Царско село 2015 (София)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Регистър ММС: 155-101
ЕИК: 175864038
"Сдружение Футболен клуб Царско село 2015"

Основан: 2 апр 2015 г.

Хроника:
 2 апр 2015 г.: Основан е Царско село (София).
12 май 2016 г.: Царско село и София 2010 (София) се обединяват в Царско село 2015.


 

общо

0

3

0

0

1

0

 

 

 

0

сезон

НС

I

II

III

IV

V

VI

 

К1

 

ЕТ

2019/20

1

 

 

 

 

 

 

 

16ф

 

 

2018/19

2

 

1

 

 

 

 

 

16ф

 

 

2017/18

2

 

3

 

 

 

 

 

 

 

2016/17

2

 

5

 

 

 

 

*

16ф

 

 

2015/16

4

 

 

 

 

2

 

*

-

 

 

 


Съкращения, използвани в таблиците за представянето по сезони и други пояснения:
общо: общ брой сезони, в които отборът е записал крайно класиране в група от съответното базово ниво на футболната пирамида;
НС: ниво на футболната пирамида за съответния сезон, в което отборът се състезава;
I-VI: мястото, което отборът заема в крайного класиране на групата си и принадлежността ѝ към съответното базово ниво на футболната ни пирамида (напр. 5 в колна III означава, че отборът е заел 5-то място в група, принадлежаща на III-то базово ниво);
К1: етап, достигнат от отбора в първостепенния турнир за купата на страната в съответния сезон (н = носител, ф = финалист, 2ф = полуфиналист, 4ф = четвъртфиналист и т.н.)
ЕТ: международен клубен турнир, в който отборът участва през съответния сезон.

Забележки:
Подробна информация за редакционната ни политика при тълкуване на историческите процеси в клубовете и приемствеността между тях може да намерите в този документ.
Подробна информация за редакционната ни политика при категоризирането на базовите нива във футболната ни пирамида може да намерите в този документ.

Царско село 2015 (София)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
11.08.2020 20:00 1 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 3:0 Диема спорт
17.08.2020 17:45 2 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:0 Диема спорт
23.08.2020 17:45 3 кръг Г Левски (София) 1:0 Диема спорт
28.08.2020 18:45 4 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:0 Диема спорт
11.09.2020 21:00 5 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:0 Диема спорт
18.09.2020 18:45 6 кръг Д Ботев (Враца) 1:2 Диема спорт
28.09.2020 20:30 7 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1 Диема спорт
02.10.2020 17:45 8 кръг Д Черно море (Варна) 1:0 Диема спорт
17.10.2020 17:45 9 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 Диема спорт
24.10.2020 17:45 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3 Диема спорт
01.11.2020 16:45 11 кръг Г ЦСКА (София) 0:1 Диема спорт
16.12.2020 17:30 12 кръг Д Берое (Стара Загора) -:- Диема спорт
23.11.2020 17:30 13 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:2 Диема спорт
01.12.2020 17:30 14 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:1 Диема спорт
07.12.2020 17:30 15 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:- Диема спорт
12.12.2020 16:30 16 кръг Д Левски (София) -:- Диема спорт
13.02.2021 17 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
20.02.2021 18 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
27.02.2021 19 кръг Г Ботев (Враца) -:-
06.03.2021 20 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
13.03.2021 21 кръг Г Черно море (Варна) -:-
20.03.2021 22 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
03.04.2021 23 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
10.04.2021 24 кръг Д ЦСКА (София) -:-
14.04.2021 25 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
17.04.2021 26 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Ботев (Пловдив) 13 3 5 5 14:24 14
10 Левски (София) 13 4 2 7 14:13 14
11 Царско село 2015 (София) 13 3 4 6 7:11 13
12 Монтана 1921 (Монтана) 13 3 3 7 13:26 12
13 Етър ВТ (Велико Търново) 15 2 4 9 11:31 10
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
20.10.2020 15:00 - Г Кариана (Ерден) 1:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
25.07.2020 18:30 - Д Спортист 2009 (Своге) 2:0
29.07.2020 19:00 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:2
01.08.2020 18:30 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:0
05.09.2020 18:00 - Д Септември (Симитли) 3:1
10.10.2020 16:00 - Д Миньор (Перник) 1:1
18.11.2020 13:30 - Д Кариана (Ерден) 2:2

Царско село 2015 (София)

Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:3
14.08.2020 18:00 2 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:0
22.08.2020 18:00 3 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
26.08.2020 18:00 4 кръг Г Черно море (Варна) 0:3
29.08.2020 17:30 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:1
05.09.2020 17:00 6 кръг Г Национал (София) 2:4
11.09.2020 17:00 7 кръг Д Славия 1913 (София) 0:1
15.09.2020 17:00 8 кръг Г ЦСКА (София) 1:4
25.09.2020 17:00 9 кръг Д Сокол (Марково) 5:2
30.09.2020 16:00 10 кръг Г Септември (София) 0:6
05.10.2020 16:00 11 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
11.10.2020 16:00 12 кръг Г Левски (София) 0:3
- 13 кръг
почива
25.10.2020 15:30 14 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
31.10.2020 14:30 15 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:7
отложен 16 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
14.11.2020 14:30 17 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:3
- 18 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 19 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 20 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 21 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 22 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 23 кръг Д Национал (София) -:-
- 24 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 25 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 26 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 27 кръг Д Септември (София) -:-
- 28 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 29 кръг Д Левски (София) -:-
- 30 кръг
почива
- 31 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 32 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 33 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 34 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Сокол (Марково) 15 3 3 9 16:34 12
15 Хебър 1918 (Пазарджик) 16 3 2 11 14:47 11
16 Царско село 2015 (София) 15 3 1 11 16:41 10
17 Монтана 1921 (Монтана) 16 1 4 11 7:30 7
-- Дунав (Русе) - 0 0 0 0:0 -

Царско село 2015 (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 17:00 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:3
05.09.2020 10:00 2 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 4:1
12.09.2020 14:00 3 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:2
19.09.2020 17:00 4 кръг Г Конкордия (София) 11:3
27.09.2020 15:00 5 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
04.10.2020 15:00 6 кръг Г Левски (Чепинци) 10:0
10.10.2020 15:00 7 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 7:2
17.10.2020 16:00 8 кръг Г Барокко (София) 6:1
23.10.2020 15:00 9 кръг Д Ком 98 (Годеч) 12:1
отложен 10 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
06.11.2020 15:00 11 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 9:0
14.11.2020 13:00 12 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:0
21.11.2020 14:00 13 кръг Д Конкордия (София) 17:0
27.11.2020 14:00 14 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 5:1
- 15 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
- 16 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 17 кръг Д Барокко (София) -:-
- 18 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 13 13 0 0 77:13 39
2 Царско село 2015 (София) 13 11 0 2 86:14 33
3 Балкан 1929 (Ботевград) 14 10 0 4 59:29 30
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 14 7 2 5 59:31 23
5 Ботев 57 СОУ (София) 11 6 0 5 36:29 18

Царско село 2015 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 13:00 1 кръг Д Беласица (Петрич) 2:0
04.09.2020 10:30 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:4
11.09.2020 10:00 3 кръг Д Септември (София) 2:1
20.09.2020 11:30 4 кръг Д РД Спорт (София) 1:5
25.09.2020 11:30 5 кръг Д Малеш (Микрево) 7:1
03.10.2020 10:30 6 кръг Г Витоша 13 (София) 1:2
09.10.2020 12:00 7 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 0:1
17.10.2020 13:00 8 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:3
24.10.2020 13:00 9 кръг Д Левски Раковски (София) 7:0
31.10.2020 13:00 10 кръг Г Миньор (Перник) 3:2
07.11.2020 12:00 11 кръг Д Левски (София) 0:3
29.09.2020 17:00 12 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:0
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Г Септември (София) -:-
- 17 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 18 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
- 19 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 20 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 21 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 22 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 23 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 24 кръг Г Левски (София) -:-
- 25 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 12 7 3 2 29:20 24
5 Миньор (Перник) 12 5 3 4 16:15 18
6 Царско село 2015 (София) 12 5 2 5 29:22 17
7 Левски Раковски (София) 11 5 0 6 20:35 15
8 РД Спорт (София) 12 4 1 7 18:22 13

Царско село 2015 (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2020 10:00 1 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:3
05.09.2020 11:30 2 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 3:0
12.09.2020 11:30 3 кръг Д София спорт (София) 2:2
19.09.2020 09:00 4 кръг Г Победа 2013 (София) 4:5
26.09.2020 11:30 5 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 10:0
03.10.2020 11:30 6 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 2:1
10.10.2020 11:30 7 кръг Д Левски Раковски (София) 12:0
17.10.2020 11:30 8 кръг Г Барокко (София) 2:4
24.10.2020 11:30 9 кръг Д Развитие МФ (София) 1:5
31.10.2020 11:30 10 кръг Г Ферион (София) 0:1
07.11.2020 09:30 11 кръг Д Септември (София) 1:3
14.11.2020 11:30 12 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:3
22.11.2020 13:30 13 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:3
- 14 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 15 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) -:-
- 16 кръг Г София спорт (София) -:-
- 17 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
- 18 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 19 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 20 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 21 кръг Д Барокко (София) -:-
- 22 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 23 кръг Д Ферион (София) -:-
- 24 кръг Г Септември (София) -:-
- 25 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 26 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Барокко (София) 13 5 2 6 34:19 17
9 София спорт (София) 13 4 2 7 39:43 14
10 Царско село 2015 (София) 13 4 2 7 41:30 14
11 Искър 1945 (Нови Искър) 12 3 0 9 11:81 9
12 Левски Раковски (София) 12 2 1 9 12:93 7

Царско село 2015 (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 09:30 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:7
20.09.2020 09:30 2 кръг Д РД Спорт (София) 0:7
27.09.2020 09:30 3 кръг Г Септември (София) 0:2
04.10.2020 09:30 4 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:8
отложен 5 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
18.10.2020 09:30 6 кръг Д ЦСКА (София) 0:7
25.10.2020 09:30 7 кръг Г Левски (София) 0:12
01.11.2020 09:30 8 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:6
08.11.2020 09:30 9 кръг Г Славия 1913 (София) 0:13
15.11.2020 09:30 10 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
22.11.2020 09:30 11 кръг Г Национал (София) 0:14
- 12 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 13 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 14 кръг Д Септември (София) -:-
- 15 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 16 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 17 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 18 кръг Д Левски (София) -:-
- 19 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 20 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 21 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 22 кръг Д Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Витоша 13 (София) 9 3 0 6 25:27 9
9 Олимпия ФК (София) 11 2 2 7 23:57 8
10 РД Спорт (София) 10 2 1 7 14:30 7
11 Левски Раковски (София) 10 1 0 9 7:65 3
12 Царско село 2015 (София) 10 0 0 10 1:78 0

Царско село 2015 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 11:20 1 кръг Г ЦСКА (София) 1:16
03.10.2020 11:20 2 кръг Д Миньор (Перник) 1:2
10.10.2020 12:40 3 кръг Г Спартак София (София) 0:4
- 4 кръг
почива
24.10.2020 12:30 5 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 2:1
31.10.2020 09:00 6 кръг Д Барокко (София) 4:1
07.11.2020 13:40 7 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 1:2
14.11.2020 09:00 8 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:6
21.11.2020 10:10 9 кръг Д Спортион (София) 0:1
28.11.2020 10:10 10 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
05.12.2020 11:20 11 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Интер Джесика 2010 (София) 8 3 1 4 10:20 10
8 Миньор (Перник) 8 3 0 5 13:21 9
9 Царско село 2015 (София) 8 2 0 6 9:33 6
10 Левски Спартак 1962 (София) 5 0 0 5 4:19 0
11 Барокко (София) 7 0 0 7 5:42 0

Царско село 2015 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 11:10 1 кръг Г Железница (Железница) 5:1
04.10.2020 12:20 2 кръг Д Левски II (София) 0:4
11.10.2020 14:40 3 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:3
18.10.2020 14:40 4 кръг Д Атлетико Артен (София) 2:2
25.10.2020 12:20 5 кръг Г Спартак София (София) 1:7
01.11.2020 13:30 6 кръг Д Н спорт (София) 2:9
08.11.2020 14:40 7 кръг Г Арес (София) 2:3
отложен 8 кръг Г Талант (София) -:-
22.11.2020 11:10 9 кръг Д Лъвчетата (София) 0:11
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски II (София) 9 3 3 3 21:13 12
7 Арес (София) 9 3 1 5 15:24 10
8 Атлетико Артен (София) 9 1 3 5 5:21 6
9 Железница (Железница) 9 1 2 6 9:24 5
10 Царско село 2015 (София) 8 1 1 6 13:40 4


Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:01 сезон
"Б" група:03 сезона

Последните 10 сезона

2019/2020 Първа лига 13 място
2018/2019 Втора лига 1 място
2017/2018 Втора лига 3 място
2016/2017 Втора лига 5 място
2015/2016 А ОФГ С 2 място
2014/2015 - -

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 18.825 27
октомври 2019 57.327 6
септември 2019 15.346 34
август 2019 45.431 9
май 2019 16.145 32
април 2019 39.963 11
март 2019 43.356 10
ноември 2018 45.315 6
октомври 2018 24.091 22
септември 2018 46.354 8
май 2018 35.169 13
април 2018 20.316 29
март 2018 42.175 8
ноември 2017 38.016 13
октомври 2017 36.691 14
септември 2017 30.629 15
август 2017 37.269 11
май 2017 39.386 11
април 2017 38.005 12
март 2017 19.937 25
ноември 2016 30.793 18
октомври 2016 17.885 27
септември 2016 18.653 29
август 2016 20.429 21
всички

Интернет страници