1 11 42:55 31

Царско село 2015 (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 11:30 1 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:1
08.09.2018 11:30 2 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:3
12.09.2018 11:30 3 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 6:1
15.09.2018 11:30 4 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 1:2
19.09.2018 11:30 5 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:2
22.09.2018 11:30 6 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1
- 7 кръг
почива
02.10.2018 16:30 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
06.10.2018 11:30 9 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 2:0
12.10.2018 16:00 10 кръг Д Миньор (Перник) 3:0
17.10.2018 11:30 11 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:1
20.10.2018 11:30 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
27.10.2018 11:30 13 кръг Г Витоша 13 (София) 0:2
02.11.2018 15:30 14 кръг Д Септември (София) 9:0
09.11.2018 11:30 15 кръг Г Левски Раковски (София) 3:2
16.11.2018 11:30 16 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
23.11.2018 18:30 17 кръг Г Национал (София) 2:1
22.02.2019 11:30 18 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 19:0
08.03.2019 10:30 19 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:2
13.03.2019 15:30 20 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:1
18.03.2019 14:30 21 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 1:3
23.03.2019 11:30 22 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:0
29.03.2019 11:00 23 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:1
- 24 кръг
почива
05.04.2019 11:00 25 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 8:0
12.04.2019 12:30 26 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 6:1
17.04.2019 16:00 27 кръг Г Миньор (Перник) 1:3
01.05.2019 11:00 28 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
08.05.2019 17:00 29 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
04.05.2019 11:30 30 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
11.05.2019 11:30 31 кръг Г Септември (София) -:-
15.05.2019 17:00 32 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
18.05.2019 11:30 33 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
24.05.2019 11:30 34 кръг Д Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 26 15 1 10 86:54 46
6 Чавдар (Етрополе) 26 11 8 7 41:30 41
7 Царско село 2015 (София) 25 13 2 10 75:28 41
8 Левски Раковски (София) 25 12 4 9 58:50 40
9 Пирин 2001 (Благоевград) 26 12 2 12 72:42 38

Царско село 2015 (София)

Деца: София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 09:30 1 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 5:1
08.09.2018 09:30 2 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2
16.09.2018 09:30 3 кръг Д Елит София (София) 3:0
23.09.2018 09:30 4 кръг Г ЦСКА (София) 2:3
30.09.2018 09:30 5 кръг Д Витоша 13 (София) 2:1
07.10.2018 09:00 6 кръг Г Национал (София) 0:1
14.10.2018 09:30 7 кръг Д Септември (София) 1:0
21.10.2018 09:30 8 кръг Г Левски Раковски (София) 1:0
28.10.2018 11:30 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 8:0
04.11.2018 09:30 10 кръг Д Локомотив 1929 (София) 6:0
11.11.2018 09:00 11 кръг Г Олимпиец (София) 3:1
18.11.2018 09:30 12 кръг Д Левски (София) 0:6
25.11.2018 09:30 13 кръг Г София спорт (София) 5:1
02.03.2019 15:30 14 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 4:0
10.03.2019 09:30 15 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
17.03.2019 09:30 16 кръг Г Елит София (София) 1:0
20.03.2019 12:00 17 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
31.03.2019 09:30 18 кръг Г Витоша 13 (София) 3:0
07.04.2019 09:30 19 кръг Д Национал (София) 1:2
14.04.2019 09:30 20 кръг Г Септември (София) 2:1
21.04.2019 09:30 21 кръг Д Левски Раковски (София) 4:2
04.05.2019 10:00 22 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
12.05.2019 09:30 23 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
19.05.2019 09:30 24 кръг Д Олимпиец (София) -:-
24.05.2019 09:30 25 кръг Г Левски (София) -:-
02.06.2019 09:30 26 кръг Д София спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ЦСКА (София) 21 18 0 3 70:18 54
4 Славия 1913 (София) 21 17 0 4 85:22 51
5 Царско село 2015 (София) 21 14 0 7 52:26 42
6 Септември (София) 21 9 4 8 45:28 31
7 Витоша 13 (София) 21 8 3 10 41:45 27

Царско село 2015 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
15.09.2018 12:00 1 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:0
22.09.2018 12:00 2 кръг Д Метал 2002 (Перник) 0:6
29.09.2018 10:30 3 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:1
06.10.2018 15:00 4 кръг Д София спорт (София) 2:1
13.10.2018 13:30 5 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:2
20.10.2018 10:30 6 кръг Д Септември (София) 0:6
27.10.2018 13:30 7 кръг Г Витоша 13 (София) 0:2
03.11.2018 09:00 8 кръг Г Левски (София) 0:3
- 9 кръг
почива
17.11.2018 09:00 10 кръг Г Национал (София) 0:2
24.11.2018 15:00 11 кръг Д Олимпиец (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ботев 57 СОУ (София) 10 5 0 5 16:29 15
7 ЦСКА 1948 (София) 10 4 0 6 21:34 12
8 Царско село 2015 (София) 10 3 0 7 8:23 9
9 София спорт (София) 10 1 1 8 10:36 4
10 Рилски спортист 2011 (Самоков) 10 1 1 8 3:65 4
Втора фаза / Група "Б"
17.03.2019 13:30 1 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:3
24.03.2019 10:30 2 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:3
31.03.2019 15:00 3 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 7:0
14.04.2019 10:30 4 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:0
21.04.2019 09:00 5 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 1:3
05.05.2019 13:30 6 кръг Г София спорт (София) -:-
12.05.2019 10:30 7 кръг Д Миньор (Перник) -:-
19.05.2019 15:00 8 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
27.05.2019 09:00 9 кръг Д РД Спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Локомотив 1929 (София) 5 4 1 0 21:4 13
14 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 5 4 1 0 14:2 13
15 Царско село 2015 (София) 5 2 0 3 11:9 6
16 Сливнишки герой (Сливница) 5 2 0 3 7:4 6
17 РД Спорт (София) 5 2 0 3 6:9 6

Царско село 2015 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
17.11.2018 13:00 1 кръг Д Витоша 13 (София) 3:1
23.09.2018 12:00 2 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 10:0
30.09.2018 15:00 3 кръг Д Олимпия ФК (София) 5:0
07.10.2018 09:00 4 кръг Г Левски Раковски (София) 3:0
14.10.2018 12:00 5 кръг Д Ком 98 (Годеч) 8:0
21.10.2018 10:30 6 кръг Г Левски (София) 1:3
28.10.2018 09:00 7 кръг Д Н спорт (София) 2:3
18.11.2018 11:00 8 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 5:0
11.11.2018 10:30 9 кръг Д Олимпиец (София) 15:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 9 8 1 0 59:3 25
2 Н спорт (София) 9 8 1 0 50:6 25
3 Царско село 2015 (София) 9 7 0 2 52:7 21
4 Витоша 13 (София) 9 6 0 3 24:14 18
5 Левски Раковски (София) 9 4 1 4 34:16 13
Втора фаза / Група "А"
16.03.2019 10:30 1 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
23.03.2019 13:30 2 кръг Г Н спорт (София) 2:2
30.03.2019 10:30 3 кръг Д Лъвчетата (София) 2:1
13.04.2019 09:00 4 кръг Д Левски (София) 0:3
отложен 5 кръг Г ЦСКА (София) -:-
04.05.2019 13:30 6 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
11.05.2019 15:00 7 кръг Г РД Спорт (София) -:-
18.05.2019 10:30 8 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
24.05.2019 10:30 9 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски Раковски (София) 5 3 0 2 5:7 9
4 Славия 1913 (София) 5 2 2 1 10:6 8
5 Царско село 2015 (София) 4 2 1 1 6:7 7
6 Лъвчетата (София) 5 2 1 2 5:4 7
7 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 4 2 0 2 5:3 6

Царско село 2015 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
16.09.2018 10:10 1 кръг Д Надежда (Доброславци) 13:0
23.09.2018 16:00 2 кръг Г Славия 1913 (София) 3:4
30.09.2018 12:30 3 кръг Д Спартак 2015 (София) 11:1
07.10.2018 11:20 4 кръг Д Академик 1947 (София) 3:1
14.10.2018 10:10 5 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:0
21.10.2018 14:50 6 кръг Д Левски Раковски (София) 5:2
28.10.2018 11:20 7 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 3:3
04.11.2018 14:50 8 кръг Д Лъвчетата (София) 4:0
11.11.2018 16:00 9 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 6:2
18.11.2018 10:10 10 кръг Д РД Спорт (София) 8:0
25.11.2018 13:40 11 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 4:0
02.12.2018 11:20 12 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 9:2
09.12.2018 11:20 13 кръг Г Елит София (София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) 13 12 1 0 73:10 37
2 Царско село 2015 (София) 13 11 1 1 74:15 34
3 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 13 11 1 1 57:12 34
4 Лъвчетата (София) 13 8 1 4 29:15 25
5 Академик 1947 (София) 13 7 2 4 50:20 23
Втора фаза / Група "А"
02.03.2019 12:30 1 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 1:1
09.03.2019 12:30 2 кръг Д Национал (София) 3:6
16.03.2019 13:40 3 кръг Г Локомотив 1929 (София) 3:0
23.03.2019 12:30 4 кръг Д Славия 1913 (София) 1:3
30.03.2019 14:50 5 кръг Г Лъвчетата (София) 5:1
06.04.2019 14:50 6 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:3
13.04.2019 16:00 7 кръг Г Академик 1947 (София) 3:1
20.04.2019 09:00 8 кръг Г Септември (София) 3:4
04.05.2019 16:00 9 кръг Д Миньор (Перник) -:-
11.05.2019 13:40 10 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
18.05.2019 10:10 11 кръг Д ЦСКА (София) -:-
24.05.2019 11:20 12 кръг Г Олимпиец (София) -:-
01.06.2019 10:10 13 кръг Д Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ЦСКА (София) 8 5 0 3 16:9 15
7 Олимпиец (София) 7 3 2 2 14:12 11
8 Царско село 2015 (София) 8 3 1 4 20:19 10
9 Люлин (кв.Люлин, София) 8 3 1 4 13:26 10
10 Локомотив 1929 (София) 8 3 0 5 14:14 9

Царско село 2015 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
15.09.2018 11:20 1 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
22.09.2018 11:20 2 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:3
06.10.2018 10:10 3 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
13.10.2018 11:20 4 кръг Г Н спорт (София) 2:8
20.10.2018 09:00 5 кръг Д Спартак 2015 (София) 1:0
27.10.2018 12:30 6 кръг Д Левски Раковски (София) 3:3
03.11.2018 09:00 7 кръг Г Олимпиец (София) 2:2
10.11.2018 11:20 8 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:2
17.11.2018 13:40 9 кръг Г София спорт (София) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Олимпиец (София) 9 4 2 3 22:10 14
6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 9 4 1 4 22:27 13
7 Царско село 2015 (София) 9 3 3 3 16:20 12
8 София спорт (София) 9 2 0 7 9:50 6
9 Спартак 2015 (София) 9 1 0 8 7:58 3
Втора фаза / Група "Б"
17.03.2019 10:30 1 кръг Г Олимпиец (София) 3:0
24.03.2019 10:30 2 кръг Д Левски (Чепинци) 1:1
31.03.2019 10:30 3 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:3
14.04.2019 10:30 4 кръг Д Септември (София) 1:3
21.04.2019 10:30 5 кръг Г София спорт (София) 5:1
05.05.2019 10:30 6 кръг Д Щурче (София) -:-
12.05.2019 10:30 7 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
19.05.2019 10:30 8 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
27.05.2019 10:30 9 кръг Г ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Левски (Чепинци) 5 3 2 0 16:6 11
13 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5 2 3 0 11:6 9
14 Царско село 2015 (София) 5 2 1 2 11:8 7
15 Атлетико Артен (София) 5 2 1 2 11:7 7
16 Олимпиец (София) 5 2 1 2 5:9 7

Царско село 2015 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
15.09.2018 09:00 1 кръг Д Левски (София) 2:4
22.09.2018 13:00 2 кръг Д Н спорт (София) 0:1
29.09.2018 09:00 3 кръг Г Младост 2015 (София) 3:0
06.10.2018 12:00 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5:0
13.10.2018 12:00 5 кръг Г Атлетико Артен (София) 6:1
20.10.2018 12:00 6 кръг Д Барокко (София) 4:0
27.10.2018 12:00 7 кръг Г Шампион (София) 0:1
03.11.2018 10:00 8 кръг Д София спорт (София) 1:4
10.11.2018 13:00 9 кръг Г Арес (София) 5:3
17.11.2018 09:00 10 кръг Д Спорт за всички (София) 3:1
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 София спорт (София) 10 9 0 1 48:19 27
3 Шампион (София) 10 7 0 3 21:19 21
4 Царско село 2015 (София) 10 6 0 4 29:15 18
5 Спорт за всички (София) 10 5 2 3 31:17 17
6 Арес (София) 10 5 1 4 35:27 16
Втора фаза / Група "А"
16.03.2019 11:00 1 кръг Д Лъвчетата (София) 3:3
23.03.2019 12:00 2 кръг Г Талант (София) 4:1
30.03.2019 10:00 3 кръг Д София спорт (София) 1:3
13.04.2019 13:00 4 кръг Г Шампион (София) 2:1
20.04.2019 09:00 5 кръг Д Левски (София) 2:2
04.05.2019 13:00 6 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
11.05.2019 10:00 7 кръг Г ЦСКА (София) -:-
18.05.2019 12:00 8 кръг Д Арес (София) -:-
24.05.2019 11:00 9 кръг Г Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 5 5 0 0 20:5 15
2 София спорт (София) 5 4 0 1 15:7 12
3 Царско село 2015 (София) 5 2 2 1 12:10 8
4 Славия 1913 (София) 5 2 1 2 14:9 7
5 Левски (София) 5 1 3 1 12:9 6


Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:02 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 35.169 13
април 2018 20.316 29
март 2018 42.175 8
ноември 2017 38.016 13
октомври 2017 36.691 14
септември 2017 30.629 15
август 2017 37.269 11
май 2017 39.386 11
април 2017 38.005 12
март 2017 19.937 25
ноември 2016 30.793 18
октомври 2016 17.885 27
септември 2016 18.653 29
август 2016 20.429 21
всички

Интернет страници