Тунджа 2006 (Тенево)

BGSupporters форум

Тунджа 2006 (Тенево)

"Б" ОГ Ямбол
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 17:00 1 кръг Д Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 9:1
21.09.2019 17:00 2 кръг Г Бенковски (Зимница) 2:2
29.09.2019 17:00 3 кръг Д Воденичане 2017 (Воденичане) 7:2
05.10.2019 16:00 4 кръг Г Индже (Победа) 2:2
13.10.2019 16:00 5 кръг Д Безмер (Безмер) 2:1
20.10.2019 16:00 6 кръг Г Кабиле (Кабиле) 7:3
отложен 7 кръг Д Ударник (Иречеково) -:-
отложен 8 кръг Г Изгрев (Меден кладенец) -:-
- 9 кръг
почива
17.11.2019 14:30 10 кръг Д Спортист (Роза) 5:1
24.11.2019 14:30 11 кръг Г Бакаджик (Чарган) 2:4
01.12.2019 14:30 12 кръг Д Бояново 2012 (Бояново) 1:1
08.12.2019 14:30 13 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) 0:5
- 14 кръг Г Стефан Караджа (Хаджидимитрово) -:-
- 15 кръг Д Бенковски (Зимница) -:-
- 16 кръг Г Воденичане 2017 (Воденичане) -:-
- 17 кръг Д Индже (Победа) -:-
- 18 кръг Г Безмер (Безмер) -:-
- 19 кръг Д Кабиле (Кабиле) -:-
- 20 кръг Г Ударник (Иречеково) -:-
- 21 кръг Д Изгрев (Меден кладенец) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Г Спортист (Роза) -:-
- 24 кръг Д Бакаджик (Чарган) -:-
- 25 кръг Г Бояново 2012 (Бояново) -:-
- 26 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Безмер (Безмер) 10 7 0 3 22:23 21
4 Бакаджик (Чарган) 10 6 2 2 33:19 20
5 Тунджа 2006 (Тенево) 10 5 3 2 37:22 18
6 Ударник (Иречеково) 10 6 0 4 28:21 18
7 Изгрев (Меден кладенец) 11 4 0 7 20:26 12

Тунджа 2006 (Тенево)

Деца: Ямбол - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2019 10:30 1 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) анл.
06.10.2019 10:30 2 кръг Д Елхово (Елхово) анл.
13.10.2019 10:30 3 кръг Г Арена (Ямбол) анл.
20.10.2019 10:30 4 кръг Г Тракиец (Кукорево) анл.
03.11.2019 10:30 5 кръг Д Христо Ботев (Генерал Инзово) анл.
10.11.2019 10:30 6 кръг Г Стралджа (Стралджа) анл.
17.11.2019 10:30 7 кръг Д Бенковски (Зимница) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Тракиец (Кукорево) 6 2 2 2 18:12 8
5 Арена (Ямбол) 7 2 0 5 11:51 6
6 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 7 0 2 5 7:25 2
7 Бенковски (Зимница) 7 0 1 6 10:36 1
- Тунджа 2006 (Тенево) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Б ОФГ ЯБ 2 място
2017/2018 Б ОФГ ЯБ 3 място
2016/2017 Б ОФГ ЯБ 2 място
2015/2016 Б ОФГ ЯБ 3 място
2014/2015 Б ОФГ ЯБ 6 място
2009/2010 А ОФГ ЯБ 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници