ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Група "А" | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 13:15 | 1 кръг | Д | Академика (София) | 4:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 10:25 | 2 кръг | Д | Левски Раковски (София) | 2:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 13:15 | 3 кръг | Г | Септември (София) | 2:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.10.2023 11:50 | 4 кръг | Д | Пирин (Благоевград) | 1:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 11:50 | 5 кръг | Г | Олимпия ФК (София) | 0:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 10:25 | 6 кръг | Д | Национал (София) | 5:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 11:50 | 7 кръг | Г | Левски (София) | 1:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.11.2023 09:00 | 8 кръг | Д | Локомотив София 1929 (София) | 4:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 13:15 | 9 кръг | Г | Славия 1913 (София) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Група "А" | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 10:10 | 1 кръг | Г | Марек 1915 (Дупница) | 6:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 11:20 | 2 кръг | Д | Пирин (Благоевград) | 0:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 13:40 | 3 кръг | Г | Национал (София) | анл. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.10.2023 11:20 | 4 кръг | Д | Левски (София) | 0:7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 12:30 | 5 кръг | Г | ЦСКА (София) | 2:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 12:30 | 6 кръг | Г | Септември (София) | 4:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 12:30 | 7 кръг | Д | Олимпия ФК (София) | 3:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.11.2023 09:00 | 8 кръг | Г | Славия 1913 (София) | 1:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 09:00 | 9 кръг | Д | Локомотив София 1929 (София) | 2:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Група "А" | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 10:10 | 1 кръг | Д | Лъвчетата (София) | 2:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 12:30 | 2 кръг | Г | Славия 1913 (София) | 3:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 10:10 | 3 кръг | Д | Национал (София) | 0:11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.10.2023 11:20 | 4 кръг | Д | ДИТ (кв.Драгалевци, София) | 0:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 13:40 | 5 кръг | Г | Марек 1915 (Дупница) | 4:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 13:40 | 6 кръг | Д | Академия ВР (София) | анл. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 13:40 | 7 кръг | Г | Левски (София) | 5:8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.11.2023 11:20 | 8 кръг | Д | ЦСКА (София) | 3:8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 09:00 | 9 кръг | Г | Академия Септември (София) | 2:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ултраспорт академия II (София)
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Група "Д" | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.09.2023 11:20 | 1 кръг | Г | Люлин (кв.Люлин, София) | 7:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.09.2023 10:10 | 2 кръг | Д | Фортуна (Железница) | 2:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.10.2023 12:30 | 3 кръг | Г | Спартак 2015 (София) | 3:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.10.2023 11:20 | 4 кръг | Д | Академия за футболно развитие (Сф) | 2:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.10.2023 13:40 | 5 кръг | Г | Академия Мургаш II (Нови хан) | 1:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.10.2023 09:00 | 6 кръг | Г | ДАФ 2018 (София) | 4:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 13:40 | 7 кръг | Д | Тигрите (София) | 1:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.11.2023 13:40 | 8 кръг | Г | Ай ма3кс (София) | 7:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.11.2023 10:10 | 9 кръг | Д | Футболна академия Герман (Герман) | 1:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Нац. дивизия: | - |
"А" група: | - |
"Б" група: | - |
» няма интернет страници